Sevdiğiniz kişinin bakire olmadığını öğrenseniz ne yapardınız?

diyelim ki birini sevdiniz.sevgili oldunuz ciddi düşünüyosunuz.ve bakire olmadığını öğrendiniz ? terkeder misiniz ? devam mı edersiniz ? (bakireyim sırf meraktan :D )

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir kız olsaydım bekaretime onem veren erkekle cıkmazdım...sımdı erkegım her bakıre kızada onem vermem...farklı bırsey bence ama goz gore gorede kasarsa o olmaz ama zamanında hata olarka yapmıstır bden sonrası onemlı..biz erkekler sankı cokmu bakiriz

2|1
    1|3
    • aynen öyle

• düşünceler ve ruhlar uyuşuyorsa gerisi boş...vajina için evlenecek olanlar gitsin yapay alsın bence daha masrafsız

Erkekler Ne Diyor 25

• bende bunu anlamıyorum arkadaşım. erkek heraltı yıyecek bakire olmayacak.kadında bakirelik arayacak . arkadaşım erkek seviştiğinde o kız bakiremi değilmi bakmadan yapıyor. sorada bakire değilsin almıyorum diyor. bakirelik için evleneceksen hiç evlenme.. seviorsan seven biriyle evlen.

0|0
    0|0
  • Bence Önemi Yok Kız belki ergenlik döneminde Cinsel İlişkiye girmiştir ve söylemeye Çekinmiştir. Sonuçta Biz erkekler sürekli seks yapmak istiyoruz ve yaptığımız birkaç kız oluyor hepsiyle evleniyomuyuz Heralde Ayrıca O kızlarında hayatı bitmişmi oluyo hayır tabikide. Kesinlikle seviyosam ciddi düşünmekte devam ederim.

1|0
    0|1
  • Baştan sorarım olay ciddi bir yere gitme eğiliminde ise çünkü erkeğin geleceği kadının ise geçmişi önemlidir. Ama kadın karakter görüş açısı kendini yetiştirme bazı değerlere sahip çıkma açısından mükemmeldir o zaman birşey diyemem.

0|1
    0|0
  • kızların üstünde öyle pis bir baskı var ki , gereksiz bir şekilde 'bakireyim' diye not düşecek kadar..

erkekler olarak kendimizi gerçekten sorgulamamız gerekiyor diyecem ama ... amannnnn :)

2|0
    0|0
    • demesem kötü laf yiyorum burda aynen

• karşısındakını bekaretı ıcın seven erkek zaten ne erkektır ne adam takmam oyle seylerı

2|2
    0|1
  • Elbette bekarete önem veririm. Ben bakirim. bunu dinen böyle olması gerektiği için böyleyim. Kendimi eşime saklıyorum. bütün ilkleri bütün heyecanları onda yaşamak istiyorum. ben böylysem eğer onun da böyle olmasını isterim.

Büyük konuşmak istemem ama bakire olmayan biriyle evlenmem.

0|0
    0|0
  • Baştan açıkça anlatmalı durumunu. Birbirimizi gerçekten seviyorsak sorun olmaz.

0|2
    0|0
  • baştan söylenirse sorun değil. ben öğrenirsem fena olur. güven için olan bişey o zar sonuçta. güveni sarsmamak önemli. zar değil. bence. kısaca. cevabım. kandırılmadığım için takmazdım bunu kafaya

0|0
    0|1
  • direk terk ederim

0|1
    1|0
  • hala bakire isen aklını bu konularla kurcalama .bakre olmadığını ve bu durumla karşılaştığını düşün .kırılmazmısın .senin için olumlu bir şey olacağını sanmam .

0|0
    1|2
  • öyle kal bence

0|0
    0|0
  • bunu her zaman söylerim bakireliğin önemi yok sen bakire olupta gozu senden başka herkesi gorenimi istersin bakire olmayipta gozu senden başka kimseyi gormeyinimi gozu benden başka kimseyi görmüyorsa devam ederim :)

1|0
    0|1
  • Çok emin konuşmıyım ama devam edebilme olasılığım var

0|0
    0|0
  • öğrenme şeklime onun anlatma şekline, ne süreyle sakladığına bağlı...

0|0
    0|0
  • ciddi olmaktan vazgeçip devam ederim

1|1
    3|0
  • Ben bakire değilim. Onunkiyle de çok ilgilenmem. Kişiliği ve bakire olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Terk ederim.

0|1
    2|1
  • neden bakire diil önce onu öyrenirdim

zorla bozulmamışsa hemen terk ederdimmmmmmmm

0|0
    0|0
  • onu kullanmaya devam ederdim. ama evlilik asla

0|0
    2|0
  • terkederim sevgiyi bir kenara bırakırım

1|0
    2|1
  • Hayır terketmeyiz

0|0
    0|0
  • he ya ben de bakirim sorf meraktan geldim :)

0|0
    0|0
  • minik bir zar parçası için sevdiğim kadından vazgeçmek aptallıktır hele bir de güvenin tam ise. tabiki ben kendi açımdan yaklaşıyorum duruma çünkü sevgilimle evlilik öncesi bir ilişkim olabilir.tabiki bende erkeğim ve kaldıramayacağım durumlar olacaktır.örneğin her önüne gelenle yatmış yuvarlanmış bir dişi ile evlilik kesinlikle kabul edemem çünkü benim cinsel hayatımda önemli bu noktada.Folloş olmuş bir vajinayı içinden araba geçen bolu dağı tüneline benzetirim ve hayatın en önemli parçalarından birini gerçekleştiremediğim bir dişiyi almam kabullenemem.Tecavüz ya da benden önceki hayatında böyle bişey omuş ise ve güvenim tam ise kabullenmek zor değil nasılsa bende yapıyorum.

2|0
    0|1
  • tecavüze uğramışsa sorun olmaz

0|1
    1|0
  • ben bakir değilim o yüzden bakire olsun diye de bir beklentim olmaz.beni sevsin yeter.bakire olarak bana gelip sonradan beni aldatmasından daha iyidir.ilki olmaktan ziyade sonu olmak isterim.

4|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...