Kızlar ped kullanmazsa ne olur?

Kızlar ped kullanmazsa günlük hayatta başlarına gele bilecek şeyler nedir? Ve bu yaşıma geldim hala neden kullanıldığını anlamadım

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Takmazsak regl oldugumuzda üstümüze başımıza kan geçer cünkü

0|2
    0|0
    • Günlük peki? Her zaman takılmıyor muydu?

• Hayır regl oldugumuz zaman takıyoruz sadece. Senin bahsettiğin günlük ped sanırım? O normal ped gibi değil incecik bir şey oluyo akıntı falan olursa diye yani iç çamaşırı kirlenmesin amaç ama herkesin kullandıgı bir şey değil yani sürekli takmıyoruz

• Hayatımı bir yalan ile sürdürüyormuşum. Her zaman takılıyor sanıyordum ben. Teşekkürler bilginedirme için

En İyi Erkek Görüşü

• Ortalık kan gölüne döner

0|1
    0|0
    • Hmm iyiki erkek doğmuşum diyor insan

• Sorma ya zor durum aga bazan benim pişik oluyo bacak arama peçete koyuyom patlıyom sıkıntıdan kadınlar ne yapsın

• Valla öyle. Ama bu bakım olayı çocuklu ve aynı zamanda çalışan kadınlarda zordur bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• Adet soz konusuysa cidden kullanılmazsa iprençlik olur ama günlük olaraksa aman aman sorun olmaz ama iyi oluyo kullanmk

0|2
    0|0
  • Heryer kan ağlar aşkım ya sjsks

0|2
    0|0
    • Neden peki?

• Sen regl olmuyosun s*kin kanamıyo sen bilmezsin

• Regl ne biliyorum. Ve çok fazla art arda mastürbasyon yaparsan sonunda kan gele bilir sperm yerine bilgin olsun

• yazık olur

0|2
    0|0
    • Neden? Birkaç tane sebep söylesen?

• Dolmuşta tam oturacaksın bir bakmışsın kan bir kızın arkasından bakacaksın bir bakıyosun giysinin rengi değişmiş. koku ayrı bir olay güzel mi olurdu sence?

0|1
    0|0
    • Koku mu? Ne kokusu?

• Anladıysan ne mutlu beşeriyyete :))

• senın merak ettıgın gunluk ped mı yoksa adet donemı kullanılan ped mı?

0|1
    0|0
    • İkiside ola bilir.

• Bilgi için teşekkürler.

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...