Lezbiyenlere bir şey demeyip gayleri anlayamayanlar cevaplayabilir mi?

Geçen bir lezbiyenlikle ilgili bir soruda bir erkek yorumcunun cevabı aynen şöleydi.

"ben lezbiyenlere bişey demiyorum da abi gay olayı nedir yaa neden bir odun diğer bir oduna karşı bişey hisseder ki böğhhh "

Sorum şu. Erkeklerin erkeklere ilgi duymasını "erkekler kıllı, odun, iğrenç" diye gerekçe gösterip aşağılıyorsanız kadınların erkeklere ilgi duymasınıda aşağılamanız lazım. Aaa kadınlarda ne sağlam mide varmış, bizim gibi odunlara ilgi duyuyorlar, öpüşüyorlar diyor musunuz? Bence burda bir iki yüzlülük söz konusu.

Sizin düşünceleriniz neler?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ile kadınların duygu ve hormonları farklı çalışır her ikiside karşı cinsi farklı ve çekici bulur yaratılış durumu itibariyle hisler bu yöndedir.
    Gay in kadını erkeği olmaz sonuçta hem cinsine ilgi duyan ve onunla birlikte olan kişi gaydir aktif ya da pasif olmasıda birşey değiştirmez...
    Bir erkek olarak başka bir erkeği çekici bulmadığımdan erkekle öpüşmek sevişmek bana itici ve tiksindirici geliyor, kadınların lez ilişkileri ise daha çekici çünkü olaya gay ilişki olarak değil sex çağrışımı yapan ilgi duyduğum cinsiyetten iki kişinin sevişmesi ve ben erkek olarak kadınlara ve onların vücudlarına odaklanıyorum, bu yüzdendir erkek erkeğe olan kötü kadın kadına olan güzel mantığı...
    Zaten Erkek için kadın Kadın için erkek güzeldir istisnalar beni ilgilendirmez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lezlere de gaylere de saygım var kimsenin yaşamı beni ilgilendirmez sonuçta. ki üstelik çok sağlam karakterli ve kültürlü gay de tanıyorum.

0|2
    1|1
  • sana saygı duyuyorum ama dudaklarını boyama yeterki :D sonra kimle napıosan özgürsün :D

0|1
    0|0
    • :)) Normalde sürmüyorum zaten :) Profilimde açıkladım ben o durumu :)

• Lezbiyen ve gay diye kimseyi yargilamiyorum onu bilemem, onlara saygim var buyuk derecede.

0|1
    0|1
  • Estetik felan diyorlar ama ayni sey eşcinsel demek. İsin icinde duygu varsa varım. Sadece penis ve vajina olarak bakmadığımdan olaya yanlis buluyorum diyemem.

0|0
    0|0
  • Abi onu bunu bilmem ikisi de iğrençliktir .. İkisine de saygım yok ..

1|2
    2|3
    • Başta dünya sağlık örgütü olmak üzere dünyanın tüm önemli sağlık kuruluşları eşcinselliği bir hastalık, bozukluk değil insanlardaki 3 ana cinsel yönelimden biri ve insan cinselliğinin normal ve pozitif bir varyasyonu olarak görmekte. Şu ana kadar yapılan araştırmalar cinsel yönelimin genetik, hormonal ve çevresel faktörlerin kombinasyonu olduğunu destekliyor. Bu yüzden bence işinin seçmediği bir şeye iğrenç deme.

• Bana da igrenç geliyor ... Her ikisi de

0|0
    0|0
    • Başta dünya sağlık örgütü olmak üzere dünyanın tüm önemli sağlık kuruluşları eşcinselliği bir hastalık, bozukluk değil insanlardaki 3 ana cinsel yönelimden biri ve insan cinselliğinin normal ve pozitif bir varyasyonu olarak görmekte. Şu ana kadar yapılan araştırmalar cinsel yönelimin genetik, hormonal ve çevresel faktörlerin kombinasyonu olduğunu destekliyor. Bu yüzden bence işinin seçmediği bir şeye iğrenç deme.

• Dinin etkisinin az, yaşam standartlarının yükse olduğu çoğu ülkede eşcinsel birliktelikler resmi olarak tanınır. Eşcinsel evliliklerin tamamen serbest olduğu ülkelere bakarsan bir çoğunun (isveç, norveç, kanada, ispanya) insanların en çok yaşamak istediği ülkeler olduğunuda faredebilirsin. Sen eşcinselliğe iğrenç deme hakkına sahipsen başkasıda müslümanlık iğrenç, bir insan nasıl ruhlara, cinlere inanır deme hakkına sahiptir.

• Elbette herkes serbest bu konuda bir sorun yok ...

Erkekler Ne Diyor 12

• hee erkek erkeğe iki odun, kız kıza iki çiçek. oldu mk başka?

gay de lezbiyen de yaşasın ilişkisini rahatça arkadaş, bana ne yahu? ayrıca kadın-kadına ilişki, iki adet kanaması, iki tripcan. owwww ürperdim.

1|1
    0|0
  • Bence bunun nedeni hetero ilişkide erkeğin aktif olarak rol alması. Bir eşcinsel ilişkide erkek aktif olmayınca aşağılanıyor. Aktif olursa pek de bir şey denmiyor. Sanki eşcinsel ilişkide aktif olan erkekler eşcinsel değilmiş gibi karşılanıyor. Ama şunu söyleyeyim eşcinsel ilişkide bulunan tüm erkekler ya eşcinseldir ya da biseksüel. Ben buna ayrımcılık diyorum.

0|1
    0|0
  • ne biliyim ya 2 erkeğin birbiriyle cinsel ilişkide bulunması falan iğrenç geliyor ıyyy ama aynı şeyin iki kızın yapması böyle gelmiyor sanırım hormonal bir şey bana bağlı bir şey değil.

1|0
    0|0
    • Bu resme bakınca iğreniyor musun?

link

• Tamam miden bulanabilir. Sonuçta midemizi biz kontrol etmiyoruz. Ama midenin bulandığını forum/arkadaş ortamlarında paylaşmamanı kendi içinde saklamanı rica ederim. Çünkü cinsel yönelim genetik, hormonal, çevresel faktörlerin bir kombinasyonu. Bizim seçtiğimiz bir şey değil. Sen nasıl kızlara ilgi duymayı tercih etmiyorsan eşcinsellerde kendi cinslerine ilgi duymayı tercih etmiyorlar. Çoğunluk eşcinsellerden oluşsaydı ve çevrende sürekli "bir erkeğin kızı öpmesi" iğrenç laflarını duysaydın

• kendini, yalnız dışlanmış hissetmezmiydin? O yüzden böyle şeyler hakkındaki fikirlerimizi kendi içimizde tutmak en doğrusu.

• Lezbiyen kelimesi bile kulağa ayrı bi' hoş geliyor. Lez'lere sempatim Gay'lere Antipatim var..

0|0
    1|2
    • tanışalım mı?

• Başta dünya sağlık örgütü olmak üzere dünyanın tüm önemli sağlık kuruluşları eşcinselliği bir hastalık, bozukluk değil insanlardaki 3 ana cinsel yönelimden biri ve insan cinselliğinin normal ve pozitif bir varyasyonu olarak görmekte. Şu ana kadar yapılan araştırmalar cinsel yönelimin genetik, hormonal ve çevresel faktörlerin kombinasyonu olduğunu destekliyor. İnsanın seçmediği bir şeye itici demek yanlış bana göre. Mesela düşün, çoğunluk eşcinsellerden oluşsaydı, ve sen "hetero çok itici"

• gibi şeyler duysaydın sürekli kötü hissetmezmiydin? Önce bir empati kurmanı tavsiye ederim.

• O kadar çok kazma var ki öyle düşünen! Hele hele benim çevremde..Ben de gay'im ve kulağıma buna benzer bir ton laflar geliyor arkadaşlarımdan..Ve diyebileceğim şey koskoca bir ''Yazıkk!'' oluyor..Bayağı ve cahil insanlar!

0|0
    0|0
  • Lezlere de gaylere de akıl fikir diliyorum.Bunlar toplumsal hastalıklardır.Tedaviye de uygundur.

0|0
    0|0
    • Başta dünya sağlık örgütü olmak üzere dünyanın tüm önemli sağlık kuruluşları eşcinselliği bir hastalık, bozukluk değil insanlardaki 3 ana cinsel yönelimden biri ve insan cinselliğinin normal ve pozitif bir varyasyonu olarak görmekte. Şu ana kadar yapılan araştırmalar cinsel yönelimin genetik, hormonal ve çevresel faktörlerin kombinasyonu olduğunu destekliyor. Ve yine aynı kuruluşlar eşcinselliği değiştirme terapilerinin bilimsel metodlara dayanmadığını, işe de yaramadığını söylüyor.

• Ben Allah'a inanmam. Ateistim. Homofobi bir hastalık. Gidip tedavi olmanı öneririm.

• Allaha inanmamana saygı duyarım.Neden kızdığını şimdi anlıyorum.Ben sadece bayanlara ilgi duyuyorum benimkinin hastalık olduğuna inanmıyorum.Homofobi bende olmayan bir hastalıktır kardeşim.

• Soru çok güzel ama cevapsız bırakılmış... +5!

0|0
    0|0
  • Ayrımcılıktan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • erkek berbat gözüküyor

0|0
    0|1

• bende lezbiyenim.
    itiraflarım bile var sosyal platformlarda

0|0
    2|1
  • her ikiside mümkündür anlayışla karşılamak gerek zevk ve seçim meselesi dir kimseyi ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Hiç kimsenin tercihlerinden iğrenmem de, ayıplamam da. Herkes mutlu olduğu gibi yaşamalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...