Kızlar yardım erkekler yardım edemez zaten :D?

Adetim biteli az şekilde hasta oldum 3 gün oluyor ama kaburga alti sert bsy var ağrıyor gülemiyorum bile, neyse kahverengi kanama geliyor yoğun bir şekilde evliyim zaten. Hamile olma şansım var mı ama boşalma olmadı yinede bilemiyorum meraklandım iyice. yardımcı olurmusunuz? Nedir bilen varmı?

0|1
08

En İyi Erkek Görüşü

• Kahverengi akıntı doğal bir şey hamilelikle alakası yok rahim içi endometrium yani mukozal yapıda yani ağız içi burun içi vajina içi gibi o doku arada kendini yeniler eskisini atar. Kaburga altı ağrıda soğukla falan alakalı olabilir önemsiz ya da karaciğer ağrısı o da önemsiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• içerdebir sıkıntın var, iç kanaman olabilir veya ymurtalıklarında kist olabilir veya rahim ağzında ur veya yara olma ihtimali de var, kahverengi kanama dediğine göre, muhtemelen yumurtalıklarında sorun var, acilen iyi bir kadın hastalıkları uzmanına görün, bu işlerin şakası olmaz, utanılacak bir şey yok. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Kist vardı bende zaten ama bilemedim

• geçmiş olsun, bir an önce doktoruna git, tedavini yaptır, ilerde başka hastalıklara çevirmesin, yaşın genç.

• Tsk ederim

• Doktura git yumurtalikta sıkıntı olabilir bu kötü senaryo www.xprodoksit.com/yazi/10-onemli-kanser-belirtisi

0|0
    0|0
  • Hamilelik le herhangi bir alakası yok

0|0
    0|0
  • dr basvursanaaaaa

0|0
    0|0
  • Test yap

0|0
    0|0
  • esas erk yardm eder