Göğüslerim nasıl büyür?

80 beden takıyorum en azından 85 olsun nasıl büyütebilirim doğal yöntemlerle

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Krem ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef, internet ve tv'lerde bu reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 75 ben napim

0|0
    0|0
    • üzülme olsundu :(

• Ne güzel işte bide üzüyorsun ağlama kız en azından sarkmıyacak

• Şu an gençsin zaten eşin hertürlü sever sonuçta taze meme ama yaşın ilerledikçe memeler sarkmaya başladıkça eşininde ilgisi zamanla yok olacak o yüzden küçük olsun ömürlük olsun küçük meme candır can

Erkekler Ne Diyor 28

• hurafelere inanmayın. ticari amaçlı soyguncular çok. büyümez. vücudunla mutlu ol. herkes büyük sevmez bunu da bil

0|0
    0|0
  • Dogal olarak büyütemezsin, büyütürsün diye bulacagin reklamlar ancak o ürünü satanin cüzdanini büyütür..

Yani sarkik, sekilsiz degilse 80 beden gögüs gayet normal.. kendinizle barisik olun, 85 beden olsa sana ne artisi olabilir..

0|0
    0|0
    • bazıları kendin okşayarak olur demiş ama bilemedim... aslında haklısınız sağolun:)

• yok öyle birsey, biyolojik olarak mümkün degil..

• tamam teşekkürler

• Bence büyütme küçük guzel evlendiğinde cocugn oldugunda biraz daha büyüyecek o zaman dedigin ölçüye gelir ve sakmaz :)

0|0
    0|0
  • Akşamdan tuzlu suya yatır. Oku üfle.
    Sabaha kadar hazır olur.

0|0
    0|0
  • Tamda bu videoyu izlerken yorumunu gördüm ^^

https://www.youtube.com/watch?v=0iWcEGbKYWs

0|0
    0|0
  • Şu an gençsin zaten eşin hertürlü sever sonuçta taze meme ama yaşın ilerledikçe memeler sarkmaya başladıkça eşininde ilgisi zamanla yok olacak o yüzden küçük olsun ömürlük olsun küçük meme candır can

0|0
    0|0
  • Büyümesinler böyle daha güzeller

0|0
    0|0
  • 80 sırt ölçüsüdür
    A
    B
    C
    Beden hangidi

1|0
    0|0
  • Nie böyle gereksiz bir takıntıdasınızki kocanızında penisi illaki şu boy aralığımı olcak yani hazm boyla değil kendini seks e serbest bırakmakla alınır dış görünüme çok takmayın tada bakın

0|0
    0|0
  • buyurrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Büyümesin öyle kalsın bence?

0|0
    0|0
  • okşayarak her gün düzenli okşa

0|0
    0|0
  • Ucuna ip bağla ağırlık as

0|0
    0|0
  • Birak kucuk olarak kalsin daha tatli ☺

0|0
    0|0
  • Videolar var

0|0
    0|0
  • 80 iyidir ya, büyük olunca da sarkar ilerde kalsın böyle, takıntı yapma fazla

0|0
    0|0
  • elleyerek filan

0|0
    0|0
  • 80
    iyi buyutme sarkan

0|0
    0|0
  • bu birilerine yalatırsan olur diyenlere inanma çocugun olsun buyur zaten

0|0
    0|0
  • Yas kac

0|0
    0|0
  • 80 iyidir şu an zaten kıstas bu küçük göğüs geniş kalça harika daha ne istiyorsun ki...

0|0
    0|0
  • 1 ayda garanti 90 yaparım fiyat 100 TL ellemeli :F

0|0
    0|0
  • Uçlarını em oksaaa 90 bilee olurr ;)

0|0
    0|0
  • Çocuğun olunca

0|0
    0|0
  • her türlü güzelsiniz

0|0
    0|0
  • Okşatıp yalatacaksın birine

0|0
    0|0
  • Yalatarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Avuçla vr sık

0|0
    0|0
  • önemli olan cup ölçüsü senin söylediğin sırt

0|0
    0|0
  • En az 85 diyorsun da 95 olsunmu istiyorsun. Hem sarkar hem rahatsız eder. Bence hiç heveslenme

0|1
    0|0
  • Ben 85 bedenim bence hic yapma derim zaten suanda normal bir bedendesin ben Şu an istedigim hic biseyi giyemiyorum direk ilgi odagi onlsr oluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...