Vücudumda çatlaklar var?

Baldırlarımda, gögüslerimde, arka bacağımda çatlaklar var. Bunu biraz önce fark ettim internetten araştırdım mor veya açık kırmızıysa kremlerle filan geçer diyor. Cildiyeye gidicem ve spora başlayacağım. Ve tatlıyı bırakmayı düşünüyorum. 1.60 boyum ve tam bilmiyorum ama 50 küsür kilom var. İlerde evlenince çatlaklar sorun olur mu? Beyler size iğrenç gelir mi?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Morlar kremle geçiyorsa hangi kremler ya ben de kullanmak istiyorum

0|0
    0|0
    • Argan yağı, eczaneye gidip diğer kremleri de sorabilirsin isimlerini unuttum :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Igrenc gelir.

0|0
    1|0
  • Olmaz yani ama bunun sebebi ani dengesiz kilo verme kırmızı olanlar zor geciyor bence sorun olmaz birini seversen herseyi ile seversin boyle seyleri takma kili veririken sagliklı beslenirsen ve vucut yagları kulanirsan duzelir

0|0
    0|0
  • Kızların çoğunda var havuzdan soğuyorum artık 😒

1|0
    3|0
    • sanki kendin on numarasın ananda on numara zaten kızlar o tv lerdeki gibimi sanıyınuz

• ya bırak şjunu

• daha 20 yaşında bişeyden haberi olmayan küçük bir ergen çatlak neyden çıkar çıkmaz haberi bile yok spordan sanıyor :) vajina kararmasını falanda kişiden sanar bu bırak ya laf anlatmaya değmez çünkü bilgisiz

• Olmaz olmaz

0|0
    1|0
  • Bu tür çatlaklar ve derideki deformasyonun en önemli neden hızlı kilo alıp vermek, yapılan şok diyetleri sporla desteklememek. İlerleyen günlerde lazerle sildirebilirsin bu çatlakları. Kremlerin çok da işe yarayacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yoo gelmez kendine bakarsan tabi

1|0
    0|0
  • 50 kusur cok degilmis, evlenince mi? evde kalrsin bu kafayla...

0|0
    1|0
  • Sporla tatlıyla catlak geçmez eger yeni olustuysa kremlerle filan geçiyormus bide lazer tedavisi oldugunu duydum onun dışında catlak kalıcıdır çok büyük çatlaklatın oldugunu düşünmüyorum o yüzden sorun olmaz ama yinede git bir doktora

0|0
    0|0
    • Zaten dikkatli bakmadıktan sonra belli olmuyor, sadece baldırımın üst kısmı kötü.

• Ne iğrenç gelecek ya. Onlar için mi seviyorum..

1|0
    0|0
  • Lazer tedavisi ile geçiyor diye biliyorum araştır derm

0|0
    0|0
  • Olmaz canım merak etme

0|0
    0|0
  • Zaten berbat bir görünümü var ama sana tavsiyem güneşlen ve yan bu sayede yok olur

0|0
    0|0
  • Çok sorun olur devletler arası kriz çıkabilir aileler kan davalı olabilir bu yüzden

0|0
    0|0
  • Alçı ıle kapasak

0|0
    0|0
  • göğüste olanları seviyorum

0|0
    0|0
  • Spor yap sıkılaştırma egzersizleri felan. Kremle de destekle geçer. Böyle de iğrenç değildir

0|0
    0|0
  • Benim kollarımda ve bacaklarımda var kilomalıp vermekten kırmızı renkte

0|0
    0|0
  • gelebilir

0|0
    0|0
  • Atsaydin keşke iğrenç mi bilemeyiz ki

0|0
    0|0
    • Fotoda belli olmaz yeni yeni oluşuyor