Beklentileriniz gibi mi evliliğiniz de cinsellik sevgili evli KS üyeleri?

Evli Hanımlar Beyler

Bazı evliliklerde cinselliğinin sıradan olması ve özellikle beylerin isteklerinin kabul edilmediği söylenir. Buradan okuduğumda bu sorunlar gündeme geliyor zaman zaman.

Beklentileriniz gibi mi evliliğiniz de cinsellik sevgili evli KS üyeleri? ya da sınırlı mı bir yere kadar? ( grup, swing, anal bunlar dışında) Eşlerinizin aşabilmesi adına gayret ettiğinizi ve gerektiği kadar iyi, nazik ve özverili davrandığınızı düşünüyor musunuz?

Teşekkürler

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• evli değilim ancak evli bir sevgilim var.o ne isterse onu yapıyorum.bir kere burada sorun erkeklerde.harbiden haddi aşıyorlar..bu sapıkça p*rnoıları seyredipte karısından o tür şeyleri istemek bence o kadını o filimlerdeki kadının yerine koymak tır..evlilikte bence erkek kadının istemediği şeyleri yapmadığı sürece sorun çıkmaz.benim sevgilim 10 senelik evli daha hiç eşiyle dudak dudağa öpüşmemiş.adamın ağzı pis dişleri kirli diye hiç öpüşmmemiş ve yemin etti.ama benimle öpüşüyor.eğerki kadınınıza ne kadar değer verirseniz o kadar değer alırsınız..eğer yatakta bir fahişe istiyorsunuz fahişe kadar değerlisinizdir eşinizin gözünde..

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlilikte cinsellik çok önemli bir konudur ama adabına göre olmalıdır. Hiçbirşey sınırsız olmamalıdır. Herşeyin bir kuralı vardır. Bu kurallar çerçevesinde olursa bence mükemmel olur...

0|0
    0|0
  • karşılıklı aynı düşüncede olmak çok önemli istersenız özelden açabiliriz konuyu

0|0
    0|0
    • evet, beklentilerin örtüşmesi.

• O yazdıklarını fazlasıyla yaşadım.ama zorla değil karşılıklı istekle olmalı

0|0
    0|0
  • bugün cinsellikteki 2. sorun

0|0
    0|0
    • Emin misin?

• ilk sorum buydu. ikinci sorum olmadı.

• peki o zaman kusura bakma