Kapat

Doğum kontrol hapı...yardım

merhaba kız arkadaşımla beraber olurken kondom kullanıyoruz o zevk alıyo ama ben birebir temas olmadan zevk almıyorum...kondomsuzda hamile kalır biliyorum bunun yerine doğum kontrol hapı dşünüyoruz ama bilgim yok hamile kalırsa naparım % 100 etkili mi bu haplar ve nasıl kullanılmalı...erkekler için olan haplarda varmış deneyeniniz var mı

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadin doktorunla konusmali zararlari da var cünkü..

0|0
    0|0
    • kullandınız mı ?

• Evet ama hormonell dengeyi kurabilmek icin. Dogum Kontrol icin degil.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın öyle bısey deneme evlenmeden 2 ay once kullanmaya baslamama ragmen ve cok da duzenlı kullanmama ragmen hamile kalmıstım. dr.da %100 korumadıgını soyledı zaten. prezervatife devam edin.

0|0
    0|0
    • ee naptınız dğurdun mu ?

• benm ablam 18 yaşında evlendi gayet mutlu bide yiğenim var yaşla çok alakası yok ama olgunlaşma döneminin oturuşması daha iyi olurmuş...en azından erkek büyük olmalı evlenirken neyse bundan sonraki hayatınızda mutlu olursunuz inşallah

• zaten yeterınce olgun bı ınsanım karsımdakı adam degıldı olay bu. amin.

• Erkek icin bilmiyorum ama kizlar olani adetinin gecdigi ilk günü basliyor kullanmaya tam 21 gun boyunca sonra 7 gün birakiyor ve o arada adet goruyor ve tekrar 21 aliyor böyle devam. Ve güvenilir hamile kalma riski yok sayilir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek için olanlarını kullanma sakın. Sonra çocuğun olmaz. Kadın için olanını da kullandırma kıza yazık bütün herşeyi alt üst oluyor. Kilo hormonal bozukluk ohooooo

0|0
    0|0
  • Arkadaşım hiçbir korunma metodu %100 etkili değildir ancak doğru kullanıldığı takdirde doğum kontrol haplarının etkinliği %100'e yakındır. Ayrıca yumurtalık kistlerine karşı da koruyucudur. Dezavantajı ise kadınların hormonal dengesini bozabilir. Ben şahsen Durex'in en ince olan komdomunu kullanıyorum. Cinselliğin de zor yanları bunlar.

0|0
    0|0
  • disari bosal 17 senedir en iyi dogum kontrol yontemi

0|0
    0|0
    • bende öyle bir şans var ki en ufak bir meni ile hamile kalır riske atamam :D

Yükleniyor...