Yardimci olur musunuz?

Bu konuda hicbir fikrim yok ama kuzenim bana sorunca cevaplayamadim size sormak istedim masturbasyon yapincq zara zarar gelmez ama altina yastik alip yuzeysel surtunmek kizlik zarina zarar verir mi benim bilgim yok bu konuda yorumlariniz icin simdiden tskurler soruyu kuzenim adina soruyorum bu arada

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina içerisine cisim sokmadan yüzeysel klitoris ile Mast yapılabilir Zara zarar gelmez

0|0
    0|0
    • Cok tskr ederim.

• Çüş bee o kadar da degil zaten onun yuzunden sordum soruyu zaten gizli sordum kendimle alakali olsaydi onu da yazardim ne alaka yani benle ilgisi yok

• Peki özür silerim bea

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kuzeniniz veya siz fark etmez. Kızlık zarı sadece vajinana bastırarak içine girmesi yoluyla bozulur. Onun haricinde yastığı alarak ona sürtünme ile bozulmaz. Koca yastık içine girecek değil sonuçta merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • Veermezzzz

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı içinde olduğu için yırtılmaz

0|0
    0|0
  • hayır olmaz :D kuzenin adına soruyorsun ama sende öğrenmiş oluyorsun ;)

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz devam :)))

0|0
    0|0
  • Kuzenin kaç yasinda

0|0
    0|0
  • ıcıne bırşey sokmadıgın surece patlamaz kızlık zarın

0|0
    0|0
  • Kendini evleneceği kişiyi saklasın pek bilmiyorum gerçekten

0|0
    0|0
  • ben zarar gelmez diye düşünüyorum sonucta yastikla surtse de sadece vajinanin dış yüzeyini sürter oysa o zar daha icerdedir 😊😊

0|0
    0|0
  • Yastıkla zarar gelebilir.

0|0
    0|0
    • Öyle yapiyormus bana sorunca cevaplayamadim burda sormak istedim zar icerde degil mi Ve iceri birsey sokmadan ne gibi zarar gelebilir?

• İçinde ama çok ta değil yanlışlar olabilir ama düşük ihtimal.

• Yani zarin zarar gorme olasiligi kac sizce?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...