Vajinamı jilletle temizledim?

Vajinamı jilletle temizledim ve sivilceler oldu ve üstüne hasta oldum sicilceleri en kolay nasıl yok ederim?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa yaptıysan alerji sebebi olabilir , jilet yerine mach3 kullan daha iyi ve rahat ayrıca isveçli dişi bilim adamları tarafından dermatolojik olarak test edilmiş onaylanmıştır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kendine geçer canım kasıma sen ilk kez mi aldın yaş kaç ki

1|0
    0|0
    • Ya 1 ya da 2 senedir vurmuyodum jillet başka şekilde alıyodum zor durumda kaldım aldım 19

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• Deri altinda kalan killar cikmak icin yol ariyor, onun iicn fazla birsey yapamazsin, yom edemezsin.. Bekle 1-2 gün sonra kendiliginden gecer..

Genital bölgesinde killari kesmek temizlik degil, sadece görüntü, estetikle ilgili, o bölege sakal gibi uzatmaya gerek yok, ama 10 yasindan kücük cocuklarinki gibi kabak gibi olmasinada gerek yok.

0|0
    0|0
  • yok edemessin şu an bir süre orada öylece kalır sivilceden ziyade sen tahriş etmişin jiletle beklemen lazım ne yaptında o kadar kabarttın insan biraz böl köpük falan kullanır..

0|0
    0|0
  • Hasta oldum derken adetmi oldun sivilceler bikaç güne geçer jileti kılların tersine vurmuşsundur sivilce ondan olur

0|0
    0|0
  • Ağda daha güzel temizliyo be..

0|0
    0|0
  • selam merhaba kuafor olarak keske pudralı agdayla yapsaydınn

0|0
    0|0
  • Sivilce değil onlar tahriş etmişindir. Pudra sür elinle iice yedir. Jiletle alma sert çıkar tüy dökücü kullan ya da ağda ile al.

0|0
    0|0
  • Geçer kendiliğinden boşver.

0|0
    0|0
  • hametan krem kullan canım

1|0
    0|0
  • Zımpara kagidiyla

0|0
    0|0
  • Kesin ters aldın

0|0
    0|0
  • Sivilce kremi vardır

0|0
    0|0
  • Sivilceler bendede oluyorda az boşal az :)))

0|0
    0|0
  • vajinana buz sür

0|0
    0|0
  • Tek tek patlatarak ama dıkkat vajınanı patlatma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Onlar gider elleme

0|0
    0|0
  • Birincisi jileti yeni mi actin yoksa daha önce bir defa kullanılmış bir jilet mi? İkincisi kuru kuruya mi aldın tras köpüğü felan kullanmadın mi?

0|0
    0|0
  • Sivilcelerin olmasının sebebi jileti kılların ters yönünde çekmiş olman.. Aşağıdan yukarı değil yukarıdan aşağıya temizlemen lazım

0|0
    0|0
  • daha önce neyle temizliyordun ki

0|0
    0|0
  • yalanması lazım acilen yalat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence hametan kullanmalisin. Çünkü tahriş olmuş. Hametan da cilt tahrisleri ve pişiklerde etkili bir krem zaten.

0|0
    0|0
  • Dokunma orana

0|0
    0|0
  • Jiletle alma surekli sabunla temizle gecer

1|0
    0|0
  • Bende de tam tersi ağda sivilce yapıyor batık oluyor. Onları sıkıp iğneyle tüyleri çıkartıyorum içinden. Çok zevkli ama maalesef izleri kalıyor.

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmişsin demek alerjin var kullandigin jilete. Umarim jilet yeni ve hiç kullanmamiştir?
    Sivilceleri falan kendi haline birak birseyler yaparsan daha kotu olur orasi çok hassas bir yer dokunma elleme oyle kalsin. bendede olmuştu 1 hafta içinde geçiyor çok kaşinacak tavsiyem kaşinma ki daha kotu olmasin.

0|0
    0|0
    • en guzel cvp bence

• @asigiatrit1234 Ya ben seni etiketlemedim yorumu yapana teşekkür ettim

• soruyu soran bende sana bısey solemedımkı

Yükleniyor...