Doğum korkusu ve sonrası?

Merhabalar 7 aylık hamileyim. Özel bir hastanede normal doğum planladık ama ben çok fazla korkuyorum. Dikişsiz doğum olsun diye sürekli spor yapıyorum acilabileyim diye. Doğum sonrasında genişleyecek mi orasi eskisi gibi hissedebilecekmiyim iliskiye girerken?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O kadar korkacak bir durum yok inan ki. Ben iki defa normal doğum yaptım ve his kaybı, genişleme yani olumsuz bir şey yok. Hatta ilişkiden daha çok zevk almaya başladım diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim icimi rahatlatan düzgün bir yorum geldi sonunda 🙏

• Sezeryan kesinlikle istemiyorum ama sadece dogumdan sonra orasi toparlanacakmi eskisi gibi merak ettim internettede doktorlarin yazdiklarini okudum duzeliyormus ayrica hareketleride varmis icim rahatladi

• İlk doğumda bana 2 tane dikiş atmışlardı, ikincisi dikişsiz oldu. Lohusalık döneminden sonra ilişkiye girerken bende korkmuştum ne olacak diye. Ama sanki ilk kez yapıyor gibi zorlanmıştım. Doğumda esnese bile Lohusalık döneminde tekrar eski halini alıyor yani. Tabi kegel egzersizleri de faydalıdır.

Erkekler Ne Diyor 12

• Biraz genişleme oluyor ama his konusu kişiye ve duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Normal doğum yap ve yine o hisleri alırsın.

0|0
    0|0
  • Esnek değil mi zaten her şekli alıyor :D

0|0
    0|0
  • Genişler eski darligini yitirir

0|0
    0|0
  • Normale döner

0|0
    0|0
  • eşimde normal yaptı korkma

0|0
    0|0
  • Ettir açılır 😂

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmezsin artık

0|0
    0|0
  • Doğumdan 40gğn sona bütün vucüdun yenilecek 0 km gibi olacak derslerde öyle görmüştük

0|0
    0|0
  • 18 cm oluyor vajina 5 ay a kadar normale döner

0|0
    0|0
  • Zaten bir iki dikiş atıyorlar tekrar daralma olur ama bol bol kegel egzersizi yapmalısın

0|0
    0|0
  • Genişler yüksek ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• normal dogumu doktorlar kendi eşlerine dahi yaptırmıyor , doktor ark. var ondan duymuştum , mutlaka genişlik oluyormuş erkekler içinde sıkıntı...

0|0
    1|0
  • Bende de var o korku

0|0
    0|0
  • Spor yapiyorsan eski haline gelir ama acilma olmazda dikis gerekirse bilemem

0|0
    0|0
  • Genişlicek ooooo yandın

0|0
    0|0
Yükleniyor...