Vajina tiplerimiz farklı.

Ya bişi sormak istiyorum ama gerçekten vajina konusunu çok bilmiyorum geçen gün arkadaşımın vajinasını gördüm ve onun iç dudakları sarkıktı benimkinin iç dudakları yok sanırım kalın dudaklar var sadece o da sanırım dış dudak deniyor ona da daha büyük benim dış dudaklarım onunki sarkık.Hangisi normal hangisi daha iyi aslında genel olarak vajinanın tipleri bunlar da yine de acaba benimkinde veya onunkinde anormallik var mıdır diye merak ettim.

Yanlış anlaşılmasın buarada lezbiyen veya biseksüel değilim.

0|2
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• İkinizinki de anormal değil. Tercih yapılmak istenirse seninki daha güzel.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• 30 çeşit olduğu söyleniyor. linkini atardım ama burda abes kaçabilir...

0|0
    0|0
  • Bakın bakın ne anlatıcam :D her kadının vajına bır degıldır zaten sana bı resim atsam vajina çesitlerini aklın hayalin durur :D

1|0
    0|0
  • en güzeli seninki zaten beyaz isen daha iyidir

0|0
    1|0
  • Hafif dudakları dışarda olan oral için çok güzel oluyor ama dudaksız olan da ilişkide görsellik adına daha güzel. Normali diye bir şey yok çok abartılı olmadıkça dudaklarının sarkıklığı. Hepsinin ayrı yeri var :)

1|1
    0|0
  • şimdi seninki o şekıldır o arkadaşının ki bu şekıldır o bayanın ku şu şekıldır amma ve lakin ki öyle değildir

1|1
    0|0
  • tamam lezbiyen değilsin de,insan arkadaşının vajinasını nasıl görür anlamıyorum,

ben hiç bir erkek arkadaşımın penisini görmedim...

1|0
    0|0
    • ayrıca ideal vajina başlıklı bir soru sormuştum 2-3 saat önce ora da da cevaplar var aydınlatıcı...

• sıkıntı yok yola devam:)

• Aynen soyle dusun kendini bu sayede taniyorsun isteklerini arzularini falan..

• her şey türlü türlü her ikisi de olağandır..

0|0
    0|0
  • kullanıldıkça sarkar o

0|0
    0|0
  • lan o değil de küçükken köyde arkadaşlarla çüklerimizi çıkarır hangimiz daha ileri işeyecek diye sidik yarıştırırdık vay mk :((

0|0
    0|0
  • Seni iyidir o nunki çok sexten bitmiş

0|0
    1|1
  • yahu bu insan vücudunun herkeste farklı olmasıdır. senin elinle arkadaşının eli aynı mı? tırnak yapınla onunkisi aynı mı? bunun gibi düşün. önemli olan işlevi tammı

0|0
    0|0
  • ikinizinkide normal sorun yapmayınız tıp 13 çeşit vajina görünümü destekledi herkesin zevkine göre güzellik göreceli bir kavram

0|0
    0|0
  • Vajina tiplerinin farklı olması gayet normal.

0|0
    0|0
  • ikiside güzeldir ikisinnde keyfi farklıdır

1|0
    0|0
  • senin ki innie pussy onun ki outie pussy

1|0
    0|0
  • vajina dudakların büyük ve topluysa bu en güzel vajinadır. seninki dolgunmu

0|0
    0|0
    • Aynen.

• Evet beyaz sayilir bugday tenli sayilirim.

• anladığım kadarıyla biraz dolgun ve dudakları pembe beyaz duruyor sende ağda yaapıyorsanda biraz karartı olabilir. ağdamı yapıyosun sen

• o galiba çok oynuyor vajınasıyla ya da çok fazla oral seks yaşıyor olabılır.

0|0
    0|0
  • Seninki normal olan tatlım...

0|0
    1|0
  • şimdiye kadar o kadar çok vajına gördümki ,en güzeli arası çizgi gibi olan oluyor

0|0
    2|0
  • hepside aynı sadece görsellik farklı. görsel zevk işte

0|0
    0|0
  • Farklı olmaları normal. Benzer resim yükleyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Bizim de penislerimiz farklı.

1|1
    0|0
  • kilolusan içine toplanır zayıfsan dışarı çıkar... üstünde durma bence erkek yemeğin görünümüne değil tadına önem verir !

1|0
    0|0
  • İnsanlar nasıl farklı farklı ırklar iseler başka şeylerininde farklı olması normal.

1|0
    0|0
  • ıkısıde normal AMA SENINKI DAHA COK ILGIMI CEKEN SINIFINA GIRIYOR

0|0
    0|0
  • arkadaşınınkini nasıl gördün.dudaklar değişik olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence iç dudaklarının hiç olmaması çok itici hafif olmalı hiç olmayınca bana çok anormal geliyor niyeyse. Sarkık olmadığı sürece sorun yok

1|0
    0|0
  • benimkinin aynısı:) link

0|0
    0|0
  • benim vajinam dudaklı...

0|0
    0|0
    • Benimki de oyle.

• tayt filan giydiğinzde belli oluyorsa çok seksi bence sizinki sıkıntı yapılacak durum yok

• ben pek hoşlanmıyorum vajinamdan :/

Yükleniyor...