Uzun süre tam ereksiyon ve geç boşalma sağlayan ürünler

Facebook da sürekli reklamını görüyorum bu ürünlerin. İlaç gibi ama reçetesiz satılıyorlar ve ilgili kamu kurumlarından izinli diye yazıyor. Doğru kullanıldığında 45 dakika ile 1 saatten bahsediliyor ki, bir ilşkide kadının 2 kez orgazm olacağı süreye ayarladıklarını yazmışlar. Bunları kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• hiçbir fikrim yk :/

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu tür şeyler hiçbir şekilde sağlık açısından güvenilir değildir. Ben yaklaşık 3 yıldır geç boşalma sorunu yaşıyorum ve geçecek gibi de değil. İnan en güzeli normal olanı. Bazı insanlar benim durumumu iyi gibi görse de bir de bana sor. Üst üste boşalmasın da yarım saat arayla boşalsın ne olur sanki? Hayatı doğal normal yaşamak gibisi yok. Eski günlerimi çok özlüyorum. Tedavi görüyorum 2 yıldır hala sonuç yok. Bence kullanma.

0|0
    0|0
    • bende erken boşalma yokda 1 saatte surmuyor. Amaç o 1 saati yakalamak.

• Dostum inan itin çıkıyor resmen. Zevk dahi alamıyorsun. Hatta 1 saat sonra ilişkiye girdiğin kişi seni üstünden atabilir. Onun ki de can sonuçta. Her boşalmada daha da acı çekiyor çünkü. Yine de sen bilirsin.

• abicim kalkmışken bir alttan birde üstten çubuk bağlayacaksın. Müthiş performans veriyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...