Sevişmek öpüşmek vs bakireliği bozar mı yorumlarınızı bekliyorum?

Zeus_42
Evet bozar! Bekaret nedir önce onu bir tanımlayın bence? Sakın ama sakın kelime oyunu yapmayın. Çünkü insanlar artık kontrolünü kaybetti delirmek, mahvolmak, yok olmak üzere. Bakire hiç el değmemiş olan, keşfedilmemişlikten gelen Bakir kelimesinden türemiş olup hiç bilinmeyen, hiç dokunulmamış, hiç bozulmamış demektir. Ne zar meselesidir, ne de seviştim ama içime girmedi, seviştik ama sadece sürtündük, seviştik ama arkadan yaptık , seviştik ama sadece üsten dokunduk, sadece öpüştük ki gibi masallarla üstü örtülecek bir kelime değildir. Dereceleri farklı ise de her şekli ile bakirelik gider, bakirelikten bahsedilemez. O nedenle bırakın artık bu konuları da aşkı hatırlayın, sevmenin ve tutkunun, ciddiyet ve samimiyetin, insani değerlerin farkına varın artık. İnanın bu her şeyi çözer...

Saygılarımla!
Sevişmek öpüşmek vs bakireliği bozar mı yorumlarınızı bekliyorum?