Erkekler, Eşim anal seks istedi arkadaşlar napim bir detaya bakar mısınız?

Ya evli de olsak günah olduğunu biliyorum ama sadece bir kerelik çok merak ediyorum dedi. bir de yok öyle yaptıktan sonra erkek soğur diyenler var. Sadece bir kere olacağı için sağlık açısından aşırı aşırı zararlı olmadığını biliyorum. Sizce yapim mi siz olsanız eşinizden soğurmuydunuz?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Yapma bence.

0|0
    0|0
    • Soğur mu

• Ya ben onsuz yapamam ki sırf soğur dedikleri için izin vermeyip diretmiştim. Ama yeminler ediyor sadece bir kere merak ediyorum diye.

• Insanın başına ne gelirse meraktan gelir.

Erkekler Ne Diyor 43

• Yahu bizim nesil konulu videolarla yetişti yani Ada'm da merak ediyor büyük ihtimal sen de en yakını kim eşi kocası denemek ister mi ister söylemiş ne olur ki bundan gayet mantık çerçevesinde gözüküyor

0|1
    0|0
    • Haklısın valla

• Bu videolar bozdu bizi zaten yani herşeyi görüp de denememek olmaz yanı mantıklı olanlar tabiki

• bir daha istememesi için canını yak. direk girmeye zorla. vazgeçer

0|0
    0|0
    • onu hadi birden sok de. ama sen sık kendini. ziki acısın iyice. bir iki dener sonra vazgeçer merak etme

• Kesinlikle yapma.

0|0
    0|0
  • Sana bir şey söyleyeyim asla soğuma falan olmaz onu aklından çıkar. Aksine eşin isteyip sen izin vermez ise sıkıntı olur. Aynı durum bizde de var ben de merak ediyorum denemek istiyorum ama eşim izin vermiyor sebebi de soğuma falan değil. Tamam sağlıklı değil belki ama en azından deneyelim bakalım diyorum ama yok da yok. Bence bırak eşin denesin birlikte yapın belki senin de hoşuna gider ve devam edersiniz.

0|0
    0|0
  • Günah değil, büyük günah... Kadın yapmayabilir. Hatta bunu istemeye devam ederse boşayabilir, o kadar önemli yani bu konu dinen ama sizin istekler bunu dinler mi soru işareti!!!

0|0
    0|0
  • Ben istemem öyle birsey. Sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • herşey bir kere ile başlar, merhum Turgut Özal da anayasayı 1 kere ihlal etmekle birşey olmaz demişti, sonra yol oldu, önüne gelen anayasayı bozdu.

0|0
    0|0
  • bence sogumaz çünkü vajina genişler ama anal hep dardır ve daha sıcaktır daha fazla zevk alır alıssan seninde daha fazla hosuna gider

0|0
    0|0
  • bir fıkra biliyorum bu konuyla ilgili
    Kocası demiş anal yapalım
    Karısı demiş bir bilezik al tamam
    Sonra yapmışlar
    Bir iki gün sonra
    Adam bir daha istemiş gene bir bilezik almış yapmislar
    Sonra kadın demuski hadi demiş canım istiyo anal yapalım
    Adam demuski "bi bilezik ver yapalım "

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar yapmadıysan yapma. Günah olduğunu da biliyorsun. Seçim senin.

0|0
    0|0
  • sen evlisin ve bu sitede takiliyon haa ve boyle bir sacma soru soruyon kocan olsam bosardim seni

0|0
    0|0
  • Yap. Iyi hazirlanin ama. Bol bol yag, jel olmali ve temizlik yapmalisiniz. Niye soguyayimki?

0|0
    0|0
    • Yok zaten evde envai çeşit masaj yağıymış, bebek yağıymış biir sürü şey var. Ama erkeklerin kadına saygısı bitermiş analdan sonra soğuma olurmuş. Eşimde yemin ederim sadece bir kere çok merak ediyorum diyor. Birde bir dediğimi iki etmeyen bir adam onu kırmak istemiyorum

• Oyle bir sey yok. Benim saygim artti hatta istegim kabul edilince.

• Bikere olur devamı gelir istersen yap merakını gider ama tekrar isticek bilgin olsun. Ha bide anal seks didek boşanma sebebi mahkemede eşim ters ilişki istiyo boşanmak istiyorum desen hakim başka bir soru sormuyo direk boşuyo

0|0
    0|0
  • Soğumazdım da, ricamı geri çevirmesine kırılırdım.

0|0
    0|0
  • yap gitsin

0|0
    0|0
  • Adam merak etmiş bırak merakı gitsin

0|0
    0|0
  • O sıkıntılı bır durum bır kere verırısın devamı gelır haberın olsun onden yaparken bıde arkaya gireyim muhabbeti olacak vermesen sureklı aklı orda kalacak kısaca fazla sansın yok ver kurtul :)

0|0
    0|0
  • Yapma bacım yapmaaa.

0|0
    0|0
  • soğumam ama nası yapacagını bılmıyorsa yandın

0|0
    0|0
  • Eşim bana her pozisyon da verecek

0|0
    0|0
  • Ya hoşuna gider alışır hep isterse :D

0|0
    0|0
  • soğumaz.

0|0
    0|0
  • Sanal seks yapalım de , sen banyoya gir o da mutfakta;))
    Nasıl fikir :*

0|0
    0|0
  • Dikkatli yapın g. tun ayarını bozmayin

0|0
    0|0
  • Yapma bence günahı sogumaktan daha beterr

0|0
    0|0
  • canım diğer şekli yetmiyomuşşş

0|0
    0|0
  • Dene bir defa

0|0
    0|0
  • başa gelen çekilir artık yapcak bişi yok adam o moda girmiş bir kere kaçarın yok o iş olcak:D

0|0
    0|0
  • Günah olduğunu biliyormuşsun zaten üstüne bir şey diyemem

0|0
    0|0
  • hayır dese üzülürdüm. istemediğini düşünürdüm beni

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...