• Sor
  • Bence

Sudi Arabistanda İmam 5 yaşındaki kızını öldürdü.

Sudi Arabistandaki ünlü Televizyon Imami Fayhan el Ghamd 5 yasindaki kizini iskence edip sonra tecavüz edip öldürdü. Kizin Kafatasi , sol kolu ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bana kalsa şeriat komple yeryüzünden silip atılmalı. İslamın çarpık ahlak anlayışının getirdiği sonuçlar. Şaşırdım mı? Elbette hayır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Adamın yaptığı şerefsizce olmuş ama bunu dine bağlamana anlam veremedim? Bunlar her yerde olan şeyler, her ülkede babasının kızına bir tecavüzü var.Geçen günlerde Amerika'da böyle bir olay olmuştu. Bunlar dini kullanan insanlar, din ayrı dindarlık ayrı.

• Dine baglantisi Seriat. Adam Seriatin adaletine göre kanparasini ödeyip serbest barakildi.
      O kanparasinida sonunda kendisine ödedi.

• Bu türkiyedede oluyor şeriat yok ama parayı veren öyle böyle çıkıyor, pişmanım diyor cezası yarıya iniyor falan.

• Oluyor evet ama bu Adeletsizlik ve kanuna haykiri birsey ve genel birsey degil. Ve herzamanda olmuyor bu.

Ama kanparasini ödeyipde serbes barakilmak seriata bagli birsey. Bu Seriatin kurallarindan biri be bunu her katil yapabiliyor.

• evettt her zamanki gibi iş başındasınn :) bir kaç uckuru düşük insan yüzünden islama leke süremesssiin.. sudi arabistan islamı zorla kabul ettiler zaten yani bunun islamla pek bir ilgisi yok..

• islamda böyle birşey yok öyle insanlar müslüman değillerdir imanın ve paranın kimde olduğu belli olmaz sakal uzatmakla müslüman olmaz yazık onlara insan denmez

• Yanlisin. Islamda birisini öldürdünmü kanparasini ödeyip serbest barakiliyorsun. Bu her Seriatli ülkede böyle.

Soruda dedigim gibi bu olayda Islama haykiri birsey yok.

Saygilar

Erkekler Ne Diyor 2

• Provokatif paylaşım kaldırılsın !

• Neden provokatif , bikere anlatirmisin ? Dünya haberlerini burda paylasiyorum ve bu konu hakkinda sizen düsüncenizi bilmek istiyorum. ne var bunda ?

Haber isinie yaramiyorsa cünkü senin Inancinin ktü tarafini gösterdii icin , o benim problemim degil.

Saygilar

Yükleniyor...