Vajinam çok tombik?

boyum 1.73 kilom 65 şişman değilim ama vajinam çok tombik şişik etli. giydiğim kıyafetlerden falan oram çok belli oluyor. dudaklar falan çok tombik. bu durum beni rahatsız ediyor sizce estetik olmalı mıyım :(

0|0
456

En İyi Erkek Görüşü

• İyi böyle iyi

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Özerklik ver gitsin ;)

0|1
    0|0
  • swğişik bir şey ama sen canını sıkma ya hem ormalsi yani olabilir kilo versen ne olacak vajinanın şişliği inecek mi sanki kilodan kaynaklı değildir o sanmıyorum yani

0|0
    0|0
  • normal hali öyleyse yapabileceğin bir şey yok sanırım. masaj falan yap diyeceğim ama faydası olur mu bilmem.

0|0
    0|0
  • estetik olmana hiç gerek yok, millet estetik olup senin gibi vajinaya sahip olmak ister :) sevilen bir vajina türüne sahipsin, değerini bil onun :)

0|0
    0|0
  • Be estetiği daha neler ya. Ailene ne diyeceksin? Vajinam yombik estetik ameliyat mı olacağım diyeceksin? Zaten bunu yapamayacaksın gereksiz yere sorma bari ☺️

0|0
    0|0
  • Böyle saçma sapan absürt ve aptalca sorular sorup siteyi popüler hale mi getiriyorsunuz? Böyle sorulara cevap vermeyin kişiliğinizi sanalda olsa koruyun, milletin ahlakını bozuyorsunuz burda daha 15 16 yaslarında kız cocuklari var onların ahlakı bozulmaması için yorum yapmayın hatta şikayet edin, sözüm özellikle hayatını iki bacak arasına adayan canım abazalara s gidin burdan dışarda yiyin ne bk yicekseniz

0|0
    0|0
  • Estetiğe gerek yok.

0|0
    0|0
  • Diyete sok istersen onu :D

1|0
    0|0
  • Iyi iste, kotu degil ki bu.

0|0
    0|0
  • kilon en az 55 olmali

0|0
    0|0
  • hayır tam aksine güzel sarar

0|1
    0|0
  • Yok ya erkeklerin büyük kısmı bende içinde olmak kaydıyle senin gibi vajinası olan kadınlara hastayız yazık etme o güzel kukuna😊😊

0|0
    0|0
  • Öyle kalsin

0|0
    0|0
  • tombik döner gıbı mı

0|0
    0|0
  • esteiğe gerek yok giyim tarzına dikkat et

0|0
    0|0
  • olma
    öyle kalsın

0|0
    0|0
  • bol gıy dar gıyme cokmu sıskınkııı

0|0
    0|0
  • Okurken boşalıcaktım. çok hoşuma gider öylesi çoook

0|0
    0|0
  • Biraz daha zayıflamaya çalış ve günlük Ped kullan

0|0
    0|0
  • vajinanın tombiki makbuldür bilmiyo musun sen.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 3

• bana pembe rolü yapan bir maviş gibi geldin.

0|1
    0|0
  • Olur oyle.

0|0
    0|0
  • Camelto o dudaklıdır normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...