Beni seviyor mu acaba arkadaşlar.

Uzun zamandır kız arkadaşım var. evlenmeyi dusunuyorum. Ama sorun su. Bana sevgilim oldugunu dışarda hissedemiyor, ne biliyim ellerimi tutmuyor, ben söylemeden ben senı seviyorum demiyor, koluma girmiyor. İlişkimizi herkese söyleyelim diyorum sosyal medyadan, olmaz ailem kızar diyor ama daha once yapmıs. Benı gizliyorsun dediğimdede üzlüyor ağlıyor. Sadece yalnız iken sevdiğini söylüyor. ayrılmak istediğimde ağlıyıp itiraz ediyor. seviyorum diyor. Yatakta, yalnızken tel.de sosyal medyada falan problem yok. Neden böyle ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• demiş ya ailevi işte . hem seviyormus söylüyor yalnızken. cekimserlik var demek ki en güzeli de böyle olması degil mi zaten. ız dedigin dısarda edepli agırbaslı olmalı. evlenince daha güzel olacaktır en azından o heyecanı o zaman yasayabilceksiniz ilk gün gibi . simdi olsa telası da heyecanı da gün gectikce bitecek sıradanlasacak. sen sanslısın bence sevdiginin degerini bil

0|0
    0|0
    • Daha önce yapmıs olması ve benımle olmaması benı uzuyor.

• daha önce ona pahalıya mal olmustur dikkatli davranıyordur belki de. daha önceki de hic bitmeyecek gibi görmüstür ama bak bitti sen varsın simdi ya bu da biterse ? korkuyor sadece o kadar sen ona o güveni sagla yanındayken huzuru bulsun dısarısı kimin umurunda siz mutlu olun yeter

Kızlar Ne Diyor 1

• utangaç biriyse normaldir.

0|0
    0|0
    • Utangac falan değil kesinlikle.

• ya şimdi de bişey dicem de hani başka türlü anlaşılmasın neyse ne sen beni ne de ben seni tanıyorum :D yani benimde vardı bir aralar biri, biraz apaçi kılıklı diye ilişki yapmazdım. ergenlik zamanlarıydı ama severdm işte :D

• Allah'a sükür öyle birsey yok :)

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 seçenek var

1) kız adının çıkmasından korkuyor.

2) seni sevmiyor , evde kalmaktan korkuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...