Ben bayanım ve sorumda baylara. Böyle bir kadınla olmak nasıl bir duygudur?

Şimdi sevgiliniz var ve size seks adına her şeyi yaşatıyorsa işte önden anal ağza ağza akıtırma falan.ama birde sevgilinizin hem vajinası dar hemde arkası çok dar ve dudaklarıda dolgünsa ve altınızdayke çok zevke gelipte orgaşmuş oluyorsa ve telede bile boşaltıyorsa ve her fantaziye uyum sağlıyorsa ve en önemliside vajinasının darlığı aynı bakire vajinası gibiyse penisin ucu girdiğinde normal bir bayanda vajina kayganlaşır genişler sulanınca ama sevgilininki aksine işte darlaşıp bir vakum gibi penisin ucunu SIKIYORSA ve vajina içerisindeki kasları oldukça uzunsa yani penis boşlukta hissetmiyorsa vede dediğim gibi vajinüşmuşa sevgiliniz bu bir erkek için nasıl bir duygudur?böyle bir sevgiliyi sürekli arzulayıp dururmuydunuz?vede işte sexte sana herşeyi yaşatıp vede üstüne üstlük çekici vede güzel ayrıcada sevgi adınada herşeyi verebilense böyle bir kadınla olak nasıl bir duygudur?

Güncellemeler:
arkadaslar yani bu sorumun icerisinde elbetki sevgide dahil yalnizca cinselik acidan degil yani

0|0
830

En İyi Erkek Görüşü

• Soru zorda olsa anladım kısaca yatakta sınırsız herşeyi yapıyor demen yeterliydi :))) Benim bu anlattığın şeyleri yapan 2 sevgilim oldu zaten. Tek fark vajinası çok dar değil ama normaldi. Ha birde bakire kızın vajinası dar olur diye bir kural yok. Neyse ben vajinal anal oral yutma yüze boşalma vs vs yapan sevgililerimle olmaktan büyük keyif alırdım. Lavman yaptığımız için arkadan çıkarıp ağzına alır yalar tekrar arkaya sokardı. Hatta fantaziler yapar aramızda bir bayan daha varmış gibi konuşurduk. Oanki yaşadığımız zevki sen düşün artık. Onunla her gün defalarca konuşur görüşür özlerdim. 2-3 günde bir beraber olur ki her seferi 4-5 saat sürer ben 2-3 kez gelirsem O 5-6 kez boşalırdı. Dediğin gibi telde konuşurken de beni rahatlatır başkalarına bakma diye boşalmamı sağlardı. Analıda ilk benimle yapmıştı zaten. Bu yazdıklarıma göre sen nasıl bir duygu olduğuna karar ver artık. İlişki bittiği halde nasılda zevkle istekle anlattım bu sana duyguyu açıklasın. Ha bende böyleyim diyorsan o zaman ekle derim başka ne diyeyim :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• sevdikten sonra sorun olmaz zaten her turlu sınırsız yasatıyrsada daha ne olsun dımı

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • öyle bir kadın yok be güzelim sen ya sahte profilsin ya da olmak istediğin kişiyi anlatıyosun bu anlattıklarını görmeden inanmak mümkün değil

0|0
    0|0
  • ben böyle sevgili bulsam villasını alırım..Arabası hediyem olur..yanımda danışman olarak ofise alırım..nerde be ? Okurken bile hayali güzel..

0|0
    0|0
  • insan durmadan arzular daha bundan başka ne bekliyeceksin...herşeyi veriyo kızcağız daha ne versin değil mi...herşey tam takır...tabi birde gerçekte böyle biri varmıdır..

0|0
    0|0
  • her şey güzelde sorun ne ben anlam vermedim

0|0
    0|0
  • senin hedefin bu heralde ya da olduğun kişi. devam et. mutlu edersin erkeği. ne denebilirki.

0|0
    0|0
    • ne alakasi var arkadasim hedefle falan ben olmam gerektigini yapiyorum insan sevdigiyle yapar ve yasatir.siz erkekler degilmisinizki kendi sevgilimiz gerekeni yapsa yasatsa neden baska kadinlarin koynuna girelimki diyen?eee bende yasatiyorum iste keske her es veya sevgili benim gibi olabilseydi erkeklerde paralarini bosa elin kadinlarina harcamazdi demi?yada aldatmak zorunda kalmazlardi.burda sucun cogu kadinlarda zaten kadin dedigin gündüz sevdiginin cani aski hanimi olmasinida bilecek gece olu

• anladim kardesim sagol

• bebeğmm iyi hoşta erkek milletne herşeyi vermycenn yawwww... garantsi yok be

• Okuduktan sonra orgasm sigarasi yaktim. Yasattiktan sonrasini sen hesap et artik:D

0|1
    1|1
  • kitap yaz ilk ben alıcam...

0|1
    0|0
  • bu bir sex makinası derim. kolay kolay bulunmaz onlardan..

0|0
    0|0
  • Şüphesiz çok güzel bir duygudur tabii. Ama sürekli arzularmıydım bilemem.

0|0
    0|0
    • sana bunlari yasatan asik oldugun ve sevdigin kadinsa emin ol süreklide arzularsin sevgili arkadasim yani bir keyfi cinselik vardir bide insanin sevdigi insanla duygusal acidan cinselik vardir partnerine asiksan cok seviyorsan bunlarida yasatiyorsa partnerin emin ol süreklide arzulaarsin...

• ideal hatunsun da vajinismusla ne alakası var bu durumun

0|0
    0|0
  • amaç böyle bir kadın bulabilmek zaten ;)

0|0
    0|0
  • öyleyse böylese soru hiç bitmiycek sandım ayrıca bir sik anlamadım

0|0
    0|0
  • sevgilin kimse ölmüş cennete ulaşmış farkında değil :D öldürün lan beni :D

0|0
    0|0
  • içi boşsa tın duygudur =)

0|0
    0|0
    • anlamadim arkadas tam net yazarmisin

• olsun gene sex kölesi misin ?

0|0
    0|0
    • bu senin düsüncen arkadasim saygi duyarim ama seven insan sevdigini kölesi olmazki bas taci olur akilli bir insanda bay olsun bayan olsun sevdigine yasatmaliki gözü disarda olmamali ama sen simdi bunada bir kilif uyduracagin ciin düsüncelerine saygim var

• tebrik ederim ..takdir ederim .. teşekkür belgesi bide onur belgesi verebilirim...

• Kim bu kadın?Benimle tanıştırır mısın?

0|0
    0|0
  • oha sex kölesi misin...:D:D

0|0
    0|0
    • sex kölesiyle alakasi ne arkadasim?seven insan sevdigine herseyi yasatmali demi?ayrica bu sordugum sorunun icersinde yazmayi unutmusum ask ve sevgiyle berabar yapilan bir cinselikten bahsediyorum

• azgın seni...:D

• ne yaptın ya daraldım valla :D herşey seks değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• şimdi ben böyle olursan sevgilinin gözü dışarıda olmaz başka kadınlara bakmaz, senden başkasıyla sevişmez filan sanıyorsan eğer inan bana tatlım çok fena yanılıyorsun.

Dünyanın en güzel kadını olsan da, en seksi kadını olsan da, mutfakta bir usta, yatakta bir seks kraliçesi olsan da durum değişmez. Erkek eline geçen ilk fırsatta başka bir kadınla yatacaktır. Üstelik o kadının öyle ahım şahım güzel ya da seksi olması da gerekmez.

Neden mi? Çünkü bu erkeğin fıtratında olan bir şeydir. İçgüdüleri böyle programlanmıştır. Bu çıplak hakikati inkar etmek yaradılışı inkar etmek demektir. Ben bu gerçeği inkar etmek yerine, bu gerçeği görüp ona göre hareket edilmesinden yanayım. Aksi takdirde büyük bir hayal kırıklığı kaçınılmazdır

0|2
    1|1
    • sevgili kumru kardesim ben senin bu lafina katilmiyorum yani evet cogunluk erkekler aldatir ne yaparsa yapsin kadin ama inan bana her erkek aldatir ama adam olan aldatmaz iste adam olupta aldatmayan erkeklerde var,benim elimde armut toplamiyorki evde oturupta ay benim askim yapmaz diyenlerden degilim caktirmadan izlemesinide bilirim takip etmesinide,9 yillik isliskiz var bu zamana kadar denk gelmedim insallahta denk gelmem aldatacagina yorum icin tesekkeürler

• evet tabi aldatmayan erkekler de var yok değil. Ya eline bir imkan geçmemiştir ya da çok beceriksizdir. Ben dünyada eşini aldatmayacak erkek olduğuna inanmıyorum.

• caps ?

1|1
    0|1
  • vajinusmusla nalaka bro? ayrıca no ss no güven! hani capsimiz.

0|1
    1|1
  • oysa buysa suysa seksten sogudum :/

1|2
    0|0
  • çok verme sıkılırr sonra bebeğimmmm arada ...

0|0
    0|0
    • verip vermemekle alakasi yok tatlim asil kezban olursan SIKILIR ayricada rus kadinlarinin kollarinada atarsiniz iste erkeklerinizi böyle düsünceniz yüzünden ayricada SIKILMAZ 9 yillik beraberiz hic degismedi ve bende saf biri egilim cicim takip diye bisey var akrep burcu kadiniyim beni uyutmak o kadarda kolay degildir nese elbetde düsüncene saygim var.

• bende yakınlaştamam evet...ve yakınlaşmak güzel bencede..erkeği daha çok sana bağlar ama ben senn kadar güvenemiyomm sevgilime ne biliymmm 1 yıl oldu bakalmmm

• benim niye orgasmusum yok:/

0|0
    0|1
  • bence sen bir erkeksin derim

0|1
    0|1
    • neden?yani nasil böyle bir düsünceye kapildin erkeksin diye?

• Vajinismus biri kadinla seks yapmak iki tarafa da haz yasatmaz.

0|0
    0|0
    • diyosun?o kadar emin olma canim.vajinumsuun binbir cesidi var senin o dedigin agrisi olan sancisi olan bayanlar.neyse düsüncene saygim var

• Siz kegel egzersizleriyle vajina kaslarini gelistirmekten bahsediyorsunuz, ikisi ayri seyler ama vajinismus bir hastalik adi, yenilmesi gereken. Gorunuse gore tanimda sikinti yasamissiniz.

Yükleniyor...