Sevişmek öpüşmek vs bakireliği bozar mı yorumlarınızı bekliyorum?

Evet bozar! Bekaret nedir önce onu bir tanımlayın bence? Sakın ama sakın kelime oyunu yapmayın. Çünkü insanlar artık kontrolünü kaybetti delirmek, mahvolmak, yok olmak üzere. Bakire hiç el değmemiş olan, keşfedilmemişlikten gelen Bakir kelimesinden türemiş olup hiç bilinmeyen, hiç dokunulmamış, hiç bozulmamış demektir. Ne zar meselesidir, ne de seviştim ama içime girmedi, seviştik ama sadece sürtündük, seviştik ama arkadan yaptık , seviştik ama sadece üsten dokunduk, sadece öpüştük ki gibi masallarla üstü örtülecek bir kelime değildir. Dereceleri farklı ise de her şekli ile bakirelik gider, bakirelikten bahsedilemez. O nedenle bırakın artık bu konuları da aşkı hatırlayın, sevmenin ve tutkunun, ciddiyet ve samimiyetin, insani değerlerin farkına varın artık. İnanın bu her şeyi çözer...

Saygılarımla!

2|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef cok haklisin, hadi zinasini, günahini gectik, ciddi bir iliskin varsa seviyorsan adama gibi cinsel ilikini yasa, yok güvenmiyorsan kendine dokundurma, sürtünence kizligin bozulmuyor ama ilerde evlenecegin adama bakireyim dersen KUTSAL olan EVLIGINI SAHTEKARLIKLA baslatiyorsun..

Ya bana göre kendini bilen kizlar zaten bakire, bilmeyen kizlik zari bozulmuslarda, ama ONLARIN kizlik zari duruyor ama herseyi yapiyor iftirasiyla kendilerini daha iyi göstermeye calisiyor, SÜRTÜNENDE Kizlik zarini bozdurmus evlenmeden kari koca gibi yasayanlarda sahtekar.. %100 emin degilseniz yapmayin, yaparsanizda ilerde evleneceginiz adama sahtekarlik yapmayin herseyin söyleyin..

0|0
    0|0
    • Kardeşim ağzına yüreğine ellerine sağlık şimdi öyle bir devirdeyizki kızlar afedersin her boku yapıyorlar sonra evlilik çağına gelince namuslu adam arıyorlar yok öyle bir dünya

Kızlar Ne Diyor 3

• asd fds :D Bakireistan devlet başkanı açıklama için sağ ol

0|0
    0|1
  • Bozar

0|0
    0|0
  • Haklisin gunumuzde ask sevisip ayrilmaktan ibaret olmus cok anlamsizca

0|0
    0|0
    • Ama öpüşüp sarılarak bakireliğin gideceğini düşünmüyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• bozar. sirf zar duruyor diye bakire olunmuyor. sirf erkek girmedi diye bakir sayilmaz. bakir/bakire olmak hiç bunlari yasamamak demek. hatta öpüsmemis bile olmali bakir/bakire sayilmak için.

0|0
    0|0
  • Tabiki bozar ,

0|0
    0|0
  • bence bakır bakıre herşeyın ılkını eşınle yapmaktır
    cevap bozar

0|0
    0|0
  • bozar

0|0
    0|0
  • Davul patlamadiktan sonra tokmak her yere degebilir!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...