Ya sürme çekiyorum gözlerime

erkeklerin gözlerine sürme çekmesiyle ilgli ne düşnyorsunuz...gay falan da değilim gayete yakışıyor...farzedinki okuldan herhangi bir arkadaşınız sürme çekiyor(erkek) ne dşünürdünüz?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• bence yakışıyor ve sorunda yok..sen seviyorsan yap zaten, boşver diğer fikirleri..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Makyaji genel olarak en cok bayanlar yapsa da, sadece bayanlara has oldugu söylenemez.

Abartilmadigi surece, sahip olunan cercevenin disina sapilmadigi surece yapilabilir tabii ki.

Misal kirpiklerinizin köklerine yapacaginiz hafif bir surme, bakislarinizi daha guzel bir hale getirebilir. Gözlerinizi guzellestirebilir ve yuzunuze bir renk verebilir. Neden olmasin ki..

Örnek vermek gerekirse televizyon dunyasindaki özellikle hemen her bay makyaj yapmaktadir.

Olagan bir sey diye dusunuyorum ben.

Insan kendisine yakisani yapmali..

0|0
    0|0
  • Erkeklerin süs, ziynet için sürme çekmeleri caiz değildir. Fakat tedavi maksadıyla sürme çekmeleri caizdir. Kirpiklerin dökülmemesi, gözlerin kuvvetlenmesi için sürme çekmek iyidir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:

(İsmid ile gözlerinize sürme çekin! Çünkü o, gözü kuvvetlendirir, kirpikleri çoğaltıp uzatır.) [Tirmizi]

[Peygamber efendimizin her gece sürme çektiği bildirilmiştir.]

(En iyi sürme, ismid sürme taşıdır. Çünkü o, gözü parlatır, kirpikleri uzatır.) [Nesai]

(İsmidle sürmelenmeye devam edin, çünkü o, kirpikleri uzatır, göz çapaklarını giderir ve gözü kuvvetlendirir.) [Taberani]

(Sürme çekmek, yeşilliğe ve güzel yüze bakmak gözü kuvvetlendirir.) [İ.Süyuti]

[Sürme, göz kalemi denilen boyalardan farklıdır. Attarda bulunur. Bazı hacılar, Hicazdan gelirken sürme de getiriyorlar.]

0|0
    0|0
  • Yakışan yapabilir ne olacak ki :S

0|0
    0|0
  • barış akarsuda sürmeliydi onunki kendindendi ama çok güzeldi gözleri bir farklı gösteriyo erkeklere esmerse özellikle yakışıyo ama türk toplumu işte biraz yadırgar ama bence esmersen hertürlü :P

1|0
    0|0
  • esmerde severük

0|0
    0|0
  • bizim insanlarımız kesin gay der.

0|0
    0|0
  • ben kardeşime uyurken siyah oje sürmüştüm beğendiydi ve de acayip karizma durduydu ama malesef türklerin doğası engel tanıyo napıcan

0|0
    0|0
  • sen faretmeyecekleri kadar sür en iyisi ben severim aslında ama arkadaşlarımı düşünüyorum ki kimisi sırd senle bu yüzden konuşmak bile istemiycektir

0|0
    0|0
    • yok konuşmamak falan öyle bir yaklaşım olmadı...

• şuan ki arkadaşların tamam ama yeni arkadaşlıkta seni hiç tanımayan tanımak istemeyecektir. Biliyorum öyle insanlarla oturdum ben.

• yakışıyorsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Taniyorum oyle birini gayet de erkek gibi erkek yani yakisiyor

0|0
    0|0
  • Direk şüphe ederim yazık derim

0|0
    1|1
  • sürme cekmek sünnet değilmi

0|0
    0|0
  • Vah vah vah derim , yakışıklıda çocukmuş Allah anasına babasına acısın derim:)

0|0
    1|1
  • Neden cekiyorsun peki, bende biraralar surmeli bir cocuktan hoşlanmıştım

0|0
    0|0
    • ilgi çektıgını ve yakıştıgını dşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatta tek baz alman gereken mutlu olanı yapmak; başkalarına zarar vermemek kaydı ile... Ve mutlu isen kim ne diyebilir ki?

0|0
    0|0
  • sürme sürme top derler sürme

0|0
    0|0
  • sür bu işler sürmeye bakmıyor. hem sünnet olarak bak sevap kazanırsın (zeki cocuk mod on) adam gibi konuştuğun sürece top olduğunu şahsen düşünmem.

0|0
    0|0
    • konuşmamda kibarım biraz yanlış anlaşılıyor ama çok kıvırmıyorum ...ama kaba saba biri değilim o yüzden

• kibar konuşma o zaman bazı kişiler sırf bu yüzden uzaklaşır. çok kibar konuşma normal ses tonuyla konuş bence :)

• sürme zaten erkekler için çıkmış bişi ama kadınlara geçmiş işte

0|1
    0|0
  • çekme yazdım cevap kısa dedi çekme

0|0
    0|0
  • Milletin ne dediğine bakarsan yaşamaman gerekir. S.et sen bunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...