Eşcinsel ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz?

Homoseksüellik bir tercih midir? Yoksa bireyde doğuştan olan bir özellik mi? Hastalık ve sapkınlık olduğunu düşünenler de var. Si bu konuda ne düşünüyor ve ne biliyorsunuz?

1|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken 4 5 yaşında bile iken tanımlandıramasamda erkeklere karşı duygularım vardı seçimim değildi seçim olduğunu savunanlar ya da hastalık gelsinler bana mesaj atsınlar çözelim birlikte çözmek isterim yolu varsa

1|0
    1|0
    • Kadınlara yakınlaşmayı tensel ya da duygusal anlamda denemissindir diye düşünüyorum. Hiçbirşey hissetmedin mi?

• Teşekkür ederim ^^

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Hayır biu bir tercih meselesi değil doğuştan bir seçim 11 yaşımdan beri biseksuelim ama bazıları da ergenlik döneminde hormonal ya da meraktan heves edenler de var elbette

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tercih değil bence.

1|1
    0|0
  • Eşcinselliğin kökü beni ilgilendirmiyor. Bir insan o şekilde yaşamak istiyorsa, yaşayabilir. Saygı duyarım.

2|1
    0|0
  • Tercihte olsa dogustanda olsa bazi insanlar bu sekilde yasamak istiyor. Bana veya kimseye bir zarari yok. Saygi duyarim.

2|1
    0|0
  • Abi hetero (düzcinsel) olan insanlar kendileri mi seçti karşı cinsten hoşlanmayı da tercih midir diye soruluyor halâ bu.

2|1
    0|0
  • Bana iş atmadikca sorun yok

1|0
    0|0
  • Bilim bunun %100 doğal olduğunu söylüyor. Gerisi beni ilgilendirmez.

3|0
    0|0
    • Bunun doğal olduğunu ispatı var mı? Doğuştan derseniz anlarım. İlişkinin amacı uremek değil mi? Zevk almaktan öte bir işe yaramayan eşcinsel birleşme nasıl doğal olabilir

• Bunun ispatı olmasa zaten kanıtlanmazdı. Üremek ile hormon farklılıkları birbirinden farklı durumlar.

https://www.youtube.com/watch?v=LYMjXucTFaM

• Psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum. Homofobik de sayılabilirim.

1|0
    0|0
  • Yaa bazi hormon bozukluklarina lafim yok da hoc bir sorunu yokken bu pisligi tervih edenlerden nefret ederim sapikligin daniskasi bnce

1|1
    1|0
  • Saygım sonsuz. Doğuştan geldiğini düşünüyorum (genellikle)

1|1
    0|0
  • bilmiyorum ama homeseksuel im

1|0
    0|0
  • Ne ve nasıl olduğunu bilmiyorum ama bana iğrenç geliyo.

1|0
    1|0
  • Lez ilişkileri izlemek hoş erkekleri onaylamıyorum :)

0|0
    1|2
    • Ne farkı var ikisi de eşcinsel

• evet tercihtir
    kuran da allah lut kavmine yaptıklarını anlatıyor size eşler yarattım siz kendi cinsinizemi halleniyorsunuz diyor

2|0
    0|0
  • Lezler güzel ve aşırı tahrik edici ama gay ise iyyyyy

0|0
    1|1
  • Bence tercih meselesidir çünkü insanın fikri ne ise zikride odur demişler

0|0
    1|2
  • aslına bakarsan ne eşcinsel olmayanlar durumu anlıo ne eşcinseller. bakıosun çocuğa veya kıza diyorki ben hemcinsimden hoşlanıyorumç. ulan nerden biliosun hiç karşı cins biri sana ölecek kadar aşık oldumu hiç o sıcaklığı tattınmı. daha olgunlaşıp denemeden eldeki imkanlarla hangisine yakınsalar ona gidiolar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benden uzak.. Kimsenin tercihleri beni ilgilendirmez..

0|0
    0|1
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Eşcinsel değilim bir kadınla ilişkim oldu 3 defa aynı kişiyle. Tercih ya da eğilim meselesi bence

0|0
    0|1
  • Ikiside olabilir sonradan tercih edenlerde var

1|0
    0|1
  • Tarzim değil yetistirilme sekliyledr olabilir hormonalde olabilir

1|0
    0|1
Yükleniyor...