Koç burcu kadını nasıl öpüşür nasıl sevişir?

Ben 19 Yaşında Genç Bakire Bir Koç Kızıyım. Oturdum Düşündüm Hiç Sex Yapmadığım İçin Kendim Acaba Nasıl Zevk Veririm İlerde Kocama Diye Merak Ettim. Burç Denen Şeylerde Bir Yerden Okuduğuma Göre %70 İnsanı Etkiliyor Diye Duydum. Herkes Koç Burcuyla İlgili İlginç Şeylerde Yazınca İnternet Sitelerin De. Ben Bu Kadar Azgın Ve Kocamı Mutlu Edebilir Miyim O Zaman Dedim. Kendi Kendime. Sora Buraya Yazmaya Kara Verdim. Lütfen Dalga Geçmeyelim Öylesine Yazdım Öylesine Cevap Verin İşte. Meraktan.

Güncellemeler:
Eğlenmek Amaçlı Sordum.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Koç burcu kadını tutkuludur ama herkese aynı duyguyu yaşayamaz. Tutkusunun arzununun ortaya çıkması için çok etkilenmeli, sevmeli ve karşı cins onu çekmeli. Çünkü takıntılıdır koç kadını, bütün bir ömrünü bir erkek için heba edebilir ve genelde de imkansız ve onun için hiç uygun olmayan birini ister ta ki aynı duygularla saplantı yapacak bir başkasını bulana kadar.

İstediği erkek onun olursa eğer yatakta da çok ateşlidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet Ateşlilerdir ..ama bizim türk kızlarımız klasik sevişme hastalığı koç burcunuda ekseni altına almıştır.. yani olaya burç olarak bakmanın pek manası yok..

0|0
    0|0
    • Harbi Ya bizim Türk Kızları Çok Naz Yapıyormuş İnsan Kocasına Da Naz Yapar Mı Ya. Ben Evlendiğimde Kocama Naz Yapmayacağım. :)

• koç burcu alt dudaktan diğer burçlar üstten bazıları yandan dil olayında koçlar seri seri atıp çeker bu kadar uyu hadi :D

0|0
    0|0
    • Dalga Mı Geçtin Geçtiysen Süper Geçtin Ben Bile Zevk Aldım Sağ Ol Ya. :D Uyumaya Gidiyorum Şimdi. :)

• git dötünle oyna

• Ya Öf Git Başımdan Bir Lafa Söyledik Şimardın.

• satürn kaçmasın dikkat et.

0|0
    0|0
  • bende bir koç erkeği olarak merak ettim soruyu takip ediyorum :D

0|0
    0|0
  • dert etme güzelim kolay ögretiriz sorun deyil.

0|0
    0|0
    • Dert Ettiğim Yok Eğlencesine Yazdım İlerde Kocam Öğretir Zaten. :) Siz Zahmet Etmeyin.

• koç sun sen koooç allahım ne kızlar var ya gelecegın parlak

0|0
    0|0
    • Yukarıda "Lütfen Dalga Geçmeyelim Öylesine Yazdım Öylesine Cevap Verin İşte." Dedim İnanıyorum Demedim Burçlara. Eğlenmek Amaçlı Yani.

• dalga geçmiyorum inanki senın le evlenecek kısı cok sanslı cok dusuncelısın

• Hımm Anladım Sağ Ol O Zaman.

• ateşlidir, hükmetmeyi sever.

0|0
    0|0
    • Hükmetmek Bir Erkeği Sinirlendirmez Mi, Karşısındaki Kadından Nefret Etmez Mi, Sıkılmaz Mı Adam?

• Yengeç Burcu Bul Kendine. Seni İdare eder O Burç. :) Yada Allah Gönlüne Göre Versin. :)

• aman aman hayatta, yengeç burcu uzak olsun bana. birisiyle yazıştık, ama ben bir türlü ısınamadım. çok fazla ilgi alaka istiyorlar. Allah cümlemizin gönlüne göre versin tabi. ama benimkisini acele tarafından :)) malum yaş gitti uçtu

• Zevk vermek senin elinde.

0|0
    0|0
  • sana bişi diyimmi delik olsun yeter bazı insanlar için :D

0|0
    0|0
    • Vallahi Ya Doğru Söylüyorsun. :D

• 17 18 yaş guruplarından olabildiğince uzak dur belli olmuyor liselilerin sağı solu :D

• Çok Mu Azgınlarmış O Kadar. O Zaman Allah Muhafaza Diyorum...:)

• koç burcu kadınları ile deneyimlerim oldu... evet fazla ateşliler ancak bu her erkeği mutlu edicek ayarda değil..sevişmeleri çok sert oluyor..Sex sırasında aktifliği göz doldururken bir anda malak gibi yatıp kalıyorlar ve çok benciller bu konuda.bazen öldümü lan acaba diye düşünmeden edemiyorum :)

0|0
    0|0
    • Hayvanız O Zaman Biz.

• Öz Eleştiri Yapmak İstedim Bende.:) Teşekkür Ederim O Zaman.:) Sizin Burcu Rica Edebilir Miyim?

• rica ederim :) terazi

• senin ilacın bende :)

0|0
    0|0
  • koç gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yahu burçla hiçbir alakası yok. kendinizle ilgili güzel şeyler duymak için neden bu kadar kasıyorsunuz. yok koç nasıl öpüşür yok yay iyi sevişir mi. burç yorumlarında da zaten asla bu burç kötü sevişir yazmaz hep pohpohlayan şeyler yazar. burçla zerre alakası yok. YOK.

0|0
    0|0
    • Yukarıda Yazmıştım Aslında "Eğlenmek Amaçlı Sordum." Diye Ama Tama Sizin Dediğiniz Olsun. Burçla Alakası Yok Tamam.

Yükleniyor...