Kızlar yardım edin bikini bölgeme ilk defa kendim ağda yapcam?

2 3 senedir ağda yapıyorum sürekli kuaföre yaptırıyodum ama artık kendim yapmak istiyorum inanın cesaret edemiyorum biraz uzadı o yüzden nasıl yapmalıyım siz nasıl yapıyosunuz yapamam da ağda orda kalır diye korkuyorum siz hangisini kullanıyosunuz ya da ağda gibi geç çıkartıcı bişey var mı acaba weetin tüy dökücüsünü mü alsam dedim ama o da jilet gibi hemen çıkarırsanız olmaz ağrımaması için ne yapabilirimdalga geçmeyin lütfen tatile gidicem

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bahçe makasıyla kirp

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sir ağda makinesi al 30-40 tl falan sürekli kullanırsın malzemeleride 3-4 tl hem ucuz hem de sir ağda kadar iyi hiç bir ağda olmaz yani kullanışı da kolay agda falan yapışıp kalmaz. Sakın tüy dökücü kullanma 3 senedir ağda yapmışsın tüylerin azalmıştır tüy dökücü çoğaltır 2 güne de dik dik çıkar ayrıca agdadaki gibi pürüzsüz görüntü de yaratmaz en iyisi sir ağda ayrıca ağdayı yaptıktan sonra karınca yağı veya limon ve tuz kullanırsan tüylerin de azalır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne tuafsınız ya hıçmı utanmıyorsunuz amnz ı totunuzu baskasına gostermekten bayan erkek kuaforde varmış kadınlara agda yapan

0|0
    0|0
  • Açıktan sormuşsun deneyince haber ver bende deneyim

0|0
    0|0
    • Boş yapma kızlar soruyor burası

• hiç mi bakmadın

0|0
    0|0
  • Eldiven takıyorum elime yolarak alıyorum

0|0
    0|0