Eski sevgilinizi gördüğünüzde?

Seviştigıniz eski sevgilinizi görünce neler hissedip düşünüyorsunuz? Aklıniza geliyor mu?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• @Riaaa kendini afrodit zaneden erkek kolleksiyoncusu hakareti yapmis beni engellemis, burdan yazayim dikkat cekme arzum olsa, öyle birseye ihtiyacim yok, olsaydi özelimi burda senin gibi reklam yapardim , profilime senin gibi reklam fotosu koyar gezerdim..
    Sana benzerlere normal hayatta dikkat cekmemek icin selam dahi vermiyorum...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her defasında içim parçalanıyor onu çok özlediğimi hissediyorum gözlerim doluyor ona doya doya bakmak istiyorum sarılmak istiyorum onun kıymetini bilemediğim için pişmanlık duyuyorum güzel günlerimiz aklıma geliyor ağlamak istiyorum sonra onun yeni sevgilisine de benim gibi davranıyor mudur merak ediyorum kıskanıyorum onu ama elimden hiç bişey gelmiyor düşünüyorum inşallah mutlu olur inşallah yüzü hep güler işi gücü rast gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eski sevgililerimin hiç birini görmeme imkan yok. Yalnız içlerinden bir tanesinin parfümünü hissettiğimde, beni eskilere götürüyor. O parfümün adını hatırlamayı çok isterdim.

0|0
    0|0
  • Kimbilir şimdi kimler tarafından inletiliyordur?

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca bir kişi oldu onunlada evlenemedim herşeyi yaşadık yaptık ve en kötüsü halen aynı şehirlerdeyiz oda evlendi çoluk cocuğa karıştı bende ve birbirimizi görürsek gözlerimiz dolar ikimizinde konuşurken pek karşılaşmamaya özen gösteriyoruz

0|0
    0|0
  • yooo kullanım tarihi geçen şeyleri canım çekmez :)

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl düşünceler geliyor aklıma. Nefsimle epey mücadele ediyorum malesef.

0|0
    0|0
  • Hicbisi düsünmem

0|0
    0|0
  • Karşılaşmıyorum. Yakın çevremden kişiler olmuyor hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • Bazen geliyo yalan yok pisman oldugum icin oda

0|0
    0|0
  • tesadüfya bekaretini bozduğum kız arkadaşım komşumun oğluyla evlendi nasıl oldu anlamadım nasıl yutturduysa şimdi ara sıra karşılaşıyoz hiç aklımdan çıkmıyor o anlar

0|0
    0|0
  • Merhaba merhaba muhabbeti pek aklıma birşey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Lan bu kiz nasil boyle guzellesmjs benleyken boyle degil kahpe

0|0
    0|0
  • Bazen bir posta daha atsam die içimden geçiyo

0|0
    0|0
  • bnmki evlendi aha diyorum çocuğa acıdım :D

0|0
    0|0
  • Evet geliyor

0|0
    0|0
  • zıkesım gelıyor

0|0
    0|0
  • Kucagıma alıp inlettıgım gelıyoo :)

0|0
    0|0
  • evet bir ahh çekerim ne günlerdi be diye

0|0
    0|0
  • opuşuyorum ve bana oral yapıyor

0|0
    0|0
  • Onu isterim gene

0|0
    0|0
  • Ona mı dokundum ben diyorum

0|0
    0|0
  • aklımıza hiç bir şey gelmiyor vay be demek buda bizi terk etti diye başlıyoruz ağlamaya hüngür hüngür hemde ne içler acısı düşünsene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kendisini görmek istemiyorum sevmedigim birisiydi sevdigimi saniyordu kullaniyordum o da aldatmisti görmek istemem kendisini sevgilisini de aldatmak istemisti

0|0
    0|0
  • Eskilerle hiç karşılaşmıyorum çok ilginç 😄

0|0
    0|0
  • ben facede gordum. Alllaaahimmm dedim, iyiki ayrilmisiz nasil cirkin birsey olmus :D birde sisko olmus, kocaman gobegi vardi, saclari da kalmamis bildigin keldi. Yazik lan cok uzulmus demekki :D

0|0
    0|0
  • Yok oyle biri canims

0|0
    0|0
  • Onu görsem boynuna sarilmak birakmamak isterim istemeden zorla ayrilmistim

0|1
    0|0
  • onunla onu sevdiğim için sevişmiştim ve her gördüğümde aynı şeyleri istiyorum başka şehirde kendisi facebookta ekli instagramda falan ve arada konuşuruz bir şeylerin hatrına ama bastırıyorum o duyguyu içimde yapmamam gerek sevgili değilken olmamalı

0|0
    0|0
  • onunla zevk icin sevistim ve pisman degilim

0|1
    0|0
Yükleniyor...