Biseksüel mi oluyorum?

Benim hic escinsel bir iliskim olmadi. Aklimda olan bisey de degildi aslinda cunku hayatimda daima kadinlar olmustur. Ama hep merak etmisimdir. Bir ay once kiz arkadasimla olayli bir sekilde iliskim bitti. Gecen haftafa bir gay arkadas sitesine uye oldum ve bugun ilk kez bir erkekle gorustum. Yakisikli ve bakimli bir gay etkilenmedim de degil. Bunun asiri boyuta ulasmasindan korkuyorum acikcasi ne yapmaliyim tavsiyesi olan var midir? Gizli mi devam etmeliyim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir başkasına zarar vermediğin sürece yanlış yaptığını düşündüğün nokta neresidir? Nasıl mutlu isen, öyle davran.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilginc, her sevgilisnden olayli ayrilan gay, lezbiyen sitesine üye olmuyordur umarim. Belli ki senin kafanin bir kösesinde hep bir ilgi varmis, durup dururken böyle seyler olmaz, olay baya ileri gitmis, görüsmeye kadar vardirmissin.Ya gecici birsey, ya da duygularin o yöne kaymaya baslamis. Bunu en dogru sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • belki de oyledir... topluma aykiri ve gizli olma durumu cok kiskirtici erkek erkege olan iliskilerin

• Evet biseksüelsin.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok. böyle devam et bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biseksüelsin bence... Bende biseksüelim... O tanıştığın erkekle muhabbetini biraz daha ilerletip erkekler hakkındaki düşüncelerini netleştirebilirsin... Eğer iş aşka dönüşürse hiç korkmana gerek yok çünkü biseksüel bir erkek kızla da birlikte olabilir erkekle de birlikte olabilir yani sonuç tamamen normal bir durum... Kalbinin götürdüğü yere git :)

0|0
    0|0
  • Bence biseksüelsin bunu yeni farketmişin. Bu arada bende eşcinselim. İstersen beni ekleyip bana aklına takıldığın şeyleri sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • kardeşim mdem korkuyorsun aşırı boyuta ulaşmasından,o zaman o siteye üyeliğini iptal ettir,iradenle bu güdüne karşı koymaya çalış.

0|0
    0|0
  • Olmuyorsun, sen olmuşsun artık..

0|1
    0|0
  • psiklojik destek al

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin toprağım. Herkesin içinde vardır bu duygu, kimse karşı çıkamaz. Heteroseksüellerde bile vardır biseksüellik duygusu ama onlarınki çok azdır mesela..

Ben de biseksüelimdir..

0|1
    0|0
    • Cok fazla biseksuel erkek var bu sitede. Daha onceki profilim varken de biliyorum. Asagiliyorlar sonra ozelden ekleyip gorusmek istiyorlardi

• ben bunu kurtulunmasi dert olarak gormuyorum. Durumundan memnun degil misinki? ayrica sen de gizlisin. Burasi cesitli fanteziler icin uygun olsa da tanisma icin cok elverisli degil

• Yani aşağılanmak abartılanmak anlatacağın birileri olmaması derdi var bende. Yoksa biseksüellik bir dert değildir bence de ki herkesin içinde vardır bu duygu.. Kimisinde daha baskın kimisinde çok aza indirgenebilir.

E Mecburen gizliyoruz işte...

• hayırlı uğurlu olsun kardeş tuvalet arkasına numaranı yazarsın sende ...

ileri gidip gitmemek senin dünya ve dini görüşlerinle alakalı dur demessen kendine zaten olacaklar belli .

0|0
    0|0
Yükleniyor...