Penis buyutmek diye birsey varmi?

ben internette baya arastirma yaptim kesin sonuca ulasamadim.. cogu pazarlama amacli ameliyatta var ama kesin bir sonucu yok mu uzatsa bile 1-2 cmmis Şu an benim ki 18 cm ama sahsen daha buyuk olmasini istiyorum 22-23 civari var mı bunun yolu?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• O ürünlerin tümü tırı vırı. Yaşadığım ülkede o işi ameliyatla yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • ameliyatta bos 1-2 cm kaldım 18 cmle

• kanadada doktor buldum hem ameliyat 23 bin kanada doları hemde 2 cm our dedi o da bir ihtimal dedi

• Oha abartı para. salla ya

En İyi Erkek Görüşü

• akıllı ol. yahı vajina en fazla 16 cm ye kadar esner. kadını mı öldüreceksin. ayrıca nedr bu büyük penis tutkusu. size ne kazandıracak. derdiniz ne.

kadının zevk merkezi klitoristir. bu nedenle vajina içerisinden zevk almazlar. dolayısı ile de penis ölçüsü anlamsız kalır.

yemeğin lezzetini kepçenin sapının ölçüsü etkilemez

0|0
    0|0
    • ben daha buyuk olmasini istiyorum daha seksi gorunmek

• hem arkadaşını alıp elinle ölçtün mü. ya da kızlarla ilişki anını mı seyrettin

• grup yapiyoruz zaten cogu zaman.. seks bar isletmecisiyim.. turkiyede degilim belcika hainautda yasiyorum...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Camasir suyuna yatir

0|0
    0|0
    • git bamyanla oyna veled.. cevabin yoksa kaybol hadi

• Napcan daha uzununu kılıç mi sallican

0|0
    0|0
    • goruntu acisindan etkilemek istiiyorum zaten kalin birde 5-6 daha uzun olsa daha iyi bir imaj olur bence

• seninki bile fazla büyük 18 acıtır ya kaçar kız

0|0
    0|0
  • 22-23 mü istiyorsun dostum öyle yalnız kalırsın

0|0
    0|0
    • neden ki?

• buyutmenin yolu yok yani

• Varda mesela p*rno filimlerinde büyük lerin çoğu sonradan büyütme. ama nasıl bilmiyorum

• Seninki ideal 22-23 olunca zevk vermez, acı verir. 18 bile biraz acıtır

0|0
    0|0
    • sert seksi seviyorum aci verene rastlamadim daha 22-23 olsa daha zevkten inletirim

• Kardeşim onları içi otoban değil, 16 cm den sonra acı vermeye başlıyor. Videolarda gördüklerin alışmış artık ve uzatma yöntemi yok. Şu anda bile zevk alıyordur, acıdan bağırmasın.

Yükleniyor...