Şişe çevirmecede sorulabilecek can alıcı sorular?

evet arkadaşlar en acımasız sorularınızı bekliyorum.

not: ergen oyunu diyenler olabilir. "ergen oyunu" yazdıktan sonra uzayabilirler.

neden cinsellik bölümüne açtım diye sorarsanız, gelecek bazı cevapların cinsellik kategorisine uyma ihtimali var.

o yüzden moderatörlerden bu konu da hassasiyet istiyorum :) yanlış kategori diye silmeyiniz lütfen.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Geçen sene yaz tatilindeydik, kaldığımız otelde tanıştığım kişiler ve teyzem, erkek arkadaşı falan toplaşıp şişe çevirmece oynamıştık.

Doğrusunu istersen sorular hep belaltındandı. Aslında soruyu heyecanlı kılan da bu zaten.

Bana gelen soruları elbette paylaşmayacağım ama şunu belirtmeliyim, samimi olduğun kişilerle oynuyorsan oyunun tadından yenmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmem bu oyunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Karşındaki kıza şunu soracaksın dürüstlük derse,

"Bu odada illaki birine vermek zorunda olsaydın bu kim olurdu?"

Ayrıca eğer ortamdaki tek erkek sen olacaksan şunu mutlaka dene,

herkes 4-5 ufak kağıt parçası alsın ve içinden geçen en fırlama cezaları yazsın, sonra onları katlayın ve karıştırın, ceza sırası gelen rastgele bir kağıt çeksin, süper oluyor, başkasına çakmaya çalıştığı ağır ceza hoop bir bakmışsın ki kendine girmiş :D

3|0
    0|0
    • Hahah, bir ara KS üyeleriyle toplaşıp oynasak mı? Veya bir başlık altında, güzel olabilir SS'li falan ahahah:)))

• Bu oyunun sanal ı sadece grup web cam le oynanır, onunda kayıt riski var,:p ben izleyici olsam hocaaaaam :)

Yükleniyor...