Sizin için hayatınızda bakirelik ne kadar önemli?

Sizin için hayatınızda bakirelik ne kadar önemli ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• önceden cok önemliydi. ama sonra baktım bakir adam yok. olanlar da fırsatı olmadıgı için yapmayan tipler. sonrada gelip bakire isterler. bakireyim ve arkadan falanda yapmadım. artık cidden inandıgım biri olursa artık benim için önemli degil.

1|1
    1|3
    • mantıkla harmanlanarak verilmiş güzel bir cevap..

• tesekkür ederim. insan olgunlastıkca ve tecrübe ettikce bir seyleri daha farklı düsünmeye baslıyor. bundan bir yıl önce bu evlilikten önce ilişkiye cok karsı bir insandım. artık degilim.

eksileyen arkadaslara da bir çift lafım var. yarası olan gocunur.

• boşver meyve veren ağaç taşlanır..sen çizgini bozma asla..

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatımda ilk defa evlendiğim adamla yaşayıp onunla son bulacak kadar özel benim için önemini tartışmıyorum bile !

2|3
    2|1
  • Çok önemli..

0|2
    1|1
  • erkeklerin ki kadar :D

0|0
    0|0
  • Benim için önemli. Umarım bu yoldan devam ederim, her haltı yedikten sonra evlenince masum ayağına yatmak bana saçma geliyor. Yatanada lafım yok, ama her sevgilisiyle yatan insanlar biliyorum sadece sevdiği ile değil. Bu ayıptır!

0|0
    2|1
  • eşime ait olan birşeydir sadece ve sadece onun ;)

0|0
    0|0
  • eşim ilkim ve sonum olsun.önemli

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yüzde olarak vurusak büyük bir çoğunluk erkekler olarak bakirelik çok önemlidir. her erkek bakire bir kızla evlenmek ister. Ama bunu istiyen erkeklerin büyük bir kısmıda evlenmeden cinsel ilişkiye girmiştir. Hal böyle olunca evlenmeden erkekler cinsellik yaşayabiliyorsa hala neden bakire kız ararlar ? Sonuçta bu ilişki tek taraflı olmuyor mutlaka bir bayanla ilişkiye giriyorsun ve bakire birisi ile evlenmeyi düşünüyorsun. ilişkiye girdiğin kişinin hayatını düşünüyormusun.

Kısa ve öz olarak evlilikten önce cinsel iilişkiye giren erkekler bakire birisi ile evlenmeyi hedeflemesin bakirelik o kadar da önemli olmaması lazım o erkek için.

1|0
    0|0
  • Artık anal takılıp bakireyim ayakları yapanlar bile oluyor.. Bunları duyup/gördükten sonra bi' hatunda bakirelik aramak ne kadar İroni ?

0|1
    0|1
  • çok önemlidir elbette. kim ne derse desin hiiç umrumda değil. bkirlikte bakirelikte önemlidir. bakir olmaktan guru duyuyorum. eşimin ilki olmayı bilmek bana heyecan veriyor.

1|0
    0|0
  • sabah evden çıkarken ilk olarak sağ ağağımı mı atacam yoksa sol ayağımımı ? İşte en az bu kadar önemi benim için

1|0
    0|3
  • bi kadın çırıl çıplak bir adamın koynuna girmişse

güvenemiyorum. iradesiz beyinsiz ucuz bir kız gözümde canlanıyor. mesele zarın olması değil. onlarda o irade varken aptallıklarına kılof uydurmalarını aklıma sığdıramıyorum.

bide kadının annelik vasfından dolayı manevi bir artıları da var bu gibi durumlar keza bir erkek gibi dekolteden kokudan jöleden tahrik olmuyor en azından bir erkek kadar uyarılmıyor. böyle bilimsel verilede var. bir kadını yatağa atmak mükemmel derede zorken kadın

eğer kucaktan kucağa dolaşıyorsa o kız rezildir.

inan para verip 5 dk sonra tiksindiğin kadından farksızdır. bunlar benim fikrim.

0|0
    1|0
  • Pek değil.

0|0
    0|0
  • bence cok önemli, ilk zamanlarda mahallenin o*su olmadigina inansanda ilerde garanti beynini tirmalayacaktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...