Kızlar evlilik öncesi nasıl ilişkiye giriyorsunuz? ( Bakire olmayanlar )

İlerisini hiç düşünmüyor musunuz? Nasıl cesaret bu böyle.

Yakın çevremde de karşılaşıyorum bu durumla. İnanın çok üzülüyorum.

1|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be ablacım yadırgamaları görüyorsun değil mi? artık doğruyu konuşmak ayıp sayılır oldu. Burda çıkıp bakirim ya da bekarete önem veriririm dediğim zaman da aynı tepkiler geldi. Ne yazık ki ahlaktan edepten hayadan gittikçe uzaklaşıyoruz...

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir kız arkadaşım vardı, neler yaşadık, ne hallerini gördüm. Aradan yıllar geçti, yolda bebek arabasıyla görünce şok oldum resmen, ben utandım. Ben bu durumda evlenecek erkeklere acıyorum. 15-20 yaş arası kızlar daha temkinli olsun bence bu konuda.

1|0
    2|0
    • çok haklısın çok keşke sadece bir en iyi cevap olmasa :D

• ilişkiye giren zaten bakire değildir belirtmene gerek yok

0|0
    1|0
  • Namus kavramı bitmiş olanlar...

2|0
    0|1
  • Erkekler de gidiyor?

0|0
    1|0
    • erkeklerin kızlık zarı yok bayanlarda kocaman bir damga var

bir erkek çıkıp bakirim dese nerden bilebilirsin ki öyle olup olmadığını?

böyle yaratılmışız kabul etmeliyiz

• hadi ordan

• evlilik öncesi seks yapanlar da belki senin için üzülüyorlardır.

0|0
    1|1
    • kurana sünnete göre konuştuğum için eminim ey insan.

• 10-20 kişinin girdiği bir bayanı kabul ediyorsun rahatlıkla yani gelecek düşünebiliyorsun umarım düşündüğün gibi bakire olmayanı alırsın gidersin :D

• Tercihim elbet o yönde olmaz, ama bekaretiyle övünen heç olmaz :)

• hala böyle düşünen kızlar olduğunu görünce mutlu oldum

1|1
    0|1
    • teşekkür ederim çok kız var böyle düşünen fakat sonradan ne hallerini gördüm

• bir anlık zevk için yapıyorlar bunu kimisi bilinçli kimisi partnerinin zorlamsıyla veya üstelemesiylen...ama sonunda hepsi pişman oluyodur bence...helede o dönem geçtikten sonra artık ciddi ilişkiler başlayınca..

0|0
    0|0
  • Tencere kapak misali , öyle kıza da öyle teneke adam geliyor durumu önemsemeyen dolayısıyla sen düşünme bunu davul bile dengi dengine demiş.. :)

0|0
    0|0
  • üzülme yahu. onların kendi hayatı.

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğiyle yapar mantığı var şimdiler de o yüzden yapıyorlar dostum

0|0
    0|0
  • cesaret gerektiren bişey değil, ilerisine de (ilerisi de neyse artık :) hiçbi etkisi olmaz eğer kız istemezse

0|0
    0|2
  • Neden üzülüyorsunki? kaygısı sana niye düşüyor onu anlayamadım yani! ha tamam kızların bekaretini ecilen vermek için kuyruk oluşturduklarınında farkındayım ama bu onların terbyesizliği yani

0|0
    0|0
    • yakın çevremden de bahsettim değil mi üzülüyorum sonradan pişman oluyorlar yapmayın o zaman

• edep ahlak kalmadığı gibi evliliğe ve eşe saygı da tükenmiş. o kadının çocuğundan vatana millete hayır bekle!?

0|0
    0|1
  • iki şıktan biri artık :))

0|0
    0|0
  • bir bana denk gelmiyor şu kızlar :D

0|0
    0|0
  • düşünmüyorlar nımıssızım:D

0|0
    0|0
  • Nazar etme ne olur, ver seninde olur

0|0
    2|1
  • ahlak olmayan ailelerin kızları başı boş yaşıyorlar ondan

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Niye üzülüyosun ki herkesin kendi hayatı,kendi bedeni. Ayrıca cesaretle ne alakası var? Anladığım kadarıyla sende bakire olmayanlar evde kalır gibi bir inanç var. Ama evlenmeden ilişkiye giren insanlar zaten namusun 2 bacak arasında aranmasına karşı olan ve o tür erkeklerle ilişki kurmayan insanlar.

2|4
    3|3
    • Doğru algılayalım kıyaslama değil ufak bir benzetme!

• Şimdi söylediklerimde haklı olduğuma daha da inandım. İnsan kendini savunamadığı , fikrini anlatamadığı yetemediği yerde karşı tarafa hakaret başlar. :)))

Sen hayatını bildiğin gibi yaşa kardeşim. Milletin bacak arasından sana ne , bana ne veya bize ne? :D Sen mi evlenip gerdeğe gireceksin o insanlarla. Bana daha fazla yazma boşuna çünkü aynı şeyi tekrarlatmaktan başka bir işe yaramıyo :D

0|0
    1|0
    • KENDİNE GÖRE HAKLISIN SADECE. CİNSELLİĞİ BİRDEN FAZLA İNSANLA YAŞAMAYI DOĞRU GÖRÜYORSUN. KOCANDAN ÇOCUK YAPTIN DA DİĞERİNDEN BİR FARKI VARDI YAŞADIKLARININ? AH ŞU KORUNMA YÖNTEMLERİ KÜRTAJMIŞ OLMASAYDIDA GÖRSEYDİM SİZİ. YAZIK AİLELERE ACIYORUM. KEŞKE BİLSELER ÇOCUKLARININ NELER YAŞADIKLARINI.

SAĞLAM BİRŞEYİN KALMAMIŞ ANLIYORUM AMA GELEĞE BU ŞEKİLDE ÖRNEK OLAMAZSIN. İLERİDE KIZIN OLURSA EVLİLİK DIŞI DEFALARCA CİNSEL İLİŞKİDE BULUNURSA NE DÜŞÜNÜRDÜN ACABA

• ne biçim bir üslubun var hiç bir bayan yakışmıyor şikayet ettim seni ne çirkin hakaretlerde bulunuyorsun böyle " çok bilmiş beyinsiz ve devamı "

daha fazla muhatap olmak istemiyorum lütfen sus ve sorumu terk et

• ben ettim seni esas. Ben genel fikrimi söylerken sen şahsıma hakaretler ettin. Birde özür dileyeceğine hakaretle suçluyosun komik. :D Neyse yaşının küçüklüğüne veriyorum büyüklük bende kalsın. İyi geceler sana ufaklık.Sütünü iç ve yat emi.

• Yapcak bişey yok herkesin kendi hayatı, kimseye neden yapıyorsunuz diyemeyiz.

1|4
    1|2
  • boşver balım her koyun kendi bacağından asılır üzülmeye değer mi?

0|0
    0|0
    • canım üzüldüğüm yok :) eskiden utanılacak birşeyken şimdi insanlar rahatlıkla yaşıyor orada burada anlatıyor :) normal bir şeymiş gibi :)

• malesef öyle , ama bu bizi ilgilendirmez herkes hayatını istediği gib yaşıyor boşver onlar utansın :)

• ne yazık ki utanılacak birşey değilmiş gibi algılanıyor artık :) gördüğün gibi ortada :)

• erkeklerde giriyor nasılsa salla gitsin :P

1|1
    0|1
  • milletin derdi neden seni geriyo ki.. desen ki çıkıp para karşılığı onla bunla yatanlar beni üzüyo anlarım ama sevdiği güvendiği erkekle birlikte olan bir insanın yaşadığı şeyden sanane ya da bizene.. asıl ben neye acıyrum biliyomusun görücü usülüyle evlenip hiç tanımadığı bir adamla yatağa giren insanlara tecawüze uğrar gibi. eğer namus 2 bacak arasındaysa yazık.. bakire olupda sevdiğine yalan dolan atan arkasından iş çewiren ya da evlendiği eşine bunu yapan insanlar var ama sana kalsa bunlar namuslu dimi..

1|0
    0|1
    • evet namus 2 bacak arasında da! bak canım anlayın şunu artık namus tek çerçeve içerisinde değil! sadece insanın kişiliğine bağlayamazsın namusu tamam mı! biraz olgunlaşın lütfen!

• yataga yatıyorsun soyunman önemli değil sevgilin için soymak bir zevtir gözlerini kapa geri kalanı sevgilin halleder bu kadar basit

2|0
    1|2
  • insan sorumluluğunu alamayacağı birseyi yapmamali. Biseyi yapıyosa her yönden sonuçlarını düşünmeli. Pişman olan insanlardan hoşlanmıyorum, sorumsuz olduklarını düşünüyorum. Boynu bükük dolanip, elalemin ağzına laf veriyorlar. Gelen eziyor giden eziyor. Evet yaptım diye arkasında duramayacaklar yapmasın.

1|0
    0|1
Yükleniyor...