Kalça yanağına boşalmayla ham8le kalinirmi sevgilimin adetinde 1 gun var sancisi yok?

Arkadaslar sevgipimle bikac hafta once anal denemistik opmayinca sol kalcasina bosalip sildim peceteyle yarin adet gunu normalde adetten bikac gun once sancisi baslarmis dun biraz varmis sanci ama bugun yok yarin olurmu axaba hamilelik durumu varmidir korkuyorum

Güncellemeler:
var mı baska fikir veya inerisi olan

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarı bozulmamışsa hamile kalması imkansız civarlarında. Kalçaya boşalmakla eğer ki -menilerin ayaklanıp içeri girmedilerse- hamile değildir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ay içimi baydınız artık hamile kalmaz regl olmamışsada stres yaptığı içindir

0|0
    0|0
  • Şu işi yapıyonuz madem otunu bokunu iyice öğrenin.

0|0
    0|0
    • Olan oldu ben bunu soruyorum duzenli adeti olanlarinda gecikmesi olabiliyormu dusuk hapi falan kulanalimmi

• 30 yaşındasın ve bir kadının kalçasına boşaldığı için hamile kalabileceğini düşünüyorsun. Bir kadın senin gibi bir cahille niye birlikte olur acaba

• 1. si 30 yasinda deyilim hesabi kuararken oyle oldu 2. Si ordan vajinaya akma durmu varmis bide adetine 2 gun kala falan sancisi olurmus bu sefer olmamis ondan sordum

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • Vajina ya doğru meni ya da zevk suyu diye tabir ettiğimiz sıvı akıntısı oldu ise kalma riski her zaman vardır. Ama o kadar kolay olacağını sanmam

0|0
    0|0
  • 30 yaşındasın, yapma! O şekilde hamile kalınmayacağını bilmiyor musun?

0|0
    0|0
    • 1. si 30 yasinda deyilim hesabi kuararken oyle oldu 2. Si ordan vajinaya akma durmu varmis bide adetine 2 gun kala falan sancisi olurmus bu sefer olmamis ondan sordum

• Kalcaya bosalmayla hamile mi kalinir a mk

0|0
    0|0
  • Bu memlekette sanal seks yapıp hamile bile kalan var. Aman dikkat !!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...