Kızlar bekareti ne zaman verir? Belli bir yaşa kadar koruduysa evlenene kadar bekler mi?

Sorum kızlara...

Soruda klasik biraz : Bekaret.

Bi kız bekaretini veriyosa genelde hangi yaşlarda verir?

Veriyorsa diğerlerinden daha mı cesurdur daha mı basit?

Bence bekaret önemli değildir gibi felsefe yapacak beyinsizler yorum yazmasın sorum/komunuz o değil. Soruya odaklanalım.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bekaret evlendiginde verilir yas ne olursa olsun, ister 14 ister 41 farketmez, bunun cesurlulukla alakasi yok, namus iki bacak arasi degil diyenlere katilmiyorum evet nasum SADECE iki bacak arasinda degil, yani iki bacak arasindanda geçiyor namus, bilmem anlatabildim mi..

2|7
    0|2
    • bu ülkede erkek her boku yiyor çapkın olur kadın aynı durumda oro/pu oluyor nerde adalet sokayım böyle sisteme

• Erkek için de geçerli zaten, ALLAH katinda kiz erkek ne yaptiysa bedelini ödicek erkekgin yaptigi da zina kadinin ki de

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmeden önce olmaz.Felfesefe yapmayacağım zaten çok yaptım bu konuyla ilgili.

O tarz bir ihtiyacım hiç olmadı.

0|3
    0|0
  • hem kendinden hem Ondan emin olduğu zaman..

1|2
    1|1
  • Ben vermedim,vermemde yoksa bir anlamı kalmaz ki,sevgilim alacağını aldıktan sonra beni ne yapsın sıkılır hemen,ama bekaretini verenede laf söylemem saygı duyarım herkesin kendi kararı,bekaretini vermesi onu ne eksiltir benim gözümde ne yüceltir tabi bu benim dşüncelerim.

1|2
    1|0
    • evlendikten sonra da bekaret gidecek o zamanda sıkılmaz mı erkek? Hem sıkılacaksa bir an önce sıkılsın defolsun.

• evlendikten sonra hemen gidemez,ama bekarken gitme sıkılma tehlikesi yüksek

• ben 30umdan gün aldığımda vericem cesurluk ve ya basitlikle alakası yok belki jigolo belki eşim ya da sevgilim belki parmağım madem ölümü bile tadıcaz ölüm kadar belirsizlik içeren bişiyi deneyim etmenin heyecanını yaşamak istiyorum sadece

0|3
    2|0
    • çok ilginç geldi bu düşünce. Aslında benim sormak istediğim de biraz böyle bişey. Yani 30 a kadar beklemiş birisi o yaştan sorna evlenene kadar kesinlikle korur mu kendini ? (Sen hayır dedin ama genelden bahsedersek...)

• ölümün belirsizlik olduğunu düşünmen gerçekten acı:(((

• adamın teki ölümü o kadar merak ediyomuş ki o kadar ediyomuş ki yok abi ya ben ölücem neymiş görücem demiş meraktan ölmüş yani merakını yenmek için kendini öldürmüş

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç 36-45 yaş soruuna benzemiyor bu. bir kız 14 yaşında verir bir diğeri 45. nasıl bir soru böyle. canı istediği yaşta verir. kimisi evlenmeden olmaz der, kimisi ne önemi var, sen doğru kişisin verdim gitti der.

0|0
    0|0
  • Beyni olan bir erkek gördüğünde verir.

0|0
    0|1
  • kızın karsısına cıkan erkege baglı :)

0|0
    0|1
  • bence cesur deyil ama basit oldukları için

0|0
    0|0
Yükleniyor...