Evlilik düşüncesi olmayan bir insanın herhangi bir bayanla cinsel ilişki yaşaması normal midir?

Bakıyorumda kızlar bekarete önem vermiyor e bu dönemde de bakire kız bulmak zor. Kızlar erkekten çok şey beklediklerinden dolayı ve buradaki okuduklarıma göre evlenmekten vazgeçtim. bir bayanla cinsel ilişki yaşamak ne kadar doğru? Sonuçta hiç evlenmicem cinsel hayatım olmasınmı. Ve bu çokmu günah. Asıl vazgeçme sebebim bir kız evlenmeden önce her haltı yicek anal oral sonra ben onunla evlenicem ve bunun farkına varmicam düşüncesi çok sinir bozucu ben daha bir kızı dudağından bile öpmemişken o her haltı yicek.(Ergen sorusu değildir 23 yaşındayım)

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• karakterli insanlar seç.insanların ne yaşadıkları , karakterlerinde gizleniyor zaten.her haltı yaşamış bir insanda ar,utanma, vefa duyguları zaten olmaz.gerçekten sevdiği için yaşamış olduğu zamanlar olabilir.tıpkı evlenip ayrılmak zorunda kalan insanlar gibi.ama ince çizgileri görebilmek lazım.bu da zamanla olur.erkekler de bir vakte kadar, evlenmeden önce bir sürü kızla düşüp kalkıyor, yarın hiç bir tanesi de beni bulur düşüncesi taşımadan bir kere de olsa tadına bakayım derdin de.ne ekersen onu biçtirir bu hayat sana.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Karakterli bir kız olsun sana karşı dürüst olsun ve biraz da tecrübeli arkadaşlarının fikirlerini al mesela o kız çok çok affedersin kardeşim kaşar mı değil mi diye araştır. Cinselliği en güzeli eşinle helalinle ve aşık olunan insanla yaşanandır bence. herkesin farklı fikri olabilir tabi. Zaten bir kıza bakınca anlaşılmaz mı kaşar mı değil mi diye anlarsın yani

0|1
    1|1
  • Hay bekaretinize.

Arkadaşım bekaret yok diyip diyip durmayın.

bakirlik yok olduğu için bekaret yok artık.

Sanki kızlar tek başına yapıyo bunu.

Kalkıp bakire yok diye dem vuruyorsun bir de cinsel ilişkiden söz ediyorsun neyin kafası kardeş bu :S

Ne demek her haltı yiycek yok öyle birşey herhaltı yemiyor her kız ama, sen bakire bir kızı şu zihniyetle zaten haketmiyorsun yerinde bir karar almışsın.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :) ben bir kızı dudağından bile öpmemişken. Onlar herşeyi yapıyor. Vazgeçtim evlenmekten

• avatarındaki köpek çok sevimliymiş

• aynı senin gibi düşünüyorum aynı şey mesela,ben kimseyle öpüşmedim bile (gerçekten ama) benim eşim kzılarla oral yasın anal yapsın sonra benimle yapsın.insan kendini kötü hissediyor yaa.

0|1
    1|0
    • Bende onu demeye çalışıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum aslında dediğin doğru, şimdi kızlar birisine güvenip veriyor sonra çocuk terk edince önüne gelene vermeye başlıyor, bende evliliği bir çok sebepten dolayı istemiyorum bende bir sempati bırakmıyor evlilik olayı, param olsun çocuğu da evlatlık alırım hemde hayırlı bir iş yapmış olurum diyorum hep, zaten eskisi gibi karşılıksız sevme olayları da kalmadı, böyle şeyleri düşününce zaten evliliğin hiç bir çekimi kalmıyor işte ama evliliği düşünmüyorum diye cinsellikten mahrum kalmıyorum oda şöyle oluyor, şimdi kız bakiredir ona bir şekilde sahip olmaya kalkmam tabi düzgün bir tipse sadece bana güveniyor ise olmaz, kız bakiredir ama k.ş.r bir potansiyel vardır zaten bellidir 2 gün sonra başkasıyla yatacak öyle bir fırsat geçtiği zaman bırakma, zaten 3. seçenekte bakire olmayan kız bu kız zaten bozulduğundan sende yatabilirsin, 1. seçenekteki kızla yatma derim çünkü onunla yatacak olursam içim rahat etmez çok büyük bir hakka girdiğimi düşünebilirim ve kız ne derse haklı olur, birde düşünsene kızla evlendin bir gün, bir yerde beklerken çocuğun teki gelip acayip hareketler yapsa sonra sen kimsin dediğinde sinirlenip sana kızın neler yaptığını söylese :) tabi 100 kızın 100'ü de böyle değil ama yoldan çıkmış kız sayısı çok fazla, bu konuda çok fazla şey gördüm etrafımda çok k.ş.r kız var onlara baktıkça kızlardan soğuyorum.

0|0
    0|0
  • la bir s. git ya, bitmediniz gitt aq. sende gidecen her boku yiyecen kendine kılıf arıyosun. sana ne kim ne yapmış ne etmiş. tutturmuşsunuz bir zat, beyin zarınıza sokim sizin

2|1
    0|1
  • terbiyesiz ve karaktersiz biri oldugun belli bu sekilde tum kadinlara genelleme yapamazsin.. bu zihniyetle zaten evlenmen dogru degil kendini gelistir kitap oku biraz aklin sikinin ucunda yasama...

1|0
    0|1
  • fkirlerilde haklısın ancak bayanlar çok saf temiz insanlar çabuk inanıyorlar güveiyorlar

0|0
    1|0
  • Tabi ki normal. Ömür boyu elizabeth olacak değilya.

0|0
    1|0
Yükleniyor...