Bir arkadaşım evlenecek ilk gecede..

bi arkadaşım evlenecek ilk gecede hamile kalmak istemiyor.nasıl bir yöntem kullanmalı ertesi gün hapı mı? yoksa başka birşey var mı?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kondom kullansınlar..Ne zaman evlenecek ona göre başka birşey tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
    • 2-3 ay var da şimdiden öğrenmek istiyor. doğum kontrol hapını şimdiden kullanması gerekiyor çünkü vücudun alışması için 3-4 ay gerekli.ama kadın sağlığına olumsuz yönleri var.biz sadece 1 kereliğine kullanacağı şey arıyoruz sadece o gece için.

• ya kız daha bekar ilk geceyi geçirmeden nasıl doktora gitsin bilgi alsın.takvimi hesapladık tam o güne geliyor. ilk geceden hamile kalmasında diğer ay düşünürüz gerisini

• Önceden veriliyor haplar doğum kontrolü için.Muaeyene yok vajinal.Kondom olabilir hap istemiyorsa.

Erkekler Ne Diyor 20

• o arkadaşları biz iyi biliriz :)

en garanti yöntem sevişmemek kızım kocana söyle

1|1
    1|0
    • gerizekalı beyinsiz.sana bir şey ispat etmek zorunda mıyım.kendim olarak da yazabilirdim sonuçta gizli de yazılabiliyor.veya ben evlencem de diyebilirdim.hayvan!

• kesin çözüm ilişkiye girmeyin, zaten böyle bir soru soranın mümkünse karşı cinse yaklaşmaması gerekiyor aksi taktirde, erkeğinin cinsel organını cahillikten fazlalık diye kesebilir.

0|0
    1|0
  • şu zamanda bunları bilmiyosa evlenmesin yani

0|1
    1|1
    • sanane be bilmek zorunda mı? bende bilmiyorum.suç mu? yaşamadık ki bilmiyoruz.aklımızın ucundan bile geçmedi o tarz şeyler.tutupda onlarımı araştıralım Allah Allah.

• şarap mantarı taksın dibine hamile kalmaz.

1|0
    1|0
  • işaret parmağıda bir seçenek hem %100 hamile kalmaz ;)

0|0
    1|0
  • benceee doğum kontrol hapu kullanailirsin

Not: Sen olduğunu anlamadık :D

0|0
    1|0
  • Olabilir. Kondom ilk ilişki için sanırım tercih edilmez.

0|0
    0|0
  • cinsellik hakkında bilgi sıfırmış. bence öğrenmeli bunları. birçok yöntem var buna eşiyle birlikte karar vermeli..

0|0
    0|0
    • Evet.Ben çocuk gelişimi ve eğitimi okuduğum için az çok dersle birşeyler öğrendim.ama tam yetmiyor

• İlk gece de eşinden içine boşalmamasını istemeli.

0|0
    0|0
    • kocası ilk günden yaparız bebeği demiş. adamın haberi olmayacak kullandığı ilaçtan

• prezerlatif kullansınlar bu kadarmı bilinçsiz bizim milletimiz yoksa salağamı yatıyor

0|0
    1|0
  • yıkama yağlama esnasında dalgayı içerde koymasın yeter :D

0|0
    1|0
  • doğum kontrol hapı kullansın ertesi gün hapı bir günü kurtarır

0|0
    0|0
  • prezervatif diye bişey var

0|0
    0|0
    • adam ilk geceden bebek yaparız demiş. adamın haberi olmadan tek seferliğine kullanacağı birşey arıyoruz.

• bunun için bir cok yöntem var hanımefendi hastalarımızın durumuna göre yönlendiriyoruz

0|0
    0|0
  • istemiyorsa hap kulalnsın

0|0
    0|0
  • hamile kalmaması için erkeğin prezevatif kullanması lazım

0|0
    0|0
  • kondom çok iğrenç ya hap kullansın

0|0
    0|0
  • Geri çekilme

0|0
    1|0
  • kocasına söylesin içine boşalmasın

0|0
    0|0
  • ilk gece anal yapsinlar, böylece hamile kalma ihtimali 0 ra iner

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora gidip doğum kontrol hapı alabilir..Ayrıca ilk seferden hamile kalma olasılığı çok düşük zaten.

0|1
    0|0
  • Eşi bilmeyecekse ertesi gün hapı iyi fikir ama bir defaya mahsus.

0|1
    0|0
    • evet eşinin bilmemesi gerekiyor. eczanede direk ertesi gün hapi diye mi satılıyor?

• evetttttttt

• prezervatif :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...