Kiz arkadaşimda nemfonomi hastalığı varmiş yani aşırı cinsel istek fakat ben o boyutta değilim ilerde sorun olur?

Beni aldatabilir mi? Ciddi anlamda cevap verirseniz sevinirim. Istekleri mazoşistlige de kayıyor gibi hissediyorum. Sizce ayrılmalı miyim ilk defa böyle bir durum la karşılaşıyorum ya da nasıl tedavi olabilir

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Nemfomani filmlerini izle 1/2 si var. Fikir edinirsin

0|0
    0|0
    • Ya filmler abartı oluyor ama.. ya çok kötü yse ve filmdeki kadını icsellestirirsem :(

• Yetinmesi zor zaten tek kişiyle

• Ozaman ayrilayim ben

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle olduğuna yani nmfonomı olduğunu nerden kanat getırdın. kımısı sexe aşırı düşkün olabılır ama bu aşrılık nedır yanı örnek verseydınız ıyı olurdu mısal hiçmi doyuma ulaşmıyor ya da ne derece ısteklerı bıtmıyor

0|0
    0|0
    • Kendi söyledi.. normal çiftlerin yaşamadigi şeyler istiyor.. Benim istemediğim şeyler

• yanı çok mu uç şeyler. yanı kımısı yenılı farklı fantazıler ısteyebılır ama bu onları seks manyagı yapmaz. yanı seks sırasında kafama odunla vur demiyor :)

• Bence uc ben karşı tarafın canını acitarak zevk almam ya da canımın acimasini istemem. Bu kız da sadistlik var. AyrılSam iyi olacak

• Kac olum kac ne duruyon

0|0
    0|0
    • Çok mu kotu durum. .

• Ben öyle biri değilim abi ya.. Duygusal bir insanım ben gelemem öyle şeylere

• Ozaman ayril olum nikahli karin degilya

Yükleniyor...