İkimiz de eşimizden ayrıyız eşimden yeni ayrıldım tekrar bir evlilik asla

dersanede ikimizde öğretmeniz tayin nedeniyle başka şehire gidecektim sadece merhabalaştığım biri beni tanımak istedi gitmeden evlenmeyi düşünmediğimi bir daha evlilikten korktuğumu söyledim oysaiki benimde ona gizli duygularım vardı o günden sonra yüzyüze hiç görümedik sadece telefon ve internet haricinde şuanda 1 yıldır görüşüyoruz onu sevdim onun farkında kendisi sevdiğini hiç söylemedi bana 6 aydır internette sanal cinsellik yaşıyoruz özel günlerde bana sürekli iç çamaşırları gönderiyor hediye olarak hiç bi zaman yanlış düşünmedim ona güveniyorum onunla evlenemeyeceğim düşünmüyorum çünki neden hala uzatıyor ne istiyor benden bi akıl verin not ben 26 kendisi 37 yaşında ben manken kadar güzel ayrıca fiziğede sahibim kafamı karışık

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Manken kadar güzel bir kıza yaklaşmak kolay değildir, o kendi beyninde seni kazanmaktan çok kaybetmeye odaklanmış, ya yanlış anlarsa ya tepki verirse düşüncesiyle şuan beklemede.

Bir adım daha ileri git, bakalım kaç adım gelecek.

0|0
    0|0
    • ne yapabılırımkı elımı dahı tutmadı ne ıstedıgını anlamıyorum oysakı sanal takılacak cok kısı bulabılır kı gorusemıyoruzkı

• tsk iyi işlerr

Erkekler Ne Diyor 4

• sen onun için ihtiyaç anında gidip ihtiyacını görebileceği hayat kadını profilindesin o da seni kaybetmek istemiyo malum taş gibiymişsin bide madem seni seviyo iç çamaşırı göndermek neymiş ya koşar gelir yanına sen onun için taş gibi bir objesin

0|0
    0|0
    • gelmeyi çok istedi sakın gelme gorusmem asla dedım korkuyorum yanlış bir şeyler yapmaktan

• ben zannetmiyorum seni sevdiği için geleceğini kapında köpek olan işi bitince yabancı

• o da zate o vucudu istiyo bide yasida 37 de olmus kartlasmis zate abazalikta var bence git bu guzelligine yakicak daha guzel birini bul cunku o adam 40 yasindan sonra tirta bagliyicak.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorum dediysen cinsel birliktelikten öteye gitmeyeceği düşüncesine girmiş kendisi

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederım

• cevapların için çok teşekkür ederim

• rica ederim

• sonunda özetlemişsin zaten. ne istediğini de biliyorsun bence.

0|0
    0|0
    • sürekli birbirimizden haberdarız sabah gece yatana kadar sadece cinsellik degil beni hiç bir zaman zorlamadı karşılıklı bunlar istemedigim şeyleri zorlamıyor sohbet sürekli var çünki merak ediyor yaptıgım günlük yaşantıyı cinsellik istedigimiz zaman konuşuyoruz luften yardımcı olun n

• biraz zaman tanı kendine geçer zamanla.

• :))))))

Kızlar Ne Diyor 1

• adamında aradığı sorumluluk yüklemeyen bir hatunmuş..umarım görüntülerini kaydetmemiştir..

0|0
    0|0
    • cinsellikte hiç bir zaman gürintü açmadık mesajlardan başka

• yanlış anlama amaç seni yıpratmak eleştirmek değil, evlilik düşünmekten kastın resmiyetse o değil. erkekler sevdikleri kadınlarla bir orta yol ararlar.özellikle ilerleyen yaşta sanaldan ilişki yürütülmez. başka biriyle aynı fiziksel ortamda daha hızlı gelişen bişeyler yaşarsa üzülürsün..ten unutmaz ama yazdığımız herşey uçuyor, izlediklerimiz tükeniyor vs..edebiyatı boşverim tamam abla sayılırım bırakman hayrınadır..

• hepinize çok teşekkür ederim kendisinin sürekli söyledigi söz eninde sonunda seni ikna edicegim evlilik için diyor ablasıda biliyor sürekli arıyor beni ikna etmek için takıldıgım şey ikna edemezse beni sadece cinsel bir obje görmesi çok kötü ve çok kötüyüm

Yükleniyor...