Antideprasan kullanan ya da kullanmış olan arkadaslar bı bakarmısınız?

4 aydır selectra 100 mg ve laroxyl 25 mg kullanıyorum... iş nedenı ile hastaneye gıdemıyorum ama ben artık ilacı bırakmak ıstıyorum kullanıpta bırakan arkadaslar nasıl bıraktıgını ya da doktor ne gıbı bı yol gosterdı soylermısınız ben su sekılde dusundum bı ay 100 mg bı ay 50 mg bı ay 25 bı ayda 25i ikiye bolerek bıtırmek.. laroxyl dede bı ay 25 bı ay 10 ve sonra 2 gunde bir ardından haftada bır olarak sonlandırmayı dusundum sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bende kullandım antidepresanlar birden bırakılmaz azaltarak yavaş yavaş doktor bıraktırır doktora gitmen gerek yoksa daha ciddi sorunlara sebebiyet verebilirsin.
    Kendi başına iş yapmamalısın bende kullanıyordum kafama göre iş yaptığım için daha ağırlaştı rahatsızlığım ve daha ağır bir antidepresan kullanmaya başladım şükür o iyileştirdi tabi kafama göre kullanmadım doktor yazdı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Doktora danışmadan kesinlikle doz azaltarak bırakma.

1|0
    0|0
  • Kafana göre bırakma ben de kullandım 5 sene ara ara alıyorum selectra'nın fazla bir yan etsiki yok dalgınlık yapıyor fazla ona gelene kadar neler var neler neler gördü bu bünye 40 mg ritaline banamısın demedi.

1|0
    0|0
  • İzlemeyi düşündüğün yol tabiki hekimlerin de önerdiği şekildir. Senin sağlık durumuna göre süreç daha uzun ya da kısa da olabilir. ama illa ki reçete eden hekim ile görüştükten sonra ortak bir yol belirleyerek doz azaltımına gitmenizdir. Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Kesinlikle birden bırakma. Dediğin şekilde azaltarak denenebilir. Tabi azalttığın dönemde kendini takip ederek. Ama sanırım senin için henüz erken. Etkili bir tedavide en az 6 ay en az diyorum dikkat et kullanman gerekir. Bence henüz bırakma. Çünkü tedavi süren daha çok erken. Ters etki yapabilir.

1|0
    0|0
  • Çok yakın bir arkadaşım kullanmıştı ve bırakırken doktor tavsiyesi ile dozu azaltarak bitirdi. Bu süreçte hatırladığım kadarı ile en az iki ay önceden dozu azaltmak olmuştu sen de öyle yap hatta imkanın varsa doktora git.

1|0
    0|0
  • Doktor ile görüşerek bırakmalısın yoksa daha kötüye dönebiliyormuş. Bir arkadaşımda öyle oldu

1|0
    0|0
  • Birakma. ben birakmisdim sonra eskisinden de kotu oldum

1|0
    0|0
  • Birden bırakmak çok tehlikeli doktor kontrolünde dozu düşürerek yoksa eski haline daha kötü dönersin

1|0
    0|0
  • Azaltarak kademe kademe bırakmak en doğru olanı. Yazdıkların mantıklı.

0|0
    0|0
  • Uyuşturucuya başla kesin çözüm ya da bali çek

0|0
    0|0
  • yavas yavas bırakabılırsın onları bırden bırakamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...