Neden çirkefleşip hakaret ediyorsunuz?

Bu yüzden bir çok kişiyi engellemek zorunda kalıyorum. Tamam bazen cinsellik kategorisinde iğrenç sorular olabiliyor onlara 1 yıldız verip geçiyorum. Eğitim düzeyi çok düşük sanırım. Şimdi eğitim dedim diye kalkıp sen hangi ünv bitirdin diye soranlar bile olur :) eğitimin tanımını bile bilmeyen insanlarla tartışmak kötü birşey. Mesela ben evrim teorisi ile ilgili birşey sordum ateistsin dediler işte bu kadar bilgiden fakir bir toplumuz. Adam daha biyolojinin b sini bilmeden cevap yazıyor. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz. Farklı görüşte olabilirsin ama bunu saygı çerçevesinde kalarak yaparsan daha verimli olursun.Bazen eğlence amaçlı sorular sorulabiliyor onlara sözüm yok. Kızların ağzıda iyice bozulmuş anneme küfür eden bile oldu.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Tartışma anında karşı taraf soruna mantıklı cevaplar veremeyince ve cevaplarının altında ezim ezim ezilince hemen hakarete ve küfre başlıyorlar. Sitede böylelerine denk geldim. Böylelerine Allah akıl fikir versin. Böylelerine hiç cevap vermeye gereği duymuyorum açıkçası umursamıyorum hemen engeli basıyorum ve şikayet ediyorum. Böyle kişileri kaale alma geregi bile duymuyorum çünkü boş boş konuşuyorlar. O kişilerle muattap olmaya değmez. '' SÖZ GÜMÜŞSE EĞER SÜKUT ALTINDIR '' diyerek sözlerimi noktalıyorum.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler :):)

Kızlar Ne Diyor 7

• Zor bir durum tabiki.Engellemeye devam :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar derin düşünme, bazı şeylere gülüp geçmek gerek.

0|0
    0|1
    • Hakaretler hiçte gülünecek gibi değil. Çocuklaşmamak gerek. Ergenlerin ne işi var anlamıyorum

• doğru söylüyorsun ama bize söylenen herşeyi bu kadar sorun yaparsak, dünya yaşanacak bir yer olamaktan çıkar.

• maalesef açık görüşlü değiliz. illa inandığımız savunduğumuz şeyleri karşımıza kabul ettirmek için ya da üste çıkamak için bağırıyoruz, küfrediyoruz. sanki sana küfredince seni değiştirecekler. puffff :O

0|0
    0|0
  • Ah be arkadaşım herkesten bilgili görgülü olmayı bekleme...

Herkesi kendin gibi görme...

0|0
    0|0
  • Çok takılma burdakilere

0|0
    0|0
  • Hangi üniversiteyi bitirdin ki ?!

0|0
    0|1
    • Demek istediğim eğitim ayrı öğretim ayrı. Bilgi cehaleti alır eşeklik baki kalır. Yani demem o ki ailesi iyi yetiştirememiş bu kişileri

• hahhaaaa +5 ini verdim gidiyorum ben :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çünkü hakaret ya da küfürle saldıranlar, konu hakkında bilgisi değil, ezberi olanlar. Bırak diyalog icerisinde tartışmayı daha yekten sırf kendi görüşüne uygun değil diye, küfür basan oluyor. Sadece burası için değil, genel olarak böyle. Çok uzun zaman olmadı buraya üye olalı, daha gelir gelmez kendimi böyle bir ortamda buldum.

Evrim konusunda zaten bilgisi olmayan herkes atıp tutuyor aldırma. Kaya gibi sağlam bir teoriyi (merak ediyorum biri çıkıp neden ismi teori o zaman der mi :) ) yıkamayan hemen bel altı vuruyor ve maymun muhabbetine giriyor. Ben artık umursamamaya başladım galiba.

1|1
    0|0
    • Umursama zaten. :) insan sinir oluyor. Evrim insan maymundan geldi demiyor. Kromozomlara dikkat

• Yıllarca bir ortak atanın ne olduğunu anlatamadık. Dilimizde tüy bitti. Ama hala kendi fikirleri olan maymun muhabbeti dönüp dolaşıyor. Dediğin gibi, bilgi olmadan fikir sahibi olmak bu.

• burasıda bu ulkenin bir yansıması=ağzı olan konuşuyo

lafla peynir gemisi yurumuyo guzel ulkem

temizlige kendi kapinizin onunu supurerek baslayalim

sozde degil ozde musluman olalim

1|0
    0|0
  • ne varki bunlarda şaşıracak yolda birine yan bak ya da korna çal adam yanında jopla tüfekle geziyor kadınlarda aynı şekilde geçen haberlerde çıktı beyzbol sopası çıkarıp adam saldırıyordu trafikte biri tahammül edemiyoruz birbirimize bende o yüzden kimseye kızamıyorum çünkü herkes aynı dediklerinin doğru ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • Şahsıma iftira, küfür ve itham olmadıkça engellemiyorum, engellediğimi de birkaç gün sonra kaldırıyorum. Zaten 2-3 kişiden ibaretti.

Sanal alem, yüzeysellik, yapmacıklık, sahtelik, klişeler üzerinden ilerliyor. Keşke sanaldakilerin hepsi zıt görüşte olsa ama özgün olsalar. Demek istediğim; birçok insanın sonuna kadar sahiplendikleri, benimsedikleri ve kendilerine bir gözlük olan bir görüşü bile yok. Boşluktalar.

Sağdan soldan "görüş" alıp kendilerinmiş gibi yansıtıyorlar, kendilerinin olmayan görüşü de doğal olarak savunamıyorlar. Savunamayınca çirkefleşmeye kayılır. Evrim tartışması fosillerden jeolojiden çekilip "cehennemde yanacaksın"a kaydırılır, bilgi yoksa tehditlere geçilir, böyledir bu işler... Bunlar özünde kimlik karmaşası vakaları

0|0
    0|0
  • aynen engellemeye devam ediniz.canı sıkılan arkadaşlar böyle şeylere başvurabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Sürekli ban yemeseydim, sırf seni kırdırabilmek için küfür edip gizli yerime saklanırdım.

0|0
    0|0
  • Gizliden mi yaptin tum bunlariii

0|0
    0|0
  • Bu siteden beklentini her zaman düşük tut. Küfür edenlere de diyecek bir şey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Takma kafaya kardeş. Görmemezlikten gelmek en iyisidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...