Hiç ilişkiye girmeyen erkek var mı merak ediyorum?

Erkekler için kızların bakire olması önemli değil mi! Bence çok önemli bir unsur olması lazım. Dolayısıyla Kızlar içinde erkeklerin ki önemlidir diye düşünüyorum. Şahsi fikrim bu yani. Ama bazı Kızlar bakire erkekleri dalga konusu ediyor çok Saçma buluyorum. ! siz neler düşünüyosnz ?

0|0
0|35

En İyi Erkek Görüşü

• ''Davul sağlam ama tokmağın vurmadığı yer kalmamış.'' diye bir söz vardır. Bay/bayan ölümüne sevişir ama bakir/bakireyim diye ortalıkta gezer. Neden mi? Çünkü zar sağlam abi. Vay be! Bekarete bak sen! Kişilik bakire olsun, vajina ya da penis değil.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• evlilik öncesi ilişkiye karşıysan, erkek olsun kız olsun o zaman bekaret ikisi için de önemli olur.

ancak cinsel ilişkiyi düşünürsen, ilişkide aktif olan erkektir. bu yüzden erkeğin tecrübeli olması önemlidir. ilişkide kız hiçbir şey yapmasa da olur ama erkek yapmazsa zaten ilişki olamaz :) bir de hem kız, hem de erkek tecrübesiz olursa sonuç facia olabilir. belki komik gelebilir ama tecrübesizlik yüzünden evlenip de yıllar boyu cinsel ilişki yaşayamamış çiftler var.

ilkler özeldir ama her zaman güzel değildir. özellikle cinsel ilişkide tecrübe çok önemlidir. çoğunlukla da ilk ilişki sadece verdiği heyecan yüzünden güzeldir.

özellikle ülkemizde kızlar için bekaret önemli olduğundan, evliliklerde tecrbübesiz olan kız tarafı olur. kız tecrübesiz olunca da cinsel ilişkide mutluluk için erkeğin deneyimi daha da önem kazanır.

1|1
    0|0
  • 35 yıılk hayat felsefem 2. el kullanmam oldu ve atalarumuzun dediği gibi 2 el at 2.el avrat 2.el silah kullanılmaz demişler kimin nasıl kullandığından emin değilsin başkasının ellediğni ellemem fikiri ile mükafatımı aldım ve mutluyum (aslında bence fiziki bakireliğin yanına fikri bakir ve bakiralita olmaliki tam olsun bakirelik namusun tek temilcisi olmadığı gibi olmamasıda namussuz sayımaz müzbir sebepler hariç eşler birbileri içn yaratılmışlğının yanına fikri ve fiziki bakirliğede eklediğinde ortaya çıkacak olan aile sadetinin ön önemli telteslarından birini olusturmal birlikte mutluğun huzur ve güvenin tesisini kolaylaturan en temel ögedir bunu farkandağı insanlaru yanlıştan koruyacaktır.

1|0
    0|0
  • çevremde baya var. ben de bakirim. dalga geçen olsa kulak asmam heralde.

insan eşinin ahlaklı olmasını ister tabi. ama bence insanın kendi ahlaklı olması daha önemli. yanlış evlilikten dönebilirsin ama geçmişin seninle gelir.

2|1
    0|0
  • çoğu din ve ahlak sahibi olduğundan bakir, dalga geçenlerde aslında o kişinin din ve ahlak sahibi olmasıyla dalga geçiyor

3|2
    0|0
  • niye olmasın ki ben varım mesela :) kadınlar konusunda hep bir başarısızlık hep bir mağlubiyet elin or/*usu bana gelince namuslu ev kızı oluyor oda benim mallığımdan tabi, para ilede yapılmasına karşı olduğumdan ötürüdür bu halim :) kıısmen imkansızlıklar diyelim :P

1|0
    0|0
  • var ve olması gerekn de bu

3|1
    0|0
  • hiç girmedim.. evlenince.. az kaldı sabır diyorum.

gerekde yok. sabredince herşeyin iyisi gelir kısmete

4|0
    0|0
  • Var

Atış serbest saldırın :/

Dalga geçiyolarmış vs vs, banane yahu, eninde sonunda olacak nasıl olsa :/

1|1
    0|1
  • Ben 23 yaşında biri olarak gurula diyebilirm ki İLİŞKİYE GİRMEDİM. Çünkü sonunu düşünen kahraman olamaz ama ben kahraman olmak istemedim hiç ve hep sonunu düşündüm. Hem kendimin hemde ilişkiye girme ihtimalim olan kızların...

2|1
    0|0
    • sn ne kadar temiz olursan karşına da öyle kişiler çıkar Emin ol. Devam et böyle

• bakir mi dediniz burdayım :))

2|0
    0|0
  • ben yapmadım evlenmeden yapmam da

1|1
    0|0
  • benim arkadaşlarım var

1|0
    0|0
  • Ben nasılsa erkeğim birşey kaybetmem mantığıyla bakıldığı için olaya bir boka benzemiyor tabii yorumlarda.. Orda yapılan şey sürtünme veya haz değil , yırtılma veya delinme de değil . İki tarafın birbirine sahip olması , sen onun kadını oldun , o senin erkeğin oldu . Bizim mantık hop çaktım geçti gelsin sıradaki mantığı olduğundan manası yok . Bence kadın bekarette ne kaybediyorsa erkekte aynını kaybetmiş hissetmeli...

2|0
    0|0
    • aynen çok haklısın. Kaybedecek birşeyleri olmadıkları için rahatlar ve önem vermiyorlar bu konuya

• Malesef... Neyse ben durumun farkındayım şanslı hissetmesi gereken benim burda :) uyusam iyi olacak 9'da iş var o lanet olası işler ah ah.. iyi geceler görüşmek üzere..

• iyi geceler :)

• Ben bakirim, bununla gurur duyuyorum. eşime saklıyorum kendimi. bütün ilkleri ilk heyecanları beraber tatmak istiyorum. Dinen de olması gereken bu zaten...

1|0
    0|0
  • Aslan gibi burdayim :) bakirim

2|0
    0|0
  • evet bennn

1|0
    0|0
  • Ben kesinlikle bakir biriyim :P

0|0
    1|0
  • güneşten kavrulan bakir tenim burada:D

1|0
    1|0
  • Dindar arkadaslarim var tahmin ettiginizden cok fazla bakir erkek var dindar kesimde

1|1
    0|0
    • ben öyle insanlar kalmadı diye düşünüyodm artık

• Var var ancak onlar gercek anlamda eline erkek degmemislerle evlenmek istiolar o yuzden dindar olmayanlar peek haberleri olmuyo

• evlenmemiş kızların bakire olmasının gayet normal ve olması gereken olduğu gibi erkelerinde bakir olması o kadar normal ve olağan. bunun alay dalga konusu edilmesi ise edepsizlikten başka bir şey değil

2|0
    0|0
  • Çok kişi var

0|0
    0|0
  • Erkeğin kesinlikle tecrübeli olmasını doğru buluyorum.

0|0
    3|0
  • kızlar, bakire erkekleri dalga konusumu ediyor? erkeklerdemi bakire :)

0|0
    0|1
  • ben mesela hiç ilişkiye girmedim

1|0
    0|0
  • neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • Tanıdığım erkeklerin %95i bakir şuan 200bakir erkek rahat bulurum.

0|0
    0|0
  • İki taraftan birinde tecrübe şart. Bırakın evlendikten sonra erkekler tecrübeleriyle size yön versinler.

0|0
    2|1
    • polyanna ya tecavüz etmişler, en azından g.tü kurtardık demiş.

erkeğin namusu değersiz mi?

• 2 taraf mı ? Namus kavramı nerde o zaman!

• İyi oku. Diyorum ki bırakın o taraf erkek olsun ve tecrübesiyle size yön versin. Ki bu gidişle şartlar eşitlenecek gibi. Yani kızlarda evlenmeden yeterince tecrübe ediniyorlar.

• yorum yok :)

0|0
    0|0
  • Kafa buluyorlar :\

0|0
    0|0
  • ben girmedim kızlar beni beğenmiyor napalım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0