Vajinam cok kıllı?

Arkadaslar ben vajinami almiyorum yani hic almadim bir kere denedim jiletle cok az bir yerini sadece daha sık çıktı agdadan da cok korkuyorum nasil alicagimi bilmiyorum yani şu kol icin olan buyuk agdayi direk vajinen alttan ustten tum bolumune yapistirip mi cekcem nasil olcak? Of cok kasiniyor serce parmagim kadar killar sert ve kalin artik almam lazim ama nasil :(

Güncellemeler:
Neden yargiliyosunuz? Yardim istedim sadece :(

0|1
26|68

En İyi Erkek Görüşü

• annene sorsana kızım. seni yetiştirip bilgilendirmekle yükümlü.

geçen biri buradan yazıyordu. kız bir ay sonra evlenecek. daha hayatında kıçını yıkamamış. taharet musluğunu yeni öğrenmiş. anne yardımcı olup kızına temizliği öğretmemiş.
    annene sor sana yardımcı olsun

0|0
    0|0
    • Annem yok

• @evergreenish inanmiyosan yuru git annem yok diyorum anlama ozurlusu ne trolu sen miyim boş işlrrle ugrasiyim

• anlama özürlüsü olan belli her şeyi annelerine sorup da mı öğreniyorlar dedim. anladım annen yokmuş üzücü bir şey. troll değil madem 15-18 yaş arasında olsan hak veririm şu söylediklerine. bu zamana kadar bunu öğrenmemiş olman senin sorunun dış kaynaklı bir eksikliğin değil kusura bakma.

En İyi Kız Görüşü

• Jiletle diyen olmus cok cikiyor demissin agda yap diyen olmus agda acitiyor demissin lazere git diye olmus durumum yok demissin. Makasla kisalt diyen olmus herhangi bir cevabin olmamis. Toka tak diyen olmus kizmissin. Yani fikir begenmiyorsun ama bana kalirsa agda yapma cektikce dudaklar sarkiyor ve vajinal enfeksiyon icin cok imkan veriyor jilet en iyisi korkacak bisey yok. Lazer en en iyisi ama Şu an onun icin imkanin yok ama ilerde imkanin olur cok fazla bisey degil tum komple vucur 2bin di sadece vajinal daha uygun olur ama yok jilette istemem dersen makasla kisalt herkesin seysi kaymak gibi olcak diye bisey yok cogu ulkede kil makbulmus :)

3|0
    0|0
    • Ya ama hepsi pis igrenc falan dedi bende biliyorum pis oldugunu yardimci olmanizi istedim sadece moralimi bozdugumla kaldim

• Igrenclikle alaksi yok herkesin kendi zevkidir bu yani hosunuza gittigi icinde uzatabilirsiniz kisacasi bu kimseyi ilgilendirmez duzenli olarak temizlerseniz kokuda olmaz ama yaz aylarinda cok sikinti olabilir korkuosan makasla azalt cunku bu sicakta bakteri cok urer.

Erkekler Ne Diyor 67

• Allah belanızı, ne pisliksiniz

4|2
    2|0
  • hafiften makasla kılları elinden geldiğince cildine zarar vermeden kısalt. sonra tekli tıraş bıçağıyla banyoda o bölgenin kuru olduğu vakit tıraşlayıp temizlersin. ne var ki bunda.
    -ama dinen şu var ki; erkek olsun kadın olsun mahrem bölgesindeki kıllar, o kişinin kaşları kadar olduğunda temizlemesi gerekir. Bir daha da bu kadar uzatıp geciktirme.

3|0
    0|0
    • Tamam cok saol ama jilet cok cikartiyor :(

• Tek sen değil çoğu kişi jiletle temizliyor. ama jiletten çekiniyorsan bazı bayanlar ağda yaparak alıyorlarmış onu dene istersen.

• Cok tesekkurler bir tek sen duzgunce yardim ettin yargilamadan allah razi olsun

• Serçe parmağın mı yok daha neler uzat bari daha kesme saç spreyiyle falan şekil ver zaten saç gibi olmuş

5|0
    1|0
  • Ağda kullanma.

0|0
    0|0
  • benzin dök yak

2|1
    1|1
  • tamam, belki ihtiyaç duymuyorsun. belki cinsel hayatın yok o yüzden almıyorsun. belki acıdığından almıyorsun ama kaşınmayı önlemesi için makasla kısaltmayıda mı akıl edemedin?

2|0
    0|0
  • Ne güzel orman gbi :d

0|0
    0|0
  • İgrendim

0|1
    0|0
  • Yargılanmakta istemiyor pis

1|0
    0|0
    • İyide bende pis bisey oldugunu biliyorum ben sadece yardim istedim

• Git bir kuaföre düzenli temizlen.

• Herhalde kullanmiyorsun

0|0
    0|0
  • Testere ile girilir oraya

0|0
    0|0
  • Naaptın sen ya amazonların balta girmemiş ormanları gibi olmuştur. Biriyle sevişmeye kalksan okadar kıldan adam deliği bulamaz bulsada kafasından başka yeri sokamaz kıllar araya tampon olur yanı

0|0
    0|0
  • Belediyenin park ve bahçeler müdürlüğünü ara çim biçme makinesiyle girsinler onlar yapamazsa orman genel müdürlüğünden ormancı motorlu testereyle gelsin anca olur :D

0|0
    0|0
    • Hahahha cok komik kufredem simdi

• O sis buluutu o karanlık forest :( Aman allahım. ulan işersin ormana yağmur yağar regly olursun anavatan da kan gövdeyi götürür :( AAAAAAA dayanamıyorum irite oldum.

0|0
    0|0
  • lazer yaptır kurtul

0|0
    0|0
  • iyi derın bır hoca bul kıl dökme duası okusun şifa nıyetıne :)

0|0
    0|0
  • selam merhaba kuafor olarak agdayla alsana pudralı agdayla alırsan acımaz cokmuu

0|0
    0|0
  • tek çözüm tüy dökücü kremler

0|0
    0|0
  • makinayla incelt. Sonra sir ağdayla al. Yağla. Brezilya ağdası yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Seni de böyle seven çıkar fantezi meselesi bırak dağınık kalsın

0|0
    0|0
  • Midemi bulandırdın ya

0|0
    0|0
  • Sac gibi oldu heral 😁

0|0
    0|0
  • Huy, kokmuyor musun?

1|0
    0|0
    • Hergun elimden geldigince dus aliyorum yardimci olabilirdin ama olmadin gule gule

• gormem lazim

1|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
    • Ya allah belanizi versin be

• Saç örgü yap bonçuk tak Viking sakalı gibi

• Hem ortalama 23 yıldır sen kesme kendini temizleme hemde kalk burada bana iğrenç de... Bune perhiz bune lahana turşusu derler Ada'ma... Hiçmi denize falan gitmesin fırlamadımı o kıllar yanlarda. Nasıl rahat ediyorsun ilginç ya birde bunu burada yazıyorsun

• Kız arkadaşın veya ablandan falan birinden yardım al

0|0
    0|0
  • Ben şekilli traş ediyorum daha güzel oluyor

0|0
    0|0
  • lazer epilasyon yaptır

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü krem kullan mis gibi

0|0
    0|0
  • gerçek olamazsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 25

• Baltalar elimizde uzun ip belimizde biz gideriz ormana hey ormana

3|2
    0|0
  • Traş makinası ile kes bari pislik insan

0|1
    0|0
    • R. ederim canım benim ne istiyorsan onu yap kime ne

• Bu arada popo da falan var mı da

• Tatlım eczaneden git soğutucu sprey al. Sonra şu koluna surdügün ağdalar varya onu kullan. İlk önce spreyi sık biraz bekle sonra ağdayı küçük bir yere sür ve agda beziyle çek. Sprey sayesinde daha az acı hissedeceksin. Ön taraf bittiğinde agdanin kapagini cıkar ve ağda cubuğuyla alt taraflara azar azar sür yine az yer kaplayacak şekilde sür ama daha az acır. Sonra tekrar ağda bezini uzerine yapıştır ve çek ama bundan önce yine sprey kullan. İnan çok az acıyacak. İstersen spreyi alıp kuaförede gidebilirsin. Onlarda öyle yapıyorlar. Ve istedigin gibi alıyorlar. Istersen ağdayı kücuk az yere suruyorlar. Ve korkma tüylerin uzun olmasi acıyı daha da arttırmaz ve acıyı etkilemez. ☺

0|0
    0|0
  • Olabilr

1|0
    0|0
  • Bak şimdi dalga geçmeden ciddi yazıyorum kesinlikle kendin alma 2. seçenek makasla kısalt heryeri sinra agdaya git 2. seçenek jilet yap bidaba çıkınca git bana kuaförüm kılların alınması için gereken uzunluk nasıl söyleyim tırnak uzunlugunu geçmemeli sonra acır yani en az ayda bir gitmelisin bide lazere git diyenlere inanma lazerde öyle bir canın acıyorki of

0|1
    1|0
  • Makasla kısalt ağda yaptır. Ya da jiletle tamamen, biraz çıkınca kuaföre git beş dkda mis gibi olur 😀😀

0|0
    0|0
  • Ögkk. İgrencsin ya git lazere

0|1
    0|0
    • Para siciyorum zaten durumunvar mi diye sorsana? İgrenc demeden once insandir yazik yardimci olayim desene Allah belani versin.

• Ne yardimcisi lann herkese yok o olmaz yok bu olmaz demişsin ne bekliosun

• lazere gitsene bayagi inceltiyor

0|1
    0|0
  • kızım iğrenç misin hiç mi rahatsız olmuyosun ya

1|0
    0|0
    • Adam gibi yardimci olabilirdin neden yargiliyosun ne gecti eline?

• Adam gibi yardımcı olayım mı?
      Çok korkuyorum diyorsan kuaföre git. Pudralı ağda iste. Küçük küçük küçük sürsün.
      Ya da maddi imkanın varsa lazere git. O kıl kökü en kötü 3 seansta biter. Gitmeden önce jiletle tamamen, git lazere. Acısı da abartı değil. Benim canım çok tatlıdır ben dayanıyorsam herkes dayanır. 5 dakikalık iş. 4 ay gez tertemiz.

• al bnce

0|1
    0|0
    • Alicam zaten niye sordum ya allahim ya zeka kupu seni

• Lazer yaptir bence aciyor ama 3 4 kere de kurtuluyorsun. Deger yani

0|0
    0|0
  • Ağda yaptır

0|0
    0|0
  • Lazer neden yaptırmıyosun

0|0
    0|0
  • Ya baya kuş yuvası gibi falan yani jdndjdnd tiksindim.

0|0
    0|0
  • Mesaj seni bilgilendiriyim

0|0
    0|0
  • Kendini hazır hissedene kadar makasla kes

0|0
    0|0
    • Makas sanirim Şu an en iyi cozum olcak gibi sagol

• Kuaföre git ağda yaptır

0|0
    0|0
  • Allah senin gibi pis kizlardan temiz erkekleri korusun yarabbim 🙏

0|1
    0|0
  • Beninde öyleydi saç gbiydi neredeyse. agda anami aglatti 3 gün morardi ve sisti. lazer epilasyon sayesinde rahatim. agdadan daha az aciyor emin ol ve iki aydr birkac tuy cikti sadece

0|0
    0|0
  • Lazere git direk

0|0
    0|0
  • Hayatım 40 günü gecirmemek müstehaptır. 40 günü geçirme. Jilet milet tüy dökücü bisey farketmez.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama etrafimda bana yardim edecek kimsa yokki annem yok ablam yok babama soylenmez zaten arkadasslarima da soyleyemem ki cok utanirim

• Tek kullanimlik eldivenlerle de alabilirsin.

• Baya uzunmuş toka falan tak

0|0
    0|0
  • Öyle kendi kendine iş yapma sakın bir kuaföre git ağda yaptır çok önemli kendin komple yapıştırıp çekiyim dersen yırtarsın olan arkadasım var sakın

0|0
    0|0
    • Ben asla orami baska birine gostermem

• Umarim trollsundur deyse igrencsinn

0|0
    0|0
    • Sana fikrini soran oldumu yardimci olamiyosan defol

• Makasla kisalt sonrada jilet vur

0|0
    0|0
    • Jilet cok cikartti diyorum dikkatli oku

Yükleniyor...