Kız arkadaşım hamile sizce ne yapmalı?

Hamile kaldığı erkek ,5 yıllık sevgilisi bu kızı aldattı. Evleneceklerdi. Ayrıldılar. Sizce ne yapmalı?22 yaşında. Ben ona prezervatif kullan dedim. şu an halen başkaları ile prezervatifsiz seks yapıyor. İşin kötüsü yeni sevgilisine bebek senden demiş... Bence aldırmalı. Günah diye ikilemde kaldı. Ama evli değil, babasına da söylemiyor. Ben ona evlenmeden yapma demiştim.
(Burada sormamı istedi.)

• Aldırsın
    43% (22)47% (27)45% (49)Oy Ver
  • Aldırmasın
    57% (29)53% (31)55% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sizce 5 yıllık sevgilisine söylemeli mi? Çocuğun babasına. Yüklenmeyin bu kadar kıza. Çocuk 2 kişiyle yapılıyor.

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi olacaklar bilemeyecek karar veremeyecek biri mi aklı yok mu acaba.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iyi demişsin ama seni dinlemiyorki boş ver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çocuk aldırmanın günahını biliyorda evlenmeden seks yapmanın günah olduğunu bilmiyormu?

o değil Birde yeni sevgilisine yazıkya çocuğu sannediyor

0|0
    0|0
  • Günah diyen karı onun bunun altına giriyor. Gerçekten Allah korkusu var tebrik ediyorum.

2|1
    0|0
  • birşey sorucam kız arkadaşın o b. oku yerken günah olduğu aklına gelmemiş mi de yumurta g. öt ağzına gelince günah diyor. Ve madem günahı sevabı biliyor neden hala se. x yapıyor. Hemde prezervatifsiz. Bence kız arkadaşın ne yapmalı biliyor musun. Yediği nanelerin sonuçlarına katlanmalı. Bana sorarsan tabiki aldırmak zinadan daha çoooook günah.

0|0
    0|0
  • 10 haftaya kadar vakti var yasal süre

0|0
    0|0
  • çocuga söylesın 5 yıl az degıl alır cocuk kızı

1|0
    0|0
  • valla yiyemiyce y... altına yatmıs katlancak zina yapmak günah deilde aldırmakmı günah insallah babası öğrenir herseyi sevgiliside terkeder

0|0
    0|0
  • Almanlarin karnaval cocuklari gibi her yattigi ile cocuk yapsin, bu kizlar bu erkeklere hala gûveniyormu anlamiyorum

0|0
    0|0
  • Hamile ve 5 yıllık sevgilisinden ayrılmış halen başkalarıyla seks mi yapıyor sonu kötü Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • günah diye aldırmıyor da hayatını rezil edeceği bir çocuğu bu dünyaya getirmek ondan kaç kat daha günah onun vebalini almak kaç kat daha günah düşünmüş mü ?

0|0
    0|0
    • Düşünmüyor işte. Bence erkek de sorumluluk almalı.

• Aynen, hemen sevgili yapmaya başladı.

• aklınca intikam alıyor eskisinden ama bari söyle de korunmayı bilmiyorsa anal ve oral seks yapsın sadece.

• kız zevkini oglan sefasını sürmüş cefasını da sana yıkmişlar sende geldin bizimi ortak edecen kutur kütur yiyisirlerken iyiydi ille tasıdıgı ama kullama kılavuzumu lazımmış nasıl kullancagını bilmiyosa kullanmasın bak bozdu işde

0|0
    0|0
  • Her türlü haltı yerken günah değil. Aldırırken mi günah? Çocuk sorumluluğu alacak mı? Yeni doğacak bebeğin günahına girmeyin. Canını yakmayın bari.

0|0
    0|0
  • Günahımi kalmış tamam günah orası kesin seks yaparken de günah oluyo bir zahmet vajinasina sahip ciksin

0|0
    0|0
  • aldırsın reşitmiş zaten

0|0
    0|0
  • Tam erkeklerin aradığı kız. Vur geç.

0|0
    3|1
  • Hatunun umrunda degil derdi seni mi gerdi?

0|0
    0|0
    • Bana anlattı. Sor dedi, yardım et dedi. Beni neden tersliyorsun? Yakın arkadaşım...

• Haklısın.

• Nihayet :)

• Kizz akilliymiss bence yeni sevgilisini kandirsin dogursu cocuguu.. hem sende dogur birini :D

0|0
    0|0
    • Bence kandırmış olur, olmaz.

• Ahahah sencemi sana soran mi var senin aklina uyacak olsa burada sordurmazdi.. bence o kiza benim mesajimi okutt.. :D cocugu dogursun

• aldırsın çoçuk böyle bacım anne istemez ona yazık olur hiç gelmesin daha iyi

0|0
    0|0
  • 9haftayı geçirmesin aldırsın ya da dul bir dr isterse benle evlensin

0|0
    0|0
  • hakediyor!! halada seks yapıyor öyle mi falloş!!!

0|0
    0|0
  • iyi her haltı yesin yetmiyormuş gibi bir de katil olsun. insanlar ne kadar akılsızlaşmaya başladı

0|0
    0|0
  • Alamazki

0|0
    0|0
  • Benden sana tavsiye böyle arkadaş olmaz uzak dur yakın falan olma zehirlenme!!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence o cocuk yapmasin vermedigi erkek yok erkek

2|0
    0|1
  • Hala akillanmamis belli ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...