Regl çok iğrenç değilmi?

Bayanlar sizi aşağılamak ya da kötülemek amaciyla yazmadım ben çok iğreniyorum kadınların adette girmesinden sırf bu yüzden evlenmek bile istemiyorum sizce çok iğrenç pis değilmi kadınlardan şimdiden özür dilerim eğer onları incitiyse bu yazdıklarım

1|1
32|16

En İyi Kız Görüşü

• Nesi iğrenç senin bir yerin kesilip kanayınca iğrenç mi oluyor nasl bir dengesizlik bu hem kadınları aşağılamak istemiyorum diyorsun hemde byle bir sitede byle bir paylaşmda bulunuyorsun senin amacn ne senin o iğrenç dedğn olayı isteyerek yaşamyrz senin gbi yaratklar dogsun diye yıllarca sancısını cektğmz bir döngü bu bunu yaşayan bizler susuyorken sen iğrenç diyorsun hangi hakla asıl iğrenclik saygısızca bunu dile getirmen rahatsz olabilirsin bu senin trcihin ama bunu bu şekilde ifade etme hakkına sahip deilsin keşke annen o iğrenç dedğn döngüyü yaşamasaydı da sende olmasaydn değil mi bir de byle düşünmek gerek?

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal birşey

11|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Evet, TDK'ya laf ediyoruz ama onlar da senin gibi tipler demek ki. Kirli kelimesinin tanımına "regl olan kadın" demek, regl olmayı iğrenç bulmak... Bir insanın sağlıklı bir birey olması utanılacak sıkılınacak bir şey değil zaten, merak etme bu yüzden aşağılanmayız da kötülenmeyiz de. Doğanın kanunu bu. Ama sen "niye bu kadar bayağı düşünüyorum" diye kendini aşağılayabilirsin.

9|1
    0|0
    • yahu yorum yazacaktım, senin yorumunu ouyunca gerek duymadım. hay klavyeye basan parmaklarına sağlık canım.

• @saskinomayra teşekkür ederim hak verdiğiniz için🙆 artık regl olmayı nasıl bir şey sanıyorlarsa "aşağılamak amacıyla yazmadım" demiş bir de, utanmadan.

• ohh valla tam cuk oturmuş yazdıkların. kendini aşağılasın bence de.

• İğrenç bir şey değil regl kanından iğreneceğin yere git katledilen kadınların kanından utan! Ayrıca niye bu kadar dertlendin onun ağrısını çeken biziz!!!

10|1
    0|0
  • Regl olmayan bir kadinla evlen. Ha cocugun olmayacak tabi ama pis birinden kurtulursun.

12|2
    0|1
  • Bizde keyfimizden regl oluyoruz çünkü... Baba olacaksın ya...

10|2
    0|0
  • Cocuk istiyorsan katlanmak zorundasin. Ayrica sana ne oluyor o agri nasil bisey biliyor musun ya. Erkekler cekseydi hastanelik olurlardi eminim.

4|1
    0|0
    • Allah yardımcınız olsun işiniz zor ama bana iğrenç geliyor düşününce bile midem bulanıyor

• Dusunme o zaman

• Maalesef sığ bir bakış açısı..

6|2
    0|1
  • Bizde çok merakli değiliz yani.

3|1
    1|0
  • Bizim okulda bir çocuk vardı, hastayıdı biraz. Regli diyince kaçıyordu, kızlara regli olduğu için yaklaşmıyordu falan.

1|1
    1|0
  • Ahaha evlenme o zaman ya da o dönemlerde annesinin evine gönder eşini asd

0|1
    1|0
  • Sen begen begenme biz mecburen oluyoruz hemde bizimde cok merakli oldugumuz soylenemez regl olmaya

4|1
    0|0
  • İğrenç, pis olan şey sizin zihniyetiniz.

4|1
    0|1
  • Evlenme o zmn

1|2
    0|0
  • Sende prostat ol bakalım anlarsın

0|2
    0|0
  • Bu kadınların doğası , isyan etmen gerekiyorsa kadınlara değil bunu sağlayan güce isyan et.

1|2
    0|0
  • Napak fıtratında var insanin.

1|2
    0|0
  • 😂 yok değil

1|2
    0|1
  • Biraz düzgün konuş lan biz keyfimizden mi oluyoruz? !!!

4|1
    1|0
    • Hem kuranı kerim bundan iğrençliktir pisliktir diye bahsetmiyor. Eziyettir diyor bilmem anlatabildim mi?

• Tamam evlenme sen

0|2
    0|0
  • Biz de merakli değiliz ki başkan.
    O agriyi siziyi çekmeye ama yapacak bir şey yok.
    Baba olmak istemiyon herhalde.

1|1
    0|0
  • Cok Güzel birsey.. Bereketli oldugumuzu gösterir. ❤️ Ve adet agrilarini nedense seviyorum

3|1
    0|0
  • Igrenme sebebin ne dogal bir olay yani

0|2
    0|0
  • Temizsen temizdir ama bazı kızlar kokuyor haklısın banyo falan yapmayanlar var ıyyy

0|2
    1|0
    • İlk defa bana hak veren bir kız çıktı tebrik ediyordum seni gerçekleri söylediğin için

• Bazdn kızlarla birlikte oluyorum ya da notmal arkadaşlarımla otruyorum kokuyolar oral bile yapamıyorsun

• Böyle yaratıldık napalım😭😭

0|1
    0|0
  • Bende o donemlerde cok rahatsiz ve igrenc hissediyorum

0|1
    1|1
  • bencede iğrenç ama yapcak bişe yok

0|1
    0|0
  • Büyüyünce geçer bu düşüncen

0|1
    0|0
  • Doğamızda var regli sayesinde vücudumuzdan pis kanı atıyoruz ancak siz erkekler vücudunuzdaki pis kani atamiyorsunuz sence hangisi daha iğrenç

1|1
    0|0
  • Nesi pis alt tarafı bir kan işte

0|1
    0|0
    • Kan pis değil mi

• Hayır. Sen de pissin o zaman. Hepimiz pisiz?

• Regle igrenç diyen insan sen doğduğunda annenin karnında kanlar içerisinde çıktın.

4|1
    0|0
  • Baba olmak iğrendirici diyosun

6|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 15

• iğrenç olan sensin gerzekov

12|0
    0|2
  • Dostum yanlış düşünüyorsun ejekülasyonda çok temiz bişey değil ona bakarsan ve en basit memeli canlı farenin bile regl olduğunu düşünürsek gayet normal

6|1
    0|0
  • Kadinlarin ozelinden sanane ki kardesim onlar senin guyya igrenc buldugun seyleri ulu orta dokuyormu?

🔧🔧🔧

4|1
    0|0
  • Yoo bence çok abartılacak iğrenç bir şey değil.

4|1
    0|0
  • İnciteceğini bile bile yazıyorsun, sanki onlar keyfi regl oluyor. Te allam.

4|1
    0|0
  • Her yanim sis sis.

0|2
    3|1
  • Babanın spermi işi bozmasaydı sende annenden böyle çıkacaktın...

2|0
    0|1
  • Değil

0|1
    0|0
  • İğrenç

1|1
    6|1
  • Ustune bosalmasi daha igrenc ona bakarsan

1|0
    0|0
  • İğrenç değil, Kendi istekleriyle olmuyorlar