Cinsel ilişkide ağrı şikayeti?

Eşimin penisi 13-14 cm civarında kalınlığı normal. Cinsel ilişkide ağrı çekiyorum. Islanma da sıkıntı yok. Dokulari on kısmı agriyo. Içime girince de bagirsajlarimi deliyo gibi hissediyorum zevk alamıyorum bu yüzden. Benzer şikayeti yaşayanlar var mı? Tedavisi nedir?

0|3
4|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Derinliğiniz mi az acaba... Ya da ilişki esnasinda esnemesinde mi bir problem oluyor..,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• böylesi şikayet duymadım. bir jinekologa görün. bizim gibi cahillere sağlığını güvenme. uzmana görün sende farklı bir durum var. eşinin ölçüleri normal. rahatsız edici değil. sende sorun var gibi. içeride kist myom ya da polip olup rahatsız edebilir

1|0
    0|0
  • Bir cok agro aslinda psikolojiktir. O bolgede bir inflamasyon yoksa bence psikolojik. Doktorada gitsen fayda gorcegini sanmihorum. Cunku kaygsnlastirici jel ise yaramaliydi. Norolog ya da psikolog oneririm

0|0
    0|0
  • Aşık odur ki, Allah'tan aldığı aşk emanetini Allah'a verir. Aşk mezhebinde her şey yüce Aşk'a kurbandır.

0|1
    0|0
  • Pozisyon değiştirin. Üzerinde çok dururken çok baskılı giriyor içine. Çok köklüyor dibine kadar.

0|1
    0|0
  • Yanlış giden bir şeyler var. Yapış biçimi can yakacak gibidir belki ya da sende o bölgede hassaslık vardı bu yüzden ona göre davranılmalı

0|0
    0|0
  • sende odaklanamama sıkıntısı var birlikde liğiniz tek taraflı istekle başlıyor anlaşılan senın kafanı kurcalayan başka şeyler var ilk önce o düşüncelerden kurtul veya pozisyonda sıkıntı var

0|0
    0|0
    • Hayır çoğu zaman ben öpüyorum kucağına oturuyorum

• Sert ilişki sorunu bu. Daha slow yapın hissederek ve severek istekli olursan daha zevk alacağına eminim.

0|0
    0|0
  • İşin erbabı gerek

0|1
    0|0
  • 2 saat önceden melisa çayı iç, usulune uygun şekilde demleyerek.

0|0
    0|0
  • Kasma kendini

0|0
    0|0
  • Birazdaha natin ve yumusak yapin isi hard tercih etmiyin hatta biraz kaganlastirici kullanabilirsiniz sende iliskiye baslamadan biraz oyna yumusat yani hazirlik yap iyicede gevsesin sanirim care olur😊

0|0
    0|0
    • Yapıyorum zaten Dokulari ağrıyı. Bazen dokununca bile. Kayganlastirici da kullansak agriyo

• Eşim dakikalarca oral yapıyor. o zaman bile acıyı ya:(

• Gercekten cok enteresan bu konusulanlardan sonra boyle bir sonuc olmamasi gerekli esininkide normal cok buyuk degilmis yinede cok fazla tahris oluyor olmali sanirim

• sen tavsiye değil dr gitmelisin bende yara olabilir ya da farkı bir sıkıntın olablir geçmiş olsun en iyisi dr

0|0
    0|0
  • Vajinan muhtemelen normalin altinda dar.. Bscak acma ve germe egzersizleri yap... Şu topun ustune harekerler yapiyorlar ya ondan yap adi neydi hatirlamadim...

0|0
    0|0
  • iyi kafanı delmiyor...

0|1
    0|0
  • içine daha büyük bir şey sok o yokken. alışırsın. fakat o heralde tam sokmadığı için hep acı ekiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Tedavisi zor çünkü yok gibi. Demekki benimkini alsan bayılır gidersin :)

0|1
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Çok köklediği için olabilir

0|1
    0|0
  • Zamanla geçer

0|0
    0|0
  • kılasik pozisyondamı
    pozisyon değiştirip denediniz mi hiç?

0|0
    0|0
  • Yeni evlisin sanırım bekaretini kaybedeli nekadar oldu

0|0
    0|0
  • bağırsağını mı siz yanlışlıkla arkadan mı yapıyorsunuz yoksa

0|0
    0|0
    • Hayır ya normal giriyor. Disparoni mi var acaba. Organlarımı deliyo sanki

• İletişime geçebilirsiniz yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Vajinismus var sıçtın eşin seni aldatabilir

0|0
    0|0
  • canım belki sende iltihaplanma vardır ondandır

0|0
    0|0
  • belki de rahminde bir rahatsızlık vardır, yara falan varsa oda ağrı yapar

0|0
    0|0
  • Kötüne kadar sokmamasını söyle

0|0
    0|0
  • kasma kendini.

0|0
    0|0
  • Ne zamandandır seks yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • sen üste çık ve kendin ayarla aslında pekte büyük sayılmazmış ama neyseeee

0|0
    0|0
    • Ben 155 boyundayim

• Hımm. Sizde sorun olmadı yani?

• hayır olmadı tabikide bence sen yeterince sulanmıyıorsun eşin biraz daha ön sevişmeyi uzatsın

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora git derim

0|0
    0|0
  • bir doktora gidin

0|0
    0|0
  • Ön sevişme yetersiz olabilir

0|1
    0|0