Cinsel eğitim neden almıyoruz? Sağlık bakanlığı bu konuyla neden ilgilenmiyor?

arkadaşlar neden cinsel eğitim almıyoruz nasıl korunacağımız öğretilmiyor bize neden avrupada 10 yaşındaki çocuklar bu eğtimi görürken biz ya sevgilimizden yada kocamızdan yada internetten yalan yanlış öğreniyoruz

sevgili eğitim ve sağlık bakanlığı neden bu konuyla ilgilenmiyor

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa Birliği uyum sürecinde okullarda cinsellik dersleri de verilir bence.Liselerde kız ve erkekler ayrı olabilir belki.Bazı insanlar tepki verebiliyor böyle şeylere bildiğin gibi.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bakire olmayanların sayısının artacagını düşündükleri için olabilir. yada utanıyo sağlık bakanlıgı :D

0|0
    0|0
  • Bu ülke de hala bazı şeyleri yıkamadık, bunun en başında da cinsellik geliyor.

0|0
    0|0
  • lisede aile planlaması dersi gördük biz. dersin %90'ı gırgır olarak geçiyordu ama olsun öğrendik birşeyler :)

1|0
    0|0
  • Biraz daha zamana ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • Milli eğitim bakanlığının tek saçmalığı bu olmadığı için sadece bu konu hakkında gereğini yapmadıklarını düşünmüyorum.

1|0
    1|0
  • çocuklar kendi eğitimini internetten alıyorlar

0|0
    0|0
  • bizim halkımız seks düşkünü bu düşkünlükte kim laf anlar söylermisin 12 13 yaşında sigaraya alkole hatta uyuşturucuya başlayan toplum olduk devlet bunla uğraşamıyo önüne geçemezken ...

0|0
    0|0
  • Zamanlarını bizim paramız ile gittikleri Hac ve Umre ile geçirdikleri için

1|0
    1|0
  • gerek yok bence hepimiz doğuştan sapığız

0|0
    0|0
  • çünkü ülkemizde giderek dinsel bir yapıya dönüşüyoruz ...akıl tutulması var...

0|0
    0|0
  • bu ülkenin daha büyük sorunları var böle bişiyle hayatta uğraşmazlar

0|0
    0|0
  • çünkü toplum buna henüz hazır değil.

0|0
    0|0
  • Olur mu hiç anlatılırsa biliriz ,bilirsek cahillikten kurtulur güçlü oluruz. Bunu istemeyenler çok.

0|0
    1|0
  • eğitime başladın, uygulamasını nasıl yapacan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok haklısın kesinlikle.ailelere büyük iş düşüyor ama.yaşa göre cinselliği anlatmaları gerekiyor çocuklarına.

1|0
    0|0
  • Sana verilmeyen egitimi kendin koparacaksin baci. Internet var ,kitaplar var,doktorlar var ,brosürler var..insan kendini kendi egitecek bu devirde

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizde cinsel eğitim verilirse kesin uygulamalı olarak denemek isterler :) sonra al basına belayı...

1|0
    0|0
  • Nasıl korunacağımızı önemsemiyorlar çünkü onlara göre korunmayı gerektiren şeyler yapmamalıyız.

0|0
    0|0
  • ben sayısaldım sağlık dersine başlamadan hoca sakın gırgıra almayın diye başlama gereği duyarak başlıyodu eğer uyarmasa kıkırdaşmalar vs başlıycak çünkü aslında cinselliğe önem veren ama bu duyguların bastırıldığı bi toplumuz... aman ayıp annelerimiz teyzelerimiz aman kızlar duymasın çok ayıp neden duymasın onu karşına alıp kkonuşup anlatsan daha iyi değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...