Doğum kontrol hapı koruma?

10 gündür hapı kullanıyorum ilişkiye girseöim koruma sağlar dimi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Neden hap kullanıyorsun yani başka yöntemleri neden tercih etmiyorsun

0|0
    0|0
    • Hapı asık kullanma nedenim kist

• Hap kullanmaya ikna edemedim geri çekilme yapıyorum mecburen😂 En zevkli yerinde bitiriyoruz yani malesef

• 3ay

Tşkler

En İyi Kız Görüşü

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sağlamaz 1 aydan önce.

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanımız ve sağlık bakanımız çıkıp kullanmayın üreyin sabah akşam çoğalın diye tembih etmedi mi halen mi hap halen mi cinayet yeter stop violence in turkey hasthag açıp twitter da kampanya başlatalım bu nedir ya.

0|0
    0|1
  • İlk kutuya adet kanamasının ilk beş günü içinde başlandığı ve hiç hap unutulup atlanmadan kullanıldığı taktirde koruyuculuk ilk hapın alımıyla birlikte başlar

0|0
    0|0
  • Tester cihazından daha etkili bişi var. limon suyuna 4-5 damlat köpürürse hamilesindir. ms den detay yazarım hemen öğrenirsin. ama...

0|0
    0|0
  • kiminle gireceğine bağlı

0|0
    0|0
  • sağlar sağlar rahat ol

0|0
    0|0
  • Evet sağlar. . Dibine kadar ilişki yaşa. .

0|0
    0|0
  • Olcmedimki

0|0
    0|0
  • Saglar
    Ama hepsini kullan. Yarida birakma

0|0
    0|0
  • Evet sağlar evlimisin

0|0
    0|0
  • Kısır kalcan manyakmısn

0|0
    0|0
    • Şu eskiden kalma bilgileri kafanızdan siler birazda araştırma yaparsanız artık öylr bişey olmadığını o riskin ortadan kalktığını öğrenmiş olursunuz :)

• Eskiden kalma bilgiler olmasa neyse.. Çok yeni bilgiye sahipsen sormicaksın canım koruma sağlar dimi diye. İliskiye girmeden 1 gün önce alınan haplar var onlardan kullan 10 gündür kullandıkların işid militanına çevir seni

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...