Adetliyken cinsel iliskinin zararları ve faydaları hakkinda bilgi verir misiniz?

Islam dinine göre yasak biliyorum. bir arkadas da bana adetliyken ilişkiye girilince agri kesiliyor demişti. Ama net bilgim yok.. aydinlatirsaniz sevinirim..

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Adetliyken ağrının kesilmesinin sebebi haz alınırken beynin sadece hazza odaklanmasıdır.

1|0
    0|0
    • Belkide bilemiyorum... fakat arkadasim seks esnasında degil sonrasi icin agrinin kesileceğini belirtmisti

• Bu konu hakkında çok bilgim yok ama ilgili kimyasalların ağrı kesici etkisinin olduğunu sanmıyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• O dönemde yapılan seksten hem kadın hem erkek adına aşırı kayganlıktan dolayı zevk alınmıyor. Bunun yanında hem cinsel organlar hem yatak kötü bir görünüm alıyor. Ama herşeyden önemlisi bu zaman zarfında kadın vajinası çok daha kolay mikroplara açık halde, seks bu yüzden zararlı.

1|1
    0|0
  • bu tamamen kadının hijyeni ile alakalı bir durum, bu sebeple din yasaklıyor, neticede adet halinde içerde açık bir yara var ve sen dışardan bakteri dolu bir şeyi içeri alıp yarayı azdırabilirsin, hatta ileri safhada kansere kadar gidebilir.

0|0
    0|0
  • Faydası olacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Zararı var faydası yok

0|0
    0|0
  • ağrın kesilir çünkü vajina içindeki kaslar genişler ağrılar hafifler
    doktora gidince bile evlenince geçer diyor farkederseniz

0|0
    0|0
  • Mikrop kapma riskin en üst düzeyde

0|0
    0|0
  • öğgg o ney be kanlı kanlı çek sancını adam gibi bunu yapacak pis adamlar mı var

1|0
    0|0
  • faydası yok zararıda iltihap kapabilir

0|0
    0|0
  • Hamile kalınmıyor.

0|0
    0|0
  • Ağrı kesiliyormu bilmiyorum. Sevgilimin ağrısı yoktu ilişkiye girdiğimizde. İkimizin içinde güzeldi

0|0
    0|0
  • adetli iken kızlar neden ilişkiye giremez

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak kadin adetliyken kokudan midem kalkiyor, kusura bakmayin kadindan tiksiniyorum.. Kadininda müsade edin özeli olsun, adetliyken , sicarken görmem, iliski kurmam gerekmiyor..

Ha saglik konusuna gelince, agrin belki gecebilir ama nazik bir dönemdesin, mikrop kapmaya elverisli bir dönemdesin, agri kesilsin diye mikrop kapip hastalanmak dahami iyi?

Ya igrenc ya.

1|1
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugun adet olduğum halde birlikte oldum sevgilimle naklen yazıyorum bak sana :)) Ella kullanmıştım ben 1 ay önce sanırım onun etkisine var ama ilişkiden yarım saat sonra adet sancısından öldüm ve zevk almadım fazla ayrıca rahatta olamadım boşver hic gerek yok

0|0
    0|0
  • Oldukça iğrenç..

0|1
    0|0
  • Yalan söylemiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...