Jinekolog eşcinseli muayne eder mi?

Pasif eşcinselim ilşkiden kaynaklı anal bölgemde bazı sorunlar yaşıyorum genel cerraha gittim ama pek anlamıyor ilişki kaynaklı ben anlamam diyor.. kızlar jinekologa gidiyormuş bu durumda ama jinekolog benide muayne eder mi normalde etmesi lazım ama bu ülkede ne normalmi yinede size bir sorayım dedim hemşire arkdaşlar veya sağlıkçı veya doktor arkdaşlar beni bilgilendirebilir mi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Eder tabi

0|0
    0|0
    • yaa eminmisin çekniyorum.. birde anal bölgeyi muayne ediyormu jinekolog hiç gittinmi?

• bilmedğim için :) şimdi ya nasıl oluyor yardımcı olurmusun sedyeyemi yatırıyor nasıl bir şekilde bakıyor ve anal bölgeye bakıyor dimi?

• Gidince görürsün

En İyi Erkek Görüşü

• Git bakar herhalde. Utanacak ne var bunda? Yaptığını normal görüyorsan, bu da bunun bir parçası utanmayacaksın artık.

0|0
    0|0
    • bakmam derse boşa para vermiş olurum nasıl olacak bu

• Ortalığı ayağa kaldır sende? Pasifim böyle bir sorunum var benimle ilgilenmiyorlar de. Utanacak ne var bunda? Sen durumundan utanıyor musun yoksa? Çık başhekime kadar. Hatta senin gibi olanlar için kolaylık sağlamak amacıyla sağlık bakanlığına şikayette bulun.

Kızlar Ne Diyor 4

• eder niye etmesin

0|0
    0|0
    • nasıl alcamki ya randevu ne diyeyim :((( sen hiç gitmişmiydin kadın hastalıklarına anal bakıyor dimi?

• Genel cerrah nasil anlamaz imkani yok. Sen baska bir genel cerraha görün. Jinekolog bakmaz.

0|0
    0|0
    • Neden bakmasinki? Kac kisiden duydum kizlarda anal muayne yaptigini

• Netten bir bayan doktor cvb vermis gel bakarim diye bakacagi kesinlesti yani :) cok kotu bisey o dandalye ya herseyin meydanda ya utanirim ben

• Yapıcak birşey yok :D :D

• bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Jinekolog sadece kadınlara bakar.

0|0
    1|0
    • hiç bir doktor tek bir cins için görev yapamaz cinsiyet ayrımcısı olan kızlar hep bunu yapıyor.. hem benimde bir erkek gibi bir hastlığım yok ilşkiden dolayı anal bölgemde sorun oluştu yani kadınsal birşey aslında

Erkekler Ne Diyor 6

• Başka genel cerraha git bence. Jinekolog hiç ilgilenmez.

0|0
    0|0
  • Hastaneye telefon aç danışmaya gerekli tüm bilgileri verirler. Hemde rahatsız olmadan öğrenmiş olursun

0|0
    0|0
  • ürologa git oradan sevk ederler

0|0
    0|0
  • Hımm bana ulas pasıfsın demek bende full aktıfım ılacın benim senin senı hoyrat s ıkmısler :)

0|0
    0|0
  • allah beter etsin

0|0
    0|0
  • Kadın doktora git erkek bakmaz heralde

0|0
    0|0
    • kadına giderimde jinekolog kadında olsa beni muayne eder mi?

• Kadın halden anlar

• sağlıkçımısın

Yükleniyor...