Gayların suçu ne? Biz de estetikiz...

İki kızı birlikte hayal edebilirken, çok estetik duruyor derken neden söz konusu gaylar olunca böhhh ıyyyy gibi tepkiler veririz. İğrençse ikisi de iğrenç, değilse o zaman gayların suçu ne?

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İnsanları hetero , lubunya , biseksüel , lezbiyen,travesti gibi katategorilere ayırmıyorum cinsel seçimleri onların sorunu bu beni iilgilendirmiyor ALLAHla onun arasında .BEnim için insanlığı önemli ki gay bir arkadaşımda vardı onları anlayabiliyor ve saygı dusuyorum.

1|1
    0|1
  • Eşcinsellik toplumumuzda alışılmış dışı olsada bana normal geliyorlar ve iki kızın beraber olması estetiğini çözebilmiş değilim sanırım kıvrak vücutlarından dolayı.

0|1
    0|0
  • Bir erkek iki kizi birbirine bisiler yaparken izlediginde ikisiylede birlikte olmayi dusluyordur duz mantik kurarsak 'pasif' cinsler birbirini tatmin ediyor bende aktif olan olduguma gore... gibi aptalca bir fikir yani mantikli olan lezbiyenleri izlerken zevk almasi yada estetik bulmasi gereken biri varsa oda lezbiyen bi insandir eger herhangi bir escinsel iliskiden hoslaniyor sa gayleride estetik yada zevk verici bulmasi gerekirki escinsel iliskide aktif ve yada pasif kaba tabirle yapanda yapilanda escinseldir cinsel tercihin boyle degilse lezbiyenlerde sana itici gelmeli bu anlamda sana katiliyorum ama bana sorarsan iki tarafta itici kendilerinin zevk almasina sonsuz saygi duyarim tercihlerinide ama izlemek benim cinsel tercihime ters

0|0
    0|0
  • Gaylere karsi hicbir kötü tavrim yok, aksine hep bir gay arkadasimin olmasini istemisimdir.

1|1
    0|3
  • kızları kim estetik buluyor yine erkekler buluyordur bence ikiside iğrenç

0|1
    0|0
  • bana iğrenç gelmiyor her ikiside herkesin tecihidir kimseninde sorgulamaya hakkı yok herkes kendinden sorumlu öyle yaftalamakla olmuyor bu işler bu konular yargılanamaz

2|0
    0|1
  • gayler candır yaa sende

0|1
    0|3
  • Iki kizi estetik hayal edeni sanmiyorum. Benim de gay arkadasim var, dislamiyorum yani oyle kabul etmek lazim ama dogru oldugunu da soyleyemeyecegim.

0|0
    0|0
  • Hmm bence ikiside yanlıs. Ama tercih meselesi buyuzden saygım sonsuz. Herkesin özel hayatı bu karısmak manasız.

0|0
    0|0
  • ikisi de iğrenc .. ama aiinsanların kendı secımı tabı ki :S

0|0
    0|0
  • ıkısınıde doğru bulmam bunlar insanların uydurduğu saçmalıklar kıyamet alametleri iğrenç tipler

0|0
    0|0
  • Gaylarin bir suçu yok beybi. İyisiniz ;)

0|0
    0|0
  • her iki durum da iğrenç. bana son derece antipatik geliyorsunuz!

0|0
    0|0
  • lezlerin estetik olduğunuda kim söyledi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kızlarda erkeklerde estetık gelmıyor Allah kızı erkege erkegıde kıza yaratmıstır

4|2
    0|1
  • Kimsenin sucu yok, fakat sen kendin olarak bir dusun guzel hatlari sexy kivrimlari hos kokulu yumusak teni varken bir bayanin, neden killi bacakli gogusu kil dolu suratta sakal olan biriyle opusmek yada sevismek ne derece estetik yada mantikli sorarim sizlere...

Bu secim meselesidir karsi cikamam fakat gorusumu dinlemek zorundasiniz!

Secim senin yada sizlerin farkindayiz fakat dunya bir toplum duzeni olarak kuruludur sizde biraz farkinda olarak yasarsniz hos olur.

Cevremde birkac gay var dislayamam haddim degil ama tavrimi belli ederim o secimini yaptiysa bazi seylerden mahrum olmayida secti! ben bu konuya on yargiliyim arkadas... Benimde 20 yillik dostum var yeri gelir koyun koyuna uyuruz fakat bu cinsel isteklilik durumu sacma.. P*rno izlerken lezbiyenler guzel ama bu demek degil ki cevremde olsa hos olur aksine kotu bir durum istek ve secim haklarinizda ozgursunuz diye her halti yemek dogru degildir...

0|1
    0|0
    • Peki bir bayan neden başka güzel bir bayanla sevişmek varken kıllı, bacaklı, göğüsü kıl dolu suratta sakal olan biriyle öpüşmeyi tercih etsin? Heteroseksüel bir kadın güzelde olsa bir kadınla öpüşmekten iğrenir deme? İşte aynı şekilde gaylerdede öyle. Ben bir eşcinsel erkek olarak öyle tip erkeklerle sevişmeyi zaten itici bulurum. Hafif kaslı, kılsız, atletik vücutlu erkekleri çekici bulurum. Bir bayanla öpüşmenin hayali bile beni iğrenidiriyor. Duygularımın böyle olmasını ben tercih etmedim.

• Seçim meselesi demiştim seni yada herhangi birini dışlayamam hatta şu anda çalıştığım yerde benden yaklaşık 7 metre uzaklıkta bir arkadaş var ve gay benim sorunum yok sen dert yanmışsın ama derman bende değil.. video için sağol ama pek merak ettiğim bir konu değil teşekkürler. saygılar

• İşte bende diyorumki seçim değil. Hemcinsimizden hoşlanmayı biz tercih etmiyoruz. İçgüdüsel, istem dışı bir şekilde hoşlanıyoruz. Zıtcinsimize kendimizi ne kadar zorlarsak zorlayalım ne duygusal ne cinsel bir ilgi duymuyoruz. En azından ben öyleyim.

• Kimin ne olduğu yada ne yaptığı beni ilgilendirmiyor .

Bana hiçbirisi estetik gelmiyor .

0|0
    0|0
  • Gayları sevmiyorum.

0|2
    0|1
  • askerden önce mi yoksa sonra mı olması işin boyutunu değiştirir.

0|0
    0|1
  • çünkü kızlar karşı cinsimden. İki adam belki kızlara çekici gelebilir, bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kıyametin alameti işte...karşı cins dururken niye gay..kınamam ama yanlıs bulurum.

0|0
    0|1
  • suçları i*ne olmaları pislik herifler

0|0
    1|1
    • Bu bizim tercih ettiğimiz bir şey değil. Büyük oranda doğuştan gelen bir yönelim. Neden dışlanacağımız bir şeyi bile bile tercih edelim ki? Senin gibi insanların homofobisi yüzünden bir sürü eşcinsel ergen yaşadığı bunalıma dayanamayarak intihar ediyor. Ergenlikte inthar edenlerin yüzde 40 ını eşcinseller oluşturuyor. Toplumun sana ezberlettiği önyargılarla yorum yapıyorsun.

link

Bunu seyret.

• ben gayleri hep sevmişimdir. burdan da şu efsane lafı homofobik arkadaşlara gönderiyorum.

'homophobia : the fear that gay men will treat you the way you treat women.'

1|0
    0|0
  • Bence estetik değil,

ve estetik kişiden kişiye değişir

Ayrıca neden her ikiside iğrenç olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...