Penis boyum ve penis buyutme egzersizi lutfen cevaplamaya calisin?

Arkadaslar penis boyum 10 cm ve bundan dogal olarak rahatsizim 20 yasindayim kiz arkadasim var ve cinsel deneyimlerde yasadik o belli etmesede rahatsiz oldugunu hissediyorum. Penis buyutme egzersizlerine basladim faydasi olur mu birde yapan varsa herhangi bir yan etkisi olir mu? Kizlara sorum ise siz ne dusunurdumuz 10 cm penis icin

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersizle penis büyür mü, büyürse de ne kadar büyür bilmiyorum. Seni çok rahatsız ediyorsa, kesin ve kısa yoldan çözüm adına cerrahi müdahale seçeneğini düşün derim. Kabul,10 cm kısa belki ama teoride 10 cm'lik bir penisin kadını orgazma ulaştırmaya yeteceği söyleniyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• hurafelerle uğraşma. bizlerin vereceği bilgiler sağlıklı olmaz. üroloji uzmanına görün teknoloji gelişti çok güzel çözümler sunuyorlar hem de kısa sürede

0|1
    0|0
  • Ucuna ağırlık bağla

0|1
    0|0
  • uygun şekilde ve düzenli olarak sabah akşam enaz 6 yaparsan, kesinlikle etkisini görürsün, hem uzar hem kalınlaşır, bu arada kegel egzersizleri de yaparsan 10 numara olur.

0|1
    0|0
  • Fare zikersin anca 😂😂😂😂

1|1
    0|1
  • Kesinlikle böyle şeyler yoktur olmaz kendine yanlış yaparsın sıkıntı kendine verirsin peni s büyük lüğü öneml ideğil önemli olan işlevi

0|1
    0|1
  • Nasıl bır egzersiz yönetimi deniyorsun yöntem den yönteme değişir

0|1
    0|0
    • Dogal bir yontem ilac ameliyat falan degil

• O ne lan?

0|0
    0|1
Yükleniyor...