Sizce vajinusmusmuyum iliskiye giremiyoruz?

bir sevglm var cok seviyorum onu neyse seni bozan ben olucam diyor bna eger istersen sevismelerimiz gayet normal klitorisi oksayinca cok rahat ama assagiya kizlik zarina gelince durduruyorum onu parmak sokturmuyorum kaciyorum bozulurum diye korkuyorum bekaretimi vermeye hazir degilim sanirim sizce ben vajinusmusmuyum yoksa kiz mi kalmak istiyorum vajinaya sokturmak dsinda herseyi yapiyoruz

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• seni bozan ben olucam diyen bir herifin samimiyetine inanıyor musun sen cidden? bu kadar aptal mısın.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka evli değilsin evlenmeden hazır değilsin böyle bir şeye. Bende öyleyim yarın Evlencez olsak bile o düğün gecesinden sonra istiyorum diyorum. Bende korkuyorum blzulcak diye. Bu psikolojlk bişey olabilr. Evlendikten sonra sürerse o zman belki diycem de şu an başka psikoloji sende istemiyorum diyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen ne yaptığını bilmiyosun bence. O yüzden iliskiye giremiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • vajinismus değilsin korkuyorsun

0|0
    0|0
  • Evlenmeden verme akıllı ol

1|0
    0|0
  • mutevazı ol sen kendini koca sakla o daha iyi sokar rahatlatır seni bunlara aldanma sonra beşan bela girer karnın şişer

0|0
    0|0
  • Vajinismus bu değil arkadasim

0|0
    0|0
  • hahah vajınusmus boyle bısı degıl lan:D duyup gelyonuz buraya soruyonuz:d

0|0
    0|0
  • Analdan girsin oda kara kutunu bozsun

0|0
    0|0
  • bir hap var onu iç yarımsaat sonra relax olursun

0|0
    0|0
  • Arkadan aldinmi

0|0
    0|0
  • Normalsın dewam et atesli kız :D

0|0
    0|0
  • Umarım seni ziker atar da bakireyim diye dolaşamazsın

0|0
    0|0
  • Vajinismusu cinsel ilişkiyi denemeden anlaymaazsın da keşke bu kadar ileri gitmeseydiniz.

1|0
    0|0
  • İçinde sadece korku var sağlığın falan yerinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora git

0|0
    0|0
  • Olabilir. İnternette araştır tedavi yöntemleri var önce masaj yapılıyor biliyorum.

0|0
    0|0
  • Değilsindir korkuyor olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...