• Sor
  • Bence

Kadınlar neden inler?

İlişki sırasında kadınların boşalma anından 2-3 öncesinde inlemeye ve kendinden geçmeye başlıyor ? Erkeklerde boşalma anında maximum 10 saniye önce hissederiz ama sesimiz hiç çıkmaz bayanlarda bunu tetikleyene nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sevdiğim erkek beni çok mutlu ettiğinde içimden gelen şeydir o. hem erkeğim bu sesi duydukça hızlanır, hem hoşuna gider. hem de benim zaten içimden gelir. bu sebepten..

• peki erkekten hiç ses çıkmaması sizi rahatsız ediyor mu?

• Öncekileri Göster
    • en iyi yorum içindi :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazıları bilerek sesler çıkarıyormuş ama benim doğal olarak çıkıyor inleme seslerim partnerimin çok hoşuna gidiyor bu durum onu mutlu etmekten bende memnunum beni inletebiliyorsa ne güzel işte :)

• biz erkekler inleme sesine zaten biteriz orası ayrı.Birisi demiş ki inleriz çünkğ acı hissederiz, başka biri demiş ki zevkten, bir diğeri demiş ki partnerim memnun olsun diye...Bunlar zahirden görünen ben batınen görüneni soruyorum fizyolojik olarak nedeni nedir? Hayvani erkekler bağırır homurdanız da tercih meselesi onların zevkine göre peki bayanlarda?

• Bu şuna benziyor çok beğendiğin bir lezzeti tadmışsan ımm harika dersin ya onun gibi..acıdan da olabilir ama ben seks esnasında acı duyduğumda da zevke geliyorum daha şiddetli inliyorum..
      Bayanlarda da aynı şekilde zevkine işte.

• bende düşünüyordum neden bu sorulmadı diye:)

• Zevkten ") erkek de güzel sözler fısıldamali tüm bedenini penis gibi kullanmalı boş durmamali tek sok çıkar olmaz

• nedir bir ilişki sırasında erkekten beklediğin güzel sözler fısıltılar mesela

• yani giris cikis sirasinda anüs e parmak da atsin diyorsun yanlis anlamadiysam :-)

• Arzuladığıni hissettiren sözler

• inliyeceksin ki eşin kendine güvenecek

• sorduğum bu değil kadınsal olarak kadınlar neden inlerdi.Tamam erkeği içinde inler ama zevkten mi, acıdan mı ? mesela erkekten zerre ses çıkmaz

• inlemek bişeymi basıyorum çığlığı:))

• zevkten mi, acıdan mı yoksa karşındakine zevk yaşatmaktan mı?

• konuya komsuya rezil edersin sen adami :-)

• işte kadın :D :D

• Karsimdaki adami mutlu etmk,zevk aldigimi belli etmek vs vs. Robot gibi bir erkekte cok skci olur. Benim sevgilim cok hizli nefes alip verirdi tahrik edici sozler soylerdi. Yani erkegin susup sadece sokmasi zevk vermez.

• tahrik edici sözler derken ?

• Sen sorasın diye :):)

• sen cevapla diye :)

• :):)

Erkekler Ne Diyor 3

• o kadar şey sanada girse sende inlerin bro :)

• neler yiyipde tık ses çıkarmayan gördüm bro :)

• kimisi zevkten inler kimisi zevk vermek için inler kimiside zevk aldığını zannedelim diye inler :D

• iste, her yapilan seye inanmayacaksin, malum bayanlar yalandan rol yapmayi cok iyi becerirler :-)

• ben ondan daha fazla ses çıkarıyorum kendimden geçiyorum sonra dahada gaza geliyorum :D

Yükleniyor...